Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

UWAGA na Credit Agricole

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 magdalena99

magdalena99

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 25 luty 2015 - 12:47

Dzięki za ostrzeżenie 

#22 ~mery~

~mery~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 10:39

Mam kredyt w CA. Ostatnio przez nieuwagę miałam niedopłatę na kredycie. Kiedy sie zorientowałam, zadzwoniłam na infolinie (na której nie podali mi takiej informacji., więc musiałam dzwonić do ich windykacji), żeby zapytać, jaka kwotę powinnam zapłacić i że płatnosci dokonam tego samego dnia. Zostałam poinformowana o konkretnej kwocie zadłużenia, którą zapłaciłam tuz po skońcoznej rozmowie. Po dwóch dniach zadzwoniłam, żeby upewnić się, że pieniądze do nich dotarły. Konsultantka poinformowała mnie, że owszem, pieniądze dotarły, ale mam dodatkowe zadłuzenie na 15 PLN. Zapytałam, jakim cudem, jesli wpłaciłam dokładnie kwote wskazaną przez pracownika windykacji. Pani poinformowała mnie, że to koszty monitu, który był wysłany niby to w dniu mojego telefonu i, ze windykator , z którym rozmawiałam o tym widocznie nie wiedział. Wyraziłam swoją opinię, że to zwykłe oszustwo i nabijanie klientowi kosztów, co panienka skwitowała, że "trzeba był płacić w terminie", ale że oczywiscie mogę nalezność zapłacić z nastepną ratą. Powiedziałm, ze nie ma mowy i zapłaciłam jeszcze w trakcie rozmowy. Kiedy doszedł do mnie monit, okazało się, że nie był wysłany w dniu rozmowy z pierwszym windykatorem, ale 2 dni później, kiedy pieniądze były juz od co najmniej doby na koncie banku. Trzymac się z daleka od oszustów, bo widac mają w zwyczaju generować klientowi dodatkowe koszty w nieskonczoność. Dodaje te opinię także na innych forach, żeby ostrzec nieświadomych.

#23 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 12:30

Mam kredyt w CA. Ostatnio przez nieuwagę miałam niedopłatę na kredycie. Kiedy sie zorientowałam, zadzwoniłam na infolinie (na której nie podali mi takiej informacji., więc musiałam dzwonić do ich windykacji), żeby zapytać, jaka kwotę powinnam zapłacić i że płatnosci dokonam tego samego dnia. Zostałam poinformowana o konkretnej kwocie zadłużenia, którą zapłaciłam tuz po skońcoznej rozmowie. Po dwóch dniach zadzwoniłam, żeby upewnić się, że pieniądze do nich dotarły. Konsultantka poinformowała mnie, że owszem, pieniądze dotarły, ale mam dodatkowe zadłuzenie na 15 PLN. Zapytałam, jakim cudem, jesli wpłaciłam dokładnie kwote wskazaną przez pracownika windykacji. Pani poinformowała mnie, że to koszty monitu, który był wysłany niby to w dniu mojego telefonu i, ze windykator , z którym rozmawiałam o tym widocznie nie wiedział. Wyraziłam swoją opinię, że to zwykłe oszustwo i nabijanie klientowi kosztów, co panienka skwitowała, że "trzeba był płacić w terminie", ale że oczywiscie mogę nalezność zapłacić z nastepną ratą. Powiedziałm, ze nie ma mowy i zapłaciłam jeszcze w trakcie rozmowy. Kiedy doszedł do mnie monit, okazało się, że nie był wysłany w dniu rozmowy z pierwszym windykatorem, ale 2 dni później, kiedy pieniądze były juz od co najmniej doby na koncie banku. Trzymac się z daleka od oszustów, bo widac mają w zwyczaju generować klientowi dodatkowe koszty w nieskonczoność. Dodaje te opinię także na innych forach, żeby ostrzec nieświadomych.

Dzięki za informację teraz na pewno oleję ten bank ciepłym moczem.

Pozdrawiam

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 14:13

Ludzie sami sobie zniszczyli. Jak ktoś jest idiotą to niech się nie dziwi, że podejmuje idiotyczne decyzje.

Ludzie sami sobie zniszczyli. Jak ktoś jest idiotą to niech się nie dziwi, że podejmuje idiotyczne decyzje.

idioto sam z zona zamykam dzisiaj konto bo oplaty ukryte maja jak za zboze .Mamy wplywy okolo 2 tys zl a za pelne oplaty placimy 49 zl

wiec ty idioto nie dorozwiniety sie nie wypowiadaj

#25 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 16:01

spłaciłam kredyt przed czasem, poprosiłam o potwierdzenie - zaświadczenie o spłacie kredytu. czas oczekiwania 7 dni od daty złożenia "prośby" koszt 50 zł. Na miłość boską nawet skarbówka za zaświadczenie pobiera połowę tego.

#26 ~Żbik~

~Żbik~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 15:57

Nie polecam, spłaciłem całkowicie raty na łaczną kwotę 400zł, po pół roku dostaje pismo że jeszcze zalegam około 150zł !zadzwoniem do działu wyndykacji a tam usłyszałem tylko że albo zapłącę albo dają to do komornika - więc co wybieram. Po wyproszeniu Pana w słuchawce za co  te 150zł jest. On na to że w tedy była promocja o której nie ma  wzmianki na  umowie a ja nie dopilnowałem czegoś. Poprostu oszuści

#27 ~gregory~

~gregory~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 22:37

Ten bank to jest żart! interfejs wieczorami prawie nigdy nie dzala. Totalna kpina

#28 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 11:48

Prawie dałem się wmanewrować w kredyt gotówkowy u nich. Wczoraj byliśmy z żoną u konsultanta, Pani podała kwotę raty, zgodziliśmy się na wysłanie wniosku, po wyjściu z banku policzyliśmy ile musielibyśmy oddać i wyszło ze 120% więcej, to lichwa a nie bank. Umowy nie podpisujemy i idziemy do konkurencji gdzie do oddania będzie o wiele mniej w stosunku do CA. Ludzie zanim podpiszecie cokolwiek policzcie to kilka razy na spokojnie.

#29 ~sebobebo~

~sebobebo~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:14

sory Paniusiu ale pierd.... takie głupoty że głowa mała, banki nie wymieniają między sobą informacji o wprowadzonych wnioskach więc to że złożyłaś wniosek w CA to żaden bank o tym nie wiedział... A zapytania w raporcie BIK nie są aktualizowane online więc jeśli złożyłaś zapytanie dzisiaj w jednym banku to inne banki tego nie wiedzą hahaha widać jak konkurencja podkłada sztuczne wpisy aby udupić inne banki. Następnym razem zanim znów naściemniasz na jakimś forum to się zastanów, wiedza nie boli więc aktualizuj

#30 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:46

NAJGORSZY BANK W POLSCE!!! Ja również mam bardzo niedobrą opinie o tym banku. Miałam ciężki rok, Kilka pobytów w szpitalu, operacji, brak możliwości spłacania kredytów. Poinformowałam banki o mojej trudnej sytuacji. Na to Credit Agricole podał mnie natychmiast do e-sądu. Odwołałam się do sądu-udało się. Po powrocie do zdrowia podjęłam rozmowy z bankami. Z trzema po rozmowach doszłam do porozumienia i podpisałam ugodę. Tylko Credit Agricole nie był zainteresowany rozmową ze mną. Owszem kazał mi dokonać wpłaty, która zrobiłam, żeby mogło dojść do ugody, ale narzucił mi spłatę natychmiastową całości, albo w 4 ratach, po przeszło 1200 zł, na co mnie nie było stać. Mimo wszystko kombinowałam, jak zebrać pieniądze. Zanim jednak nadszedł termin raty, ja już dostałam wezwanie, żeby stawić się do Sądu w moim mieście. Po 2 tygodniach dostałam nakaz zapłaty z drugiego Sądu z Lublina (e-sad). Podali mnie do 2 Sądów równocześnie. Dzwonie do nich, dlaczego nie chcą porozumieć się ze mną ze spłatą, tak jak inne banki  i dlaczego skoro przysłali mi warunki spłaty, to równocześnie podali do Sądu. Pani poinformowała mnie, że bank musi się zabezpieczać i są to normalne procedury u nich stosowane. Ostrzegam dłużników- nie wpłacajcie nic (zapożyczając się , czy sprzedając rzeczy), zanim nie dostaniecie potwierdzenia pisemnego, że Credit Agricole nie poda was do sądu pomimo chęci spłacania przeterminowanego zadłużenia. Tak nawiasem mówiąc najlepiej zachował się wobec mnie BZWBK i najlepiej na tym wyszedł. Nie dręczył mnie nadmiernymi telefonami i listami w trudnym okresie. Wszystkie rozmowy na poziomie. Kiedy wreszcie było to możliwe, chęć porozumienia, żebym mogła spłacić swoje zadłużenie. Żałuję że kiedyś wzięłam kartę kredytową  z Castoramy. Nie polecam Credit Agricole, bo nikt nie wie kiedy w jakiej sytuacji ostanie postawiony, a wówczas lepiej nie być skazanym na ich obsługę

Witam,

mam podobną sytuację, Najpierw CA sprzedał kredyt KRUKowi, a obecnie założyli mi sprawę o ten sam dług.

#31 ~Były klient~

~Były klient~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 15:56

Pracownicy niekompetentni, udzielają błędnych informacji. Zostałam wprowadzona w błąd w związku z wypłatą pieniędzy w obcej walucie z konta walutowego, pracownica wskazała JEDYN Y BANKOMAT W POLSCE, który najkorzystniej wypłaci mi pieniądze, po czym straciłam 50 euro plus prowizje. Po rozmowie z nia po fakcie SAMA napisała reklamacje, bank odmówił zwrócenia kwoty, po czym napisałam odwołanie, sytuacja miała być wyjaśniana z pracownikiem, mnie pani pracownik zapewniała, że liczy na to, że sytuacja się wyjaśni, po czym z odpowiedzi banku wynika, że nie przyznała się do swego błędu. Bank absolutnie nie jest godny polecenia, nie m ówiąc już o opłacie za sprawdzenie stanu konta w wysokości 5 zł, błędu w wydruku karty i w serwisie internetowym a także przy zgłaszaniu poprawki w błędzie w nazwisku podany powód to było zgubienie karty, choć wcale nie zginęła i pracownica wiedziała o tym. Rezygnuję z usług tego banku i będę szerzyć swą opinię na ten temat.

#32 ~Gaga~

~Gaga~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 17:06

Złożyłam dyspozycję zamknięcia konta osobistego. Mam na nim ponad 50tys zl,musiałam wytoczyć sprawę w sądzie ponieważ bank blokuje mi zamknięcie konta i przelanie moich środków na inne konto. Sąd wydał decyzję nakazujaca credit agricole natychmiastowe zamknięcie konta i wypłacie pieniędzy oraz odszkodowanie. Myślicie ze to zrobili?! Oczywiście ze nie. Złożyłam ponowną skargę do sądu ale już ta sprawa zajmie się prokuratura wrocławska. Może to kolejny Amber Gold? Moim zdaniem,tym "bankiem" powinien zająć się NIK. Mam nadzieję ze już niebawem odzyskam moje ciężko zarobione pieniądze a osoby winne odpowiedzą za to. OSTRZEGAM!!!

#33 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 13:06

Kredyty

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 07:07

Wziąłem kredyt w innym banku na mieszkanie. Mieszkania nie mam a kredyt pozostał.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 19:57

Wziąłem kredyt w innym banku na mieszkanie. Mieszkania nie mam a kredyt pozostał.

Bardzo smieszne

#36 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 08:09

najgorszy bank nie polecam

#37 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 19:30

najgorszy bank nie polecam

Obsługa fatalna!Łodź ulCiołkowskiego!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 18:06

Dziś na nowo wyświęcali się po przenosinach do lepszego lokalu. Było głośno, wynajęli nawet "DJ-eja". Widać świetnie się mają banki w Polsce ...

#39 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 13:15

tylko .e maja tam konta 

pozdrawiam 

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 14:10

Dziś na nowo wyświęcali się po przenosinach do lepszego lokalu. Było głośno, wynajęli nawet "DJ-eja". Widać świetnie się mają banki w Polsce ...

I to nie byle jakiego DJ-eja z samego POLO TV

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych