Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Uwaga na pedofila w Łapach!

Łapy pedofil

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 17:44

Nikt nikogo nie ganiał, poranny oparł się na plotce L, która zaczęła żyć własnym życiem. Policja została wezwana i policjanci przejęli sprawę. Po co dalej rozsiewać nieprawdziwe informacje?

Jak nie wiesz jaka jest prawda to nie wypowiadaj się bo ja wiem co mówił dyrektor szkoły podstawowej nr 1 w Łapach A Ty uwierz że łapska policja nic z tym nie robi tak samo jak z połowa sprawami wiem to po sobie więc do widzenia

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 18:30

Jak nie wiesz jaka jest prawda to nie wypowiadaj się bo ja wiem co mówił dyrektor szkoły podstawowej nr 1 w Łapach A Ty uwierz że łapska policja nic z tym nie robi tak samo jak z połowa sprawami wiem to po sobie więc do widzenia

Nieprawda, co piszesz, nikt nie widział zajścia oprócz dziewczynki. To co pisze KP trzeba brać poprawkę, przeczytaj artykuł autoryzowany przez osobę wymienioną w artykule. 

#23 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 19:21

Nieprawda, co piszesz, nikt nie widział zajścia oprócz dziewczynki. To co pisze KP trzeba brać poprawkę, przeczytaj artykuł autoryzowany przez osobę wymienioną w artykule.

A ja wiem że dziewczynki to wymyśliły

#24 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:34

Pedofil zatrzymany !!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:19

A ja wiem że dziewczynki to wymyśliły

Pani Marti jednak sprawca został zatrzymany, więc coś pani źle wie.

#26 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:43

Policja zatrzymała prokuratura wypuściła???!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:52

To jest szokujące ,że wcześniej działał i prokuratura nie zadecydowała o areście  teraz  takie są rządy pis i takie działanie niech Dalej działa i krzywdzi  trzeba ,żeby mu społeczeństwo rodzice tych pokrzywdzonych dzieci wymieżyli  bo Ktoś w taki sposób podejmuje działanie

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:54

W Bokinach 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 06:34

Pochodzi z Bokin  mieszka w Białymstoku

#30 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 16:21

ciekawa rzecz jedni łapią drudzy puszczają.Może to tylko poszlaki.Jak pedofil może iść na współpracę z policją jak to jest napisane w artykule.SZKODA CZASU POLICJI I CAŁEJ ŁAPANKI DWA TYGODNIE TEMU.Ktoś tu się ośmiesza

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 18:26

15-16 letnie dziewczyny to dzieci ??? , taka 16 letnia to by zawstydziła nie jedną 40-50 latkę co w łóżku robić potrafi.

Druga sprawa niech rodzice tych "dzieci" też patrzą jak te małolatki na miasto wychodzą ,bo często i gęsto goła doopa na wierzchu.

#32 ~Pytają czy~

~Pytają czy~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:11

15-16 letnie dziewczyny to dzieci ??? , taka 16 letnia to by zawstydziła nie jedną 40-50 latkę co w łóżku robić potrafi.
Druga sprawa niech rodzice tych "dzieci" też patrzą jak te małolatki na miasto wychodzą ,bo często i gęsto goła doopa na wierzchu.

Wg prawa dzieci. To że ktoś ma otwarty samochód znaczy że można wziąć coś komuś że środka?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 20:28

Teraz te 16 to wyglądają jak 23 makijaż włosy pomalowane . wycisnieta kiedyś w tym wieku to miała fluka pod nosem a teraz to same do straszch od siebie przystawiają byle tylko kasę miał i auto dobre żeby fundować takiej ...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:06

Teraz te 16 to wyglądają jak 23 makijaż włosy pomalowane . wycisnieta kiedyś w tym wieku to miała fluka pod nosem a teraz to same do straszch od siebie przystawiają byle tylko kasę miał i auto dobre żeby fundować takiej ...

Było tak od zawsze że skóra fura i komóra zrobi z ciebie kocura.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Łapy, pedofil

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych