Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

UWAGA na Credit Agricole

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~niezadowolony klient~

~niezadowolony klient~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 22:59

zdecydowanie odradzam, załozylem tam konto jakis czas tmu a teraz srednio 3 razy w tygodniu wydzwania do mnie jakas panienka i prosi mnie a to zebym zrobil jakas transakcje karta albo wplacil kilka zlotych na konto, nie rozumiem o co w tym chodzi ale niedlugo pojde do oddzialu i zamkne to konto, mam drugie w millenium i nikt mi nie zawraca glowy o glupoty. poza tym to moja sprawa w jaki sposób korzystam z rachunku. CA odpycha tylko swoich klientów

#42 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 10:14

To .y i złodzieje

#43 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 10:54

Mi bank zabrał z konta 570zl za ubezpieczenie,którego nawet nie chciałem . Od czerwca nie mogę odzyskać pieniędzy. Ciągle tylko słyszę że był jakiś błąd w systemie i na tym koniec.

#44 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 05:50

Dodtalem oferte krefytu 5000f.na poczatek kazali mi zaplacic 150f nie wiem za co pozniej okazalo sie ze kredyt mi przyznali pod warunkiem ze zaplace 500f za aktywacje.co mam dalej robic?

#45 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 13:10

Credit Agricole to oszuści. Zero szacunku dla klientów. Obarczają klientów ich zaniedbaniami i ich niekompetencją. Inne banki muszą udzielać informacji , ponieważ osoby, które siedzą w oddziałach nic nie umieją i nie mają wgle żadnego doświadczenia. 

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 13:41

Wprowadzenie wniosku nie powoduje obniżania zdolności w innych bankach. zapytanie jedynie nieznacznie zmniejsza scoring ale dopoki kredyt nie jest podpisany to nie ma wplywu na decyzje. miejscie tez swiadomosc ze kazdy bank liczy zdolnosc inaczej. w jednym bedzie zgoda na 20 tys a w drugim bedzie odmowa na kazda kwote

#47 ~kATARZYNA~

~kATARZYNA~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 15:11

NAJGORSZY BANK !! OSOBA KTORA BRALA KREDYT W BANKU NIE MOZE PRZEJSC NAWET WERYFIKACJI TELEFONICZNEJ !!! NACIAGANIE NA ROZMOWY TELEFONICZNE ROZLANCZANIE . NIGDY W ZYCIU NIC WSPOLNEGO Z TYM BANKIEM . JAK NAJDALEJ !

#48 ~Dolo~

~Dolo~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 08:43

Nie słuchajcie takich opinii ja już od 6lat biorę tylko w tym banku kredyty i jest wszystko ok nie narzekam na nic idę i biorę kredyt kiedy chcę raty ok zawsze mam niższe niż winnym polecam :) :wub:

#49 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 18:57

19.06.2017 spłaciłam cały kredyt w CA . 20-go 06 powiedzieli mi,że do 10 dni potrwa zwrot z ubezpieczenia kredytu. Dzisiaj - 04.07.2017 dzwoniłam do nich i przelew jeszcze nie wyszedł, bo "awaria techniczna". A co mnie klienta to obchodzi ??!!!!! Kiedyś było liczydło, długopis i kartka i świat funkcjonował! Wkurzam sie bo czekam na ponad 3 tyś. Żeby wcisnąć kredyt to potrafią dzwonić póżnym wieczorem do człowieka ale oddać pieniądze klienta to już im nie pilno !!! Co za banda !!!!!!!!!!! Co za tępych informatyków zatrudniają skoro nie mogą usunąć awarii ??

DZIADOSTWO I TYLE !!!!!!!

#50 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 13:34

Najgorszy bank mają tyle ukrytych opłat że masakra odradzam można się później tylko rozczarować. Splacilismy całość kredytu 4 lata wcześni ej okazało się że trzeba dopłacić 140 zł później mąż przychodzi za tydzień okazuje się że jednak 200 zł każda pani musi inaczej a dziś mąż był po papier o zamknięcie kredytu i pani mu musi że jeszcze trzeba 240zł zapłacić a ja się pytam za co zwykli oszuści i tyle odradzam ten bank złodzieje i tyle

#51 ~Dora~

~Dora~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:10

Jestem klientem od 15 lat od czasu Lukas . Lukas był ok a teraz to jakieś dziwy się dzieją . Bank porażka

#52 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 16:36

Witam wszystkich! Gorszego banku od Credit Agricole nie widziałem i nie slyszalem a ostrzegam wielu przed zaciagnieciem kredytu a zwłaszcza tych starszych ponieważ zmarl mi ojciec i miał ubezpieczony kredyt i karte to ubezpieczyciel odmowil splaty zadluzenia choć raty były płacone zawsze jedna do przodu a co gorsze to odwołanie nie warto pisać bo zjeby z tego banku wymagają o kontakt telefoniczny do Dublina czyli Irlandia wiec każdego przeciętnego Polaka nie satc na to żeby dzwonic do firmy ubezpieczeniowej która ma tam swoja siedzibę  i woli już placic!!!!!!!!.a w banku nic nie mogą zrobić bo firma ubezpieczeniowa i a bank to dwia rozne filmy!!!!!a dla porównania Ojciec miał w jeszcze innym banku kredyt i wystarczylo przynieść tylko akt zgonu i sami wyslali mi o splacie kredytu przez ubezpieczyciela wiec dlatego nie uznaje tego .EGO BANKU JAKIM JEST credit agricole!!!!!     ostrzegajcie swoich bliskich przed tymi bandytami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Mój sąsiad stracił swoją żonę dnia 07.07.2017, która miała kredyt w tym banku,wysłaliśmy wszystkie papiery które potrzebowali nawet wstecz kilka lat od lekarzy czy szpitali,uznali ze 3 lata przed braniem pożyczki ta pani się leczyła na tarczyce.Kiedy nastąpił zgon przyjechał w zastępstwie inny lekarz stwierdzić zgon za domowego lekarza i napisał to co kiedyś napisał lekarz w kartcie- jakąś chorobę co niby ja wykrył robiąc USG ale ta pani nic nam nie powiedziała i nic nie dostała,lekarz twierdzi ,że dostała skierowanie.Nie wiemy wraz z jej mężem na co zmarła bo nie była robiona sekcja zwłok,ale organizm był tak wyniszczony ,że ważyła 40 kg., miała 72 lata.Było pogotowie zaraz po śmierci i twierdzili ,że ja zjadł jakiś rak. Teraz nie przyznali ubezpieczenia za śmierć żeby spłacili zadłużenie.Będziemy się odwoływać bo jej mąż ma 800 zł renty nie ma za co spłacać 450 zł raty,jest ciężko chory i na same lekarstwa wydaje 300zl miesięcznie,gdzie on też płaci swoje raty,brali pożyczki na zakup opału.Nie zostawimy tego ,żeby tak nas oszukiwano,śmierć jest śmiercią ja tak to rozumiem,Może ma pan na nich jakiegoś haka?

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 15:34

a ja u nich mam wszystko na czas

#54 ~Alek Bandy~

~Alek Bandy~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 14:44

najgorszy złodziejski gniot,obsługa niekompetentna,kiedy napier... na telefon z ofertą to co 5 minut,a kiedy jest problem to nie odbierają telefonu.Obsługa internetowa to jakiś ponury żart.Odradziłbym najgorszemu wrogowi,omijajcie szerokim łukiem i ostrzegajcie znajomych gdyby ktokolwiek pomyslał o zbliżeniu się do placówki.K...estwo to za małe słowo żeby ich określić.

#55 ~EWELA~

~EWELA~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 09:38

Beznadziejny bank. Przenioslam konto z innego banku bo polasilam sie na 200zl ktorego wcale nie dostalam. Jestem na etapie reklamacji na ktora oczywiscie bank ma mnóstwo czasu. Jesli na moim koncie nie pojawi sie kasa to ide do sadu!wyobrazcie sobie ze sama Pracownica tego banku powiedziala ze to zawsze 200zl ktore zostaje w banku jak sie ktos nie upomni!!!!! Zal. Ponadto 3razy probowalam zalozyc karte kredytowa bezskutecznie bo czekam na decyzje banku czy moge dostac ja czy nie chociaż za pierwszym i drugim razem czegos takiego nie bylo. Mial sie ktos w ciagu dwoch dni ze mna skontaktowac mija juz tydzien. Nikomu nie polecam! Dramat

#56 ~EWELA~

~EWELA~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 09:38

Beznadziejny bank. Przenioslam konto z innego banku bo polasilam sie na 200zl ktorego wcale nie dostalam. Jestem na etapie reklamacji na ktora oczywiscie bank ma mnóstwo czasu. Jesli na moim koncie nie pojawi sie kasa to ide do sadu!wyobrazcie sobie ze sama Pracownica tego banku powiedziala ze to zawsze 200zl ktore zostaje w banku jak sie ktos nie upomni!!!!! Zal. Ponadto 3razy probowalam zalozyc karte kredytowa bezskutecznie bo czekam na decyzje banku czy moge dostac ja czy nie chociaż za pierwszym i drugim razem czegos takiego nie bylo. Mial sie ktos w ciagu dwoch dni ze mna skontaktowac mija juz tydzien. Nikomu nie polecam! Dramat

#57 ~bonito~

~bonito~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 10:13

W 2004 roku moja babcia wzięła lodówkę na raty w lukas banku ,oczywiście spłaciła ją po roku,4.12.2014 otrzymała list oc credit acricole ze nie zostały spłacone 2 grosze i suma jaką ma teraz zapłacić to ponad 90 zł ,no kpina.z tego co wiem to wysyłają do wszystkich starszych ludzi takie gó wno.

#58 ~rose90~

~rose90~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 18:55

Bonjour, monsieur et madame
Irlande, Suisse, Canada, Belgique, France, Italie, Guadeloupe, Guyane, Martinique,
Rencontrer Mayotte, je vous propose des prêts de 5000 à 15 000 € à toutes les personnes capables de rembourser avec intérêt à 
l'intérêt est de 3% pour tout le montant demandé, je le fais sur le terrain
- Prêts financiers
- Prêt pour l'achat de biens immobiliers
- Prêt d'investissement
- Prêt auto
- Consolidation de dette
- Remboursement du prêt
- Crédit personnel
-Fichés
Si vous avez vraiment besoin d'un prêt, essayez de me contacter.
Je suis à votre disposition pour tous vos problèmes financiers.
Pour plus d'informations, s'il vous plaît contactez-nous à notre adresse e-mail: rosefernandez969@gmail.com
Merci pour votre réponse.

#59 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 20:53

Witam. Mam niesplacoma ratę jedna 75.00a dziś wysłano do mnie faceta z agricole... I oczywiście coooo ich to obchodzi ile zarabiam i tyle... Jak zapłacę to zapłacę.. Po . do chaty przyłaza. Nie polecam.

#60 ~emil211~

~emil211~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 10:40

Ja mam konto i miałem kredyt spłaciłem wszystko ok zdarzały mi nawet opóźnienia tez nie było większych problemów jak dla mnie bank OK  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych