Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Uwaga na pedofila w Łapach!

Łapy pedofil

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Administrator

Administrator

Administrator forum

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 08 maj 2019 - 19:11

Więcej informacji tutaj: https://poranny.pl/l.../ar/c1-14116937

#2 Administrator

Administrator

Administrator forum

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 09 maj 2019 - 15:48

Są już zdjęcia podejrzewanego. Ktoś go rozpoznaje? https://poranny.pl/p.../ar/c1-14119505

#3 Administrator

Administrator

Administrator forum

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 10 maj 2019 - 12:55

Uwaga, kolejny atak! Tym razem na Matejki! https://poranny.pl/l.../ar/c1-14122103

#4 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 15:10

czy są gdzieś jeszcze jakieś zdjęcia?

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 17:55

Nikt go nie poznaje? Dajcie proszę namiar na niego!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 18:56

Co się dzieje z Łapską policją nie ma pieszych patroli na przeciw biedronki gdzie na przeciw jest policja prawie dzień w dzień stoją pewni i znani policji i wyłudzają kasę od przechodzących i dzieci boją sie chodzić co się dzieje z policją tylko się chwalą na wiecach sukcesami itd  niech tak dalej Dzieje i się dobrze dzieje w Łapach

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 20:41

Czy to łapski amator dzieci, czy przyjezdny?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 11:54

Co się dzieje z Łapską policją nie ma pieszych patroli na przeciw biedronki gdzie na przeciw jest policja prawie dzień w dzień stoją pewni i znani policji i wyłudzają kasę od przechodzących i dzieci boją sie chodzić co się dzieje z policją tylko się chwalą na wiecach sukcesami itd  niech tak dalej Dzieje i się dobrze dzieje w Łapach

Czytaj ze zrozumieniem - wątek dotyczy skur...la który napastuje dzieci, a nie pijaków.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 12:44

Cisza w łapach.może złapali?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 17:10

Takich Kastro..ć i będzie  cisza

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 17:36

Trzeba działać zapobiegawczo i w pierwszej kolejności pozbawić jaj kler.

#12 ~Kucu~

~Kucu~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 18:57

Dzisiaj stali i spali Ala kryminalni z Białegostoku przy SP2

#13 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 13:01

Moim zdaniem jeżeli jest cisza o tym to te dziewczynki sobie wymyśliły albo specjalnie sprowokowały jakiego faceta A potem powiedziały że on coś zrobił więc powiem szczerze niech te dzieci ubierają się inaczej A nie że ubierają ubrania że każdy facet będzie chciał popatrzeć A potem się dziewczynki dziwią
A ja Powiem jeszcze że nie wierzę w to że jakiś pedofil jest w łapach bo jak by był to by raczej ktoś go widział A przecież o takiej porze jak dziecko idzie do szkoły to dużo jest rodziców lub nauczycieli lub jakiś innych osób i co nikt nic nie widział A dyrektor zamiast zadzwonić po policję to wybiegł i facet uciekł i myślą policjanci że jak po fakcie zaczną jeździć i to oznakowany samochodem to wątpię że kogokolwiek złapią

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 22:37

Marta, piszesz że nie ma pedofila i dziewczynki sobie to wymyśliły, później piszesz że facet uciekł??? Zdecyduj się, jest w końcu ten pedofil w Łapach twoim zdaniem, czy go nie ma?

#15 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 09:30

No bo niby dyrektor szkoły zobaczył jakiego faceta ma kamerach to zamiar wybiegać ze szkoły to powinien zadzwonić na policję a moim zdaniem nie ma tego pedofila bo niby zaczepił jak dziewczynka szła do szkoły i co niby nikogo nie było przy szkole toż rodzice lub nauczyciele idą do szkoły i co nikt nic nie widział to dziwne i też dziwne więc moim zdaniem to nie ma pedofila A dziewczynki wymyśliły to I tyle

#16 ~trynkiewitz~

~trynkiewitz~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 10:16

lecz się stara krowo

No bo niby dyrektor szkoły zobaczył jakiego faceta ma kamerach to zamiar wybiegać ze szkoły to powinien zadzwonić na policję a moim zdaniem nie ma tego pedofila bo niby zaczepił jak dziewczynka szła do szkoły i co niby nikogo nie było przy szkole toż rodzice lub nauczyciele idą do szkoły i co nikt nic nie widział to dziwne i też dziwne więc moim zdaniem to nie ma pedofila A dziewczynki wymyśliły to I tyle

#17 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 10:34

lecz się stara krowo

Człowieku pomyśl trochę bo widać że nie myślisz jak połowa ludzi w łapach bo tylko wyzywać umiecie i nic więcej
A ja Powiem ci że nie rusza mnie to co piszesz A ja stara to nie jestem A jak jesteś taki mocny w gębie to może powiedz to prosto w oczy mi A nie piszesz w Internecie bo na żywo byś nie da rady tego powiedzieć
I do widzenia bo każdy ma prawo napisać swoje zdanie na ten temat

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 15:06

No i mamy "fachowca".

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 15:51

No i mamy "fachowca".

Nikt nikogo nie ganiał, poranny oparł się na plotce L, która zaczęła żyć własnym życiem. Policja została wezwana i policjanci przejęli sprawę. Po co dalej rozsiewać nieprawdziwe informacje?

#20 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 17:44

Nikt nikogo nie ganiał, poranny oparł się na plotce L, która zaczęła żyć własnym życiem. Policja została wezwana i policjanci przejęli sprawę. Po co dalej rozsiewać nieprawdziwe informacje?

Jak nie wiesz jaka jest prawda to nie wypowiadaj się bo ja wiem co mówił dyrektor szkoły podstawowej nr 1 w Łapach A Ty uwierz że łapska policja nic z tym nie robi tak samo jak z połowa sprawami wiem to po sobie więc do widzeni

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Łapy, pedofil

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych