Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:25

Zaraz wymyślą jak na Cyprze,żeby budżet ratować.W tym syfie wszystko możliwe.Platforma Obywatelska??? co to jest ! To dla kraju jak rak na organiźmie.

#22 ~macmus~

~macmus~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:37

Informacja ze strony www.mpo.bialystok.pl:

MPO Sp. z o.o. oświadcza, iż umowy zawarte z osobami fizycznymi w zakresie odbioru odpadów komunalnych ulegną rozwiązaniu z dniem 30 czerwca 2013 r. bez konieczności składania pisemnego wypowiedzenia, pod warunkiem uregulowania zaległych należności. W związku z tym, prosimy nie składać wypowiedzeń. Stosowne oświadczenie zostanie do Państwa przesłane wraz z ostatnią fakturą.

#23 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:41

Podobno miasto ma odbierać śmieci od wszystkich mieszkańców 1 raz w miesiącu. To i musi zapewnić wszystkim mieszkańcom odpowiednie pojemniki na śmieci tak żeby przez miesiąc pomieścić wszystkie śmieci.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 13:13

Truskolaski,Poliński,Arłukowicz,Sosna,Mirończuk,Dworzański !!! Zapamiętajcie te nazwiska z PO to oni zgotowali wam taki los ! Przy następnych wyborach pamiętajcie !!!

#25 ~Orest~

~Orest~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 13:41

I jak tam nieudacznicy, którzy wybraliście truskawę na prezydenta, jesteście z siebie dumni? Pewnie lubicie być wykorzystywani pod każdym kątem. No to macie! :D

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 17:16

Podobno miasto ma odbierać śmieci od wszystkich mieszkańców 1 raz w miesiącu. To i musi zapewnić wszystkim mieszkańcom odpowiednie pojemniki na śmieci tak żeby przez miesiąc pomieścić wszystkie śmieci.

Już wyobrazam sobie ten smród w upalne dni.

#27 ~minuteman~

~minuteman~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 17:37

Już wyobrazam sobie ten smród w upalne dni.

W gminie Supraśl tak ma być - 1x w miesiącu odbiór , a latem 1x na 3 tygodnie - tak czy inaczej mikroklimat zapewniony (uzdrowiskowy)

#28 ~kasjer~

~kasjer~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 18:02

W MPO można przez internet zrezygnowac z usług. Ale niestety nie przyjdzie potwierdzenie zwrotne chociaby na mail!!!!! Więc nikt nie ma pewności, czy aby na pewno umowa nie zostanie automatycznie przedłużona! Jak można utrudniać w ten sposób zycie? Umowy powinny byc rozwiązywane automatycznie. Czy ktoś myśli w MPO?

Nie gadaj bzdur tylko ureguluj naleznosci i z bani !!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 18:50

Informacja ze strony www.mpo.bialystok.pl:

MPO Sp. z o.o. oświadcza, iż umowy zawarte z osobami fizycznymi w zakresie odbioru odpadów komunalnych ulegną rozwiązaniu z dniem 30 czerwca 2013 r. bez konieczności składania pisemnego wypowiedzenia, pod warunkiem uregulowania zaległych należności. W związku z tym, prosimy nie składać wypowiedzeń. Stosowne oświadczenie zostanie do Państwa przesłane wraz z ostatnią fakturą.

Poszli po rozum do głowy, bo jeszcze parę dni temu trzeba było rozwiązywać osobiście, jeśli ktoś chciał potwierdzenie lub przez internet bez potwierdzenia. Pewnie za duże kolejki były!

#30 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 19:35

Panie Świetlicki i cały Magistracie robicie kolejny raz ludzi w "tył", jak tusk z Abonamentem.
To wypowiadac , umowe , komu i DLACZEGO. Co 1 lioca MPO zostanie zlikwidowanie np. Figa z makiem.
Ile urząd panie Świetlicki ma śmieciarek ZERO podobnie jak pana informacje to zero.
Macie wykazy osób płacących podatki i powinniście wysłac do nich informacje co mają robić. Jak tak dalej będziecie postępować to na początku lipca wywożę smieci pod Urząd Miejski i tam wywalę z pojemników. I róbta co chceta.
Jest ustawa i jak sądzę dalej bedzię śmieci odbierac MPO, MOP czy Astwa lub Czyścioch na podstawie umowy z UM. Podobnie jak odsnieżaniem ulic odśnieżaja firmy te i tamte , a jest to zadanie UM.
I to wy powinniście tylko zmienić umowy że nie jest ona pomiędzy mna a np MPO lecz mna a UM .
Wy jeszcze sami niec nie wiecie , a tu jakieś glupoty pan wciskasz o wypowiadaniu umów , apotem że od kwietnia. A jak okres wypowiedzenia 3 miesiące to po sprawie jak wypowiem np 5 kwietnia to trzy miesiące będą od sierpnia.
Do roboty i KONKRETY , a nie fiu bzdziu.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 19:50

Panie Świetlicki i cały Magistracie robicie kolejny raz ludzi w "tył", jak tusk z Abonamentem.
To wypowiadac , umowe , komu i DLACZEGO. Co 1 lioca MPO zostanie zlikwidowanie np. Figa z makiem.
Ile urząd panie Świetlicki ma śmieciarek ZERO podobnie jak pana informacje to zero.
Macie wykazy osób płacących podatki i powinniście wysłac do nich informacje co mają robić. Jak tak dalej będziecie postępować to na początku lipca wywożę smieci pod Urząd Miejski i tam wywalę z pojemników. I róbta co chceta.
Jest ustawa i jak sądzę dalej bedzię śmieci odbierac MPO, MOP czy Astwa lub Czyścioch na podstawie umowy z UM. Podobnie jak odsnieżaniem ulic odśnieżaja firmy te i tamte , a jest to zadanie UM.
I to wy powinniście tylko zmienić umowy że nie jest ona pomiędzy mna a np MPO lecz mna a UM .
Wy jeszcze sami niec nie wiecie , a tu jakieś glupoty pan wciskasz o wypowiadaniu umów , apotem że od kwietnia. A jak okres wypowiedzenia 3 miesiące to po sprawie jak wypowiem np 5 kwietnia to trzy miesiące będą od sierpnia.
Do roboty i KONKRETY , a nie fiu bzdziu.

Podoba mi się to fiu bździu...!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 20:48

a ja leję na takie zmiany. UM robi wszystkich w balona!
Teraz mam (dom jednorodzinny): pojemnik na odpady komunalne opróżniany 2 razy w miesiącu + worek na plastik zabierany co 6 tygodni i płacę za kwartał 40,-.
Od lipca będzie: pojeni na opady mieszane (sic!) opróżniany co 2 tygodnie i worek na szkło 1 na kwartał i zapłacę 50,- miesięcznie, bo na odpady zielone pojemników nie dadzą, wielkogabarytowe i plastik mamy sami wywozić do Hryniewicz (przyjmą za darmo hahaha).
Na czym polega różnica? Na cenie i zawracaniu pupy!!! Sprawdźcie co nam szykuje spółka Lech w ramach nowej ustawy śmieciowej.

#33 ~Obywatel Piotr~

~Obywatel Piotr~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 20:59

Uważam ze powinno się robić na większą skalę Funpag-e naszym regionalnym politykom , osobom które podpisują nie korzyste dla obywateli ustawy aby stac się pośrednikiem między "nami" a firmami .Widzą jeden cel aby wydrzeć z nas ostatni grosz.
Prosty przykład SZ.P. Prezydent z trzech opcji wybiera ta najmniej korzystną nam ,o czym mówię ,ustawa śmieciowa .A wszystko tylko po to aby stac się pośrednikiem i brać kasiorke tylko na co ?? a juz odpowiadam choćby premie przykładzik :
Wiceprezydent Białegostoku Adam Poliński 9000 zł Dołączona grafika
Wiceprezydent Białegostoku Aleksander Sosna 6000 zł Dołączona grafika
Andrzej Meyer - wiceprezydent Białegostoku - 6000 zł Dołączona grafika
Stanisława Kozłowska - skarbnik Białegostoku - 6000 zł Dołączona grafika
Tylko premie urzędników w tym kraju to koszt 43 mln. złotych , Tak to za nasze podatki !!!!
spinke zróbcie na tych co faktycznie szkodzą Naszemu Wspólnemu Dobru . Mydli się nam oczy takimi błachymi sprawami jak ta ,odciągając uwage od tych spraw które maja wpływ na nasz standard życia ale nie tylko.Moje wydatki już przewyższaja zarobki , czekam jeszcze na kilka nowych podwyżek ,ustawek i będzie trzeba jechać za chlebem .
Ktos kiedys powiedział "zlikwidujmy koryto to świnie same znikną" Czas zrobić porządek Obywatele dośc okradania , Nic z tego nie mamy więc nie mamy nic do stracenia,Ilu z Was żyje od pierwszego do pierwszego?? Ja tak i nie zawsze wystarczy do końca to przykre bo to moja ojczyzna która o mnie nie dba przez arogancje urzędników.Nasi ojcowie ,dziadkowie już wychodzili za komuny na ulice ! czas na Nas Młodych !!!! oczywiście pokojowo nastawieni Dołączona grafika

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 22:03

Obywatelskie nieposłuszeństwo -
- nie wypowiadamy umów firmom śmieciowym,
- nie składamy deklaracji śmieciowych do urzędu miasta,
- odkupujemy kosze na odpady od firm śmieciowych. To co w moim koszu nie jest własnością gminy.
WŁADZA ROBI Z NAS WAŁA.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 08:44

Podobno w lipcu będą ujemne temperatury...
Po jaka ch..... piszesz , jak nie wiesz. Odpowiednie informacje były podawane dziesiątki razy.
Tyle czasu ile poświęciłeś na napisanie, wystarczy na sprawdzenie ,ile razy śmieći zmieszane , będą odbierane.

#36 ~maat~

~maat~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 13:52

umowy z MPO same wygasną z dniem 30. 06.2013 r.
www.mpo.białystok.pl

#37 ~Trumm~

~Trumm~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 19:23

Trzeba najpierw odnaleźć umowę w domu. Później spojrzeć w zapis o okresie wypowiedzenia. Jak wydaje Ci się, że nie rozumiesz umowy podejdź z nią do urzędu miasta i gminy i zapytaj się. Na pewno chętnie pomogą.
Mimo opinii niedowiarków ja wierzę, że będzie mniej dzikich wysypisk a firmy, które do tej pory zajmowały się wywożeniem śmieci będą lepiej monitorowane. Myślę, że gps dla śmieciarek pozwali na egzekwowanie przestrzegania prawa przez firmy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 20:29

Uważam ze powinno się robić na większą skalę Funpag-e naszym regionalnym politykom , osobom które podpisują nie korzyste dla obywateli ustawy aby stac się pośrednikiem między "nami" a firmami .Widzą jeden cel aby wydrzeć z nas ostatni grosz.
Prosty przykład SZ.P. Prezydent z trzech opcji wybiera ta najmniej korzystną nam ,o czym mówię ,ustawa śmieciowa .A wszystko tylko po to aby stac się pośrednikiem i brać kasiorke tylko na co ?? a juz odpowiadam choćby premie przykładzik :
Wiceprezydent Białegostoku Adam Poliński 9000 zł Dołączona grafika
Wiceprezydent Białegostoku Aleksander Sosna 6000 zł Dołączona grafika
Andrzej Meyer - wiceprezydent Białegostoku - 6000 zł Dołączona grafika
Stanisława Kozłowska - skarbnik Białegostoku - 6000 zł Dołączona grafika
Tylko premie urzędników w tym kraju to koszt 43 mln. złotych , Tak to za nasze podatki !!!!
spinke zróbcie na tych co faktycznie szkodzą Naszemu Wspólnemu Dobru . Mydli się nam oczy takimi błachymi sprawami jak ta ,odciągając uwage od tych spraw które maja wpływ na nasz standard życia ale nie tylko.Moje wydatki już przewyższaja zarobki , czekam jeszcze na kilka nowych podwyżek ,ustawek i będzie trzeba jechać za chlebem .
Ktos kiedys powiedział "zlikwidujmy koryto to świnie same znikną" Czas zrobić porządek Obywatele dośc okradania , Nic z tego nie mamy więc nie mamy nic do stracenia,Ilu z Was żyje od pierwszego do pierwszego?? Ja tak i nie zawsze wystarczy do końca to przykre bo to moja ojczyzna która o mnie nie dba przez arogancje urzędników.Nasi ojcowie ,dziadkowie już wychodzili za komuny na ulice ! czas na Nas Młodych !!!! oczywiście pokojowo nastawieni Dołączona grafika

Słuszna uwaga panie kolego. Przzyłem tzw. komunę i PRL i wiele widziały moje oczy, ale takiej pazerności, wręcz beszczelności państwa wobec swoich obywateli jaką mamy obecnie, to jeszcze nie było! Potem są kosztowne parady urzędników, przykładem może być ta która odbędzie się w najbliższy piątek!
Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych