Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga oszust

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 13:05

Prosze o doradzenie jak odzyskac pieniadz od firmy ANMAR Skrzypki Male  Oszukalli mie na kilkadziesiat tys  To bylo tak  ja nazywam to oszustwo na firme mialem bydlo likwidowalem hodowle wystawili fakture  i nie zaplacili

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 14:17

Jak oni wystawili fakturę to ty jesteś płatnikiem. Gdybyś to ty wystawił im fakturę to oni płaciliby tobie. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 14:29

Rolnicy zdajac bydlo otrzymuja pokwitowani ktore nazywa sie faktura rr

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 14:51

Prosze o doradzenie jak odzyskac pieniadz od firmy ANMAR Skrzypki Male Oszukalli mie na kilkadziesiat tys To bylo tak ja nazywam to oszustwo na firme mialem bydlo likwidowalem hodowle wystawili fakture i nie zaplacili

Pan Andrzej Z? Chłopie nie chcę cię straszyć ale nieźle się wjebales. To największy kombinator w okolicy

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 15:18

Rolnicy zdajac bydlo otrzymuja pokwitowani ktore nazywa sie faktura rr

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 14:46

Ten pan sprzedal jalowki zajete przez komornika i nabywca mial klopot

#7 ~Slavo~

~Slavo~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 18:01

Ja się dziwię tylko jednej rzeczy. Że z tym gnojem nikt porządku nie zrobi. hodował krowy, komornik zabrał wszystko , całe maszyny i sprzęt. To ludzie zaczęli mu pożyczać sprzęt, który ten delikwent psuł u nie płacił za niego.

Facet to jest jawny złodziej i oszust, obsrany w całym województwie. Nie płacił za nawozy opryski i części.

ZŁODZIEJ!!

raz mu ryj w lesie obili, ale widocznie nie pomogło!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 16:01

Do mnie przyjechal wspolnik Andrzeja Marcin kupil 3 jalowki zona Andrzeja wystawila fakture z termine. Platnosci 2 tygodnie minol rok a pieniedzy nie ma Jest bardzo zle ze czlowiek ktory oszukL nadal oszukuje ma firme ktora jest zarejestrowana i wystawia pokwitowania Wtedy jak sprzedalem jalowki potrzebna byla mi kasa na moje platnosci musiałem sie zapozyczyc

#9 ~zyrant~

~zyrant~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:33

U nas byl taki rozkrecal sie za kredyty  Zbabkrutowal komornik zajol majatek ale nie starczylo dla wszystkich  i teraz bankrut ukrywa sie za woda

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 18:13

Ja jak zaczynałem z tą firmą sprawdziłem na Internecie legalna firma kapitał założycielski 200 tyś tak pisało myślałem że uczciwy a to oszust

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 18:18

Ja jak zaczynałem z tą firmą sprawdziłem na Internecie legalna firma kapitał założycielski 200 tyś tak pisało myślałem że uczciwy a to oszust

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 20:25

A ja sie dziwie to co piszecie firma dziala i ma sie dobrze Zeby byl dluzny to by dawno zamkneli by mu dzialalnosxc

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 19:38

Ja się dziwię tylko jednej rzeczy. Że z tym gnojem nikt porządku nie zrobi. hodował krowy, komornik zabrał wszystko , całe maszyny i sprzęt. To ludzie zaczęli mu pożyczać sprzęt, który ten delikwent psuł u nie płacił za niego.

Facet to jest jawny złodziej i oszust, obsrany w całym województwie. Nie płacił za nawozy opryski i części.

ZŁODZIEJ!!

raz mu ryj w lesie obili, ale widocznie nie pomogło!!,,,Piepszysz nik mu ryja nie obił jeszcze.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 19:39

ZŁODZIEJ!!

raz mu ryj w lesie obili, ale widocznie nie pomogło!!,,,Piepszysz nik mu ryja nie obił jeszcze.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 10:24

Dla mnie ten pan nie zapłacił za trzy jalowki podałem to do sądu nie oddal pomimo że wygrałem Żałuję bardzo że 0wziąłem adwokata trzeba było od razu zrobić najazd na chatę nawet jak by mię ukarali to pewnie już by kara się skończyła

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych