Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

UWAGA na Credit Agricole

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 19:32

Uwaga na bank Credit Agricole
Proszę poczytać opinie o banku

http://www.ebroker.p...icole/opinie/25

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 19:20

Oni znisczyli życie wielu ludziom

#3 ~Żubr Ciemnopenty~

~Żubr Ciemnopenty~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 10:35

Ludzie sami sobie zniszczyli. Jak ktoś jest idiotą to niech się nie dziwi, że podejmuje idiotyczne decyzje.

#4 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 16:49

takie jakies opinie na forum nie są adekwatne do tego co jest w rzeczywistości o kazdym banku można takie opinie poczytać ..

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 19:38

takie jakies opinie na forum nie są adekwatne do tego co jest w rzeczywistości o kazdym banku można takie opinie poczytać ..

Nie broncie siebie samych, kazdy wie ze ten francuski bank jest najgorszy.

#6 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 12:12

z tego co wiem to w Sokółce tylko kredyt można dostać w CA wiec w sumie opinie z tej strony cześć jest niepotrzebna ;/

#7 ~kredytobiorca~

~kredytobiorca~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 13:40

a prawda jest taka, jak masz dochody to masz kresdy, przeciez bank musi miec zabezpieczenie

#8 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 11:25

Uwaga na CREDIT AGRICOLE kiedyś LUKAS BANK! Nie mogłem nie napisać o banku naciągaczy. Po 2 latach od zakończenia i zamknięcia rachunku włącznie z rezygnacją karty, która to została wciśnięta mojej mamie bez jej wiedzy, nagle przychodzi list/monit o zadłużeniu na koncie, które już nie istnieje (mam dokument potwierdzający). Zadłużenia narosło niby 15zł + za każdy monit/list 15zł. Niestety jakimś cudem wmówili mojej matce, że konto nie zostało jeszcze zamknięte chociaż przedstawiła na to papiery. Po dwóch latach dostała identyczny druczek i zdanie od Pani z banku, że teraz już na pewno konto zostanie zamknięte, ale jeszcze bank może coś naliczyć. Mam papier o zamknięciu z 2012 roku i czystym koncie, i mam identyczny papier z 2014 roku. Oczywiście trzeba było zapłacić należność, bo bank przysyłał co tydzień kosztowny monit za 15zł. Nie wiem co robić w takim wypadku, trochę mnie trzęsie, a tym bardziej, że oszukuje się ludzi ledwo co wiążących koniec z końcem przy emeryturze 800zł. Jednym słowem znaki czasu. Jestem bezsilny, zostaje jedynie ekspres reporterów. Zamierzam kopiować cały tekst na innych forach, także nie dziwcie się. Pozdrawiam i przestrzegam.

#9 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 17:03

Witam wszystkich! Gorszego banku od Credit Agricole nie widziałem i nie slyszalem a ostrzegam wielu przed zaciagnieciem kredytu a zwłaszcza tych starszych ponieważ zmarl mi ojciec i miał ubezpieczony kredyt i karte to ubezpieczyciel odmowil splaty zadluzenia choć raty były płacone zawsze jedna do przodu a co gorsze to odwołanie nie warto pisać bo zjeby z tego banku wymagają o kontakt telefoniczny do Dublina czyli Irlandia wiec każdego przeciętnego Polaka nie satc na to żeby dzwonic do firmy ubezpieczeniowej która ma tam swoja siedzibę  i woli już placic!!!!!!!!.a w banku nic nie mogą zrobić bo firma ubezpieczeniowa i a bank to dwia rozne filmy!!!!!a dla porównania Ojciec miał w jeszcze innym banku kredyt i wystarczylo przynieść tylko akt zgonu i sami wyslali mi o splacie kredytu przez ubezpieczyciela wiec dlatego nie uznaje tego .EGO BANKU JAKIM JEST credit agricole!!!!!     ostrzegajcie swoich bliskich przed tymi bandytami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#10 ~axe~

~axe~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 14:56

Jestem w tym banku od 5 lat posiadam zwykłe konto, parę drobnych kredytów ,płatność internetowa, bankomaty w kraju za darmo ( śmieszy mnie widok ludzi stojących pod bankomatem PKO ),to wszystko za 8zł miesięcznie.Ja nie narzekam.

A następnym razem czytajcie umowy ludziska i pytajcie się.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 16:46

Jestem w tym banku od 5 lat posiadam zwykłe konto, parę drobnych kredytów ,płatność internetowa, bankomaty w kraju za darmo ( śmieszy mnie widok ludzi stojących pod bankomatem PKO ),to wszystko za 8zł miesięcznie.Ja nie narzekam.

A następnym razem czytajcie umowy ludziska i pytajcie się.

ja podobnie mam tyle że nie płacę miesięcznie ani zeta. po rogach cię walą, trzeba było czytać umowę i zapytać. heheh

#12 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 11:13

splacilem u nich wczesniej kredyt przeszlo miesiac czekam na zwrot ok 1000 zl chodze do banku bez przerwy slysze co innego dzwonie na infolinie co konsultant gada co innego totalny balagan i niekompetencja omijac ten pseudo bank szerokim lukiem

#13 ~Zibi~

~Zibi~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 16:12

Zdecydowanie odradzam ten Bank.Jestem klientem od dobrych kilku lat, jeszcze za lukas bank było ok od od czasu przejęcia przez credit-agricole jakość usług zdecydowanie pogorszyła się. Moim zdaniem jest to instytucja nastawiona wyłącznie na własne zyski nie licząc się z klientem (tylko reklamy w TV obiecują naiwnym przysłowiowe złote góry).Jako przykład podam mój ostatni dylemat. Przed świętami chciałem pobrać pewną kwotę gotówki z bankomatu na zakupy świąteczne w centrum Rzeszowa. Najbliższy i jedyny w bezpośredniej odległości był bankomat skoku (zgodnie z zapewnieniem banku pobieranie z wszystkich bankomatów na terenie kraju jest bezpłatne), więc przeprowadziłem transakcję pobrania gotówki. Trannsakcja przebiegła prawidłowo z tym że bankomat nie informował o braku gotówki a jedynie wysunął pustą kieszeń. O zaistniałym fakcie poinformowałem natychmiast telefonicznnie credit-agricol. W odpowiedzi usłyszałem że reklamację mogę złożyć po ewentualnym zaksięgowaniu tj. około 7 dni. Nie mając wyboru po ok. 2 godzinach dokonałem wypłaty z innego bankomatu. Druga wypłata zaksięowana była dwa dni wcześniej niż nieszczęsna pierwsza. Po 7 dniach mogłem wraszcie złożyć reklamację, zgłoszenie przyjęto i potwierdzenie miałem otrzymać pocztą w ciągu 14 dni.Tak też się stało. Otwierając list doznałem szoku. Reklamację przyjęto i zobowiązano się rozpatrzeć w terminie do 28 czerwca dobrze jeszcze że pisało 2014r. Wskażcie mi czy istnieje w Polsce bank, któremu rozpatrzennie prostej reklamacji zajęłoby bagatela ponad 2,5 miesiąca.Przekonajcie mnie, że nie jest to podyktowane celowym osiągnięciem kożyści własnnych. Kontaktując się z Federacją Konsumenta dowiedziałem się że jest to paradoksem ale chcąc postąpić zgodnie z zaleceniami federacji procedury potrwałyby mniej więcej do tego samego czasu.Największą kpiną był w dniu dzisiejszym tj 09.06.2014 telefon z credit-agricol z propozycją specjalnie przygotowanego dla mnie kredytu. Po odzyskaniu środków zamierzam zmienić bank.

#14 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 21:34

od kilku lat w sejmie krąży ustawa zwrocie kwot zgromadzonych na kontach osób zmarły itp . Chodzi o tzw martwe konta, na których nie ma ruchu od lat. Ale banki bronią się przed tym . A powód jest prosty , pieniądze na tych kontach to znaczna część kapitału banków będącego w obrocie. Szacuje się że te konta i zgromadzone tam oszczędności to ok 25-30% tego co mają banki, i nie jest ich interesem oddawanie tego spadkobiercom.  A sądownie nawet tego ruszyć nie można bo jest zasłona w postaci tajemnicy bankowej .

#15 ~basi~

~basi~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 20:28

11 lipca Sąd Okręgowy we Wrocławiu przyjął pozew zbiorowy złożony przez kilkunastu klientów banku Credit Agricole. Wciąż można przystąpić do pozwu. Kredytobiorcy, którzy w latach 2004-2009 brali kredyt hipoteczny w Credit Agricole (dawnym Lukas Banku) mogą odzyskać składki za ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. Tutaj jest wiecej info na ten temat pozywamzbiorowo.pl/aktualnosci-dotyczace-pozwow-zbiorowych/24-ruszyl-pozew-zbiorowy-przeciwko-credit-agricole-dawniej-lukas-bank

#16 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 23:51

Ludzie sami sobie zniszczyli. Jak ktoś jest idiotą to niech się nie dziwi, że podejmuje idiotyczne decyzje.

dokładnie,ludzie są kretynami,podpisują nie patrząc ,co podpisują ,nie pytają doradców,nie interesują się ,lecą jak posrani,podpisują i wychodzą,a później winna wszytskich tylko nie ich,nikt nie stoi nad tymi ludzmi z pisotletem i nie zmusza żeby podpisywali to co proponuje bank.A ZRUJNOWAĆ MOŻNA SOBIE ,ZYCIE,JAK,SIĘ BIERZ EKREDYT I NIE PŁACI,CO TO DARMOWA INSTYTUCJA HARYTATYWNA? CZY JAK?

#17 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 07:18

W 2004 roku moja babcia wzięła lodówkę na raty w lukas banku ,oczywiście spłaciła ją po roku,4.12.2014 otrzymała list oc credit acricole ze nie zostały spłacone 2 grosze i suma jaką ma teraz zapłacić to ponad 90 zł ,no kpina.z tego co wiem to wysyłają do wszystkich starszych ludzi takie gó wno.

#18 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2014 - 21:11

Kredytobiorcy, którzy w latach 2004-2009 brali kredyt hipoteczny w Credit Agricole (dawnym Lukas Banku) złożyli pozew zbiorwy. Chcą odzyskać składki za ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. Tutaj jest wiecej info pozywamzbiorowo.pl/grupy-pozwy-zbiorowe?view=grupa&layout=pozew&id=17 Wciąż można dołączyć do pozwu.

#19 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 18:21

ja niestety mam złe doświadczenia z tym bankiem, pierwsza sytuacja, którą bardzo źle wspominam miała miejsce kiedy poszłam z mężem tylko zapytać jaka byłaby rata kredytu w tym banku. Szanowna Pani poinformowała mnie, że aby podać mi kwotę musi wprowadzić do systemu wniosek kredytowy. Jak nas poinformowano musieliśmy się na to zgodzić. Pani wprowadziła, wyliczyła i podała nam ratę, która w porównaniu z innymi bankami była bardzo wysoka, więc podziękowaliśmy. Szanowna Pani jednak nie skasowała tego wniosku co skutkowało tym, że w innym banku nie dostaliśmy już kredytu, bo zablokowała nam tym zdolność kredytową, a kwota nie była niska. Poinformowała nas o tym Pani z innego banku, w którym zdecydowaliśmy się wziąć kredyt. Niestety Credit Agricole był już zamknięty. Musiałam pofatygować się tam następnego dopiero dnia co spowodowało to, że przepadła mi bardzo ważna dla mnie, atrakcyjna oferta zakupu pewnej rzeczy. Jak się okazało Pani w Credit Agricole nie skasowała wniosku jak już wcześniej wspomniałam. Nie potrafiła mi także odpowiedzieć na pytanie dlaczego. Moim zdaniem chciała zaklepać sobie klienta, gdybyśmy jednak wrócili. Kredyt byłby na jej konto i miała doliczone do swojego planu sprzedażowego. Zrobiła tak mimo, że podziękowaliśmy mówić, że zbyt wysoka rata. Kolejna sytuacja miała miejsce przed chwilą. Wzięłam sprzęt w Media Markt na raty, które są w Credit Agricole. Koszt karty miał wynieść zł na rok. Teraz okazało się, że bank zerwał umowę z Media i zaczął mi naliczać koszt prowadzenia konta, ponieważ karta kredytowa przekształciła się w rachunek w karcie kredytowej czy coś takiego. 7 zł miesięcznie co daje koszt już nie 40 zł, ale 84 zł. Tak się naciąga klientów. Nie moja wina, ze zerwali umowę, ja podpisywałam i godziłam się na inny koszt. Dwa razy miałam do czynienia z tym bankiem i oba razy nie są pozytywne. Zdecydowanie nie polecam.

#20 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 20:49

NAJGORSZY BANK W POLSCE!!! Ja również mam bardzo niedobrą opinie o tym banku. Miałam ciężki rok, Kilka pobytów w szpitalu, operacji, brak możliwości spłacania kredytów. Poinformowałam banki o mojej trudnej sytuacji. Na to Credit Agricole podał mnie natychmiast do e-sądu. Odwołałam się do sądu-udało się. Po powrocie do zdrowia podjęłam rozmowy z bankami. Z trzema po rozmowach doszłam do porozumienia i podpisałam ugodę. Tylko Credit Agricole nie był zainteresowany rozmową ze mną. Owszem kazał mi dokonać wpłaty, która zrobiłam, żeby mogło dojść do ugody, ale narzucił mi spłatę natychmiastową całości, albo w 4 ratach, po przeszło 1200 zł, na co mnie nie było stać. Mimo wszystko kombinowałam, jak zebrać pieniądze. Zanim jednak nadszedł termin raty, ja już dostałam wezwanie, żeby stawić się do Sądu w moim mieście. Po 2 tygodniach dostałam nakaz zapłaty z drugiego Sądu z Lublina (e-sad). Podali mnie do 2 Sądów równocześnie. Dzwonie do nich, dlaczego nie chcą porozumieć się ze mną ze spłatą, tak jak inne banki  i dlaczego skoro przysłali mi warunki spłaty, to równocześnie podali do Sądu. Pani poinformowała mnie, że bank musi się zabezpieczać i są to normalne procedury u nich stosowane. Ostrzegam dłużników- nie wpłacajcie nic (zapożyczając się , czy sprzedając rzeczy), zanim nie dostaniecie potwierdzenia pisemnego, że Credit Agricole nie poda was do sądu pomimo chęci spłacania przeterminowanego zadłużenia. Tak nawiasem mówiąc najlepiej zachował się wobec mnie BZWBK i najlepiej na tym wyszedł. Nie dręczył mnie nadmiernymi telefonami i listami w trudnym okresie. Wszystkie rozmowy na poziomie. Kiedy wreszcie było to możliwe, chęć porozumienia, żebym mogła spłacić swoje zadłużenie. Żałuję że kiedyś wzięłam kartę kredytową  z Castoramy. Nie polecam Credit Agricole, bo nikt nie wie kiedy w jakiej sytuacji ostanie postawiony, a wówczas lepiej nie być skazanym na ich obsługę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych