Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

UWAGA na Credit Agricole

81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~bridgestef~

~bridgestef~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 16:47

takiej niekompetencji, to jeszcze w żadnym banku nie widziałem !!!!

#62 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 17:54

zapraszam na tą stronę jagoda5x.oferty-kredytowe.pl

#63 ~Weronika Janik~

~Weronika Janik~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 22:23

Żadnych złych informacji o nich nie słyszałam, ale i tak jakoś nie przekonują mnie swoja ofertą. Niedawno wzięłam pożyczkę w Kredyt1000, wszystko załatwiłam od ręki w sieci. Co prawda firma wymaga stałego zatrudnienia i historii kredytowej, co dla niektórych jest uciążliwe z racji braku stałego źródła dochodów czy historii, ale takie wymagania to podstawa, dlatego mnie akuratnie nie dziwią.

#64 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 07:31

Jestem posiadaczem konta premium.. Kilka dni temu robiłem przelew walutowy na kwotę 300 koron norweskich..To jest jakieś 135 zł. Ten psełdo bank za tę operację pobrał mi z konta 120 zł prowizji za dokonanie przelewu!! Jak zobaczyłem w dalszą historię konta za co kasują,  to aż złapałem się za głowę... Jak tylko wrócę do Polski, pierwsze co zrobię to zmienie bank..
NIE POLECAM

#65 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 07:32

Jestem posiadaczem konta premium.. Kilka dni temu robiłem przelew walutowy na kwotę 300 koron norweskich..To jest jakieś 135 zł. Ten psełdo bank za tę operację pobrał mi z konta 120 zł prowizji za dokonanie przelewu!! Jak zobaczyłem w dalszą historię konta za co kasują,  to aż złapałem się za głowę... Jak tylko wrócę do Polski, pierwsze co zrobię to zmienie bank..
NIE POLECAM

#66 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 09:42

Bank Credit Agicole nie szanuje swoich klientów.Odradzam komukolwiek by założył konto w tym banku .Ja mam same problemy.W jednym miesiacu wpłynęła mi kwota emerytury na konto wybralam czesc a drugiej juz nie mogłam. Dzwoniac na infoline nie mogłam sie dowiedzie gdzie jest reszta pieniądzy.Kazdy mówił cos innego .W końcu pan na infolini powiedział ze mam wybrac 10zli 2 gr to kwota ktora została mi na koncie to wpłynie reszta gotowki.....Po trzech dniach pieniadze byly na koncie tyle ze nikt mi nir wyjaśnił gdzie byly przez trzy dni.Nadmieniam ze na moim koncie nigdzie ich nie było. ..nagle sie pojawiły. ...Ludzie tam pracujący nie maja pojecia o tej pracy kazdy mowi cos innego. Poprostu bank ktory wykorzystuje innych zasłaniając sie przy tym ze szary czlowiek nie zna przepisow bankowych.

#67 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 13:41

Ten Bank to drugi Amber Gold.Złodzieje i tyle .Wszyscy Co tam pracowali to z nimi się sądzą.Pobierają składki ZUS a ich nie płacą i ludzie maja problem .Umowa jak się okazuje jest lewa i nie można się zarejestrować do innej pracy.Tylko CBA tam brakuje.Nie podejmujcie tam pracy .Złodzieje i przekręty.Broń boże lokaty tam otwierać bo obudzić ie się pewnego dnia bez oszczędności.Ostrzegam.

#68 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 00:42

Oszuści i tyle. Ja założyłem konto i musiałem napisać aż 4 reklamacje żeby zapłacili mi tą promocje. Po za tym sami mi uruchomili, bez mojej wiedzy i zgody, smsy ze stanem konta za które musiałem zapłacić aż 400 zł.

#69 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 00:46

Oszuści i złodzieje. Ja założyłem konto i musiałem napisać aż 4 reklamacje żeby zapłacili mi tą promocje (300 zł za otwarcie konta). Po za tym sami mi uruchomili, bez mojej wiedzy i zgody, smsy ze stanem konta za które musiałem zapłacić aż 400 zł.

#70 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 06:22

Miałem podobną historię. Uciekać jak najdalej

#71 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 09:44

Co się dziwić banki credit agricole lukas bank nie sprawdza ludziom czy maja stała prace czy nie dają kasę jak leci każdemu a później wielce poszkodowani to po co daje to bank jest winny i ci co te banki zakładają nie ci co biorą

#72 ~Paul Moritz~

~Paul Moritz~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:53

Cześć, jestem Paul Moritz, legalny i rzetelny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach z oprocentowaniem 3%. Podaję kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki, aby spłacić rachunki. Jeśli potrzebujesz pożyczki, musisz się ze mną skontaktować bezpośrednio teraz: paulhelpfund@yahoo.com
Niech cię Bóg błogosławi.
Pozdrowienia,
Pan Paul Moritz
Email: paulhelpfund@yahoo.com
Whatsapp: +91 733 787 3110

#73 ~Pożyczkobiorca~

~Pożyczkobiorca~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 07:24

Napewno to jest prawda Z?

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 05:47

Katastrofa

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 05:48

Katastrofa

#76 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 13:51

Problem z Credit agricole

#77 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 13:51

Problem z Credit agricole

#78 ~KLIENT~

~KLIENT~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:20

Obsługa klienta w placówce tego banku w łodzi przy ul. Aleksandrowskiej38 to skandal to jakieś jedno wielkie nieporozumienie tak bezczelnych niedouków to chyba w całej Polsce nie ma omijać trzeba szerokim łukiem!

#79 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 09:02

z tego co wiem to w Sokółce tylko kredyt można dostać w CA wiec w sumie opinie z tej strony cześć jest niepotrzebna ;/

#80 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 09:03

z tego co wiem to w Sokółce tylko kredyt można dostać w CA wiec w sumie opinie z tej strony cześć jest niepotrzebna ;/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych