Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Urzędy Pracy potrzebne?

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:13

Osobiście uważam, że przy tak małym bezrobociu nie są potrzebne. Utrzymywanie z naszych podatków urzędników i ludzi, którzy  przychodzą tylko do urzędu, aby mieć ubezpieczenie zdrowotne to marnotrawstwo. Starych pierników po 40,50 zatrudnić do sprzątania ulic, parków itd., albo wykreślać z ewidencji. Przecież ich tak w tym wieku nie chce zatrudniać, tylko są wydawane nasze podatki na ich ubezpieczenia, które można przekazać na szkolenia, staże młodych ludzi z perspektywami na przyszłość.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:23

Osobiście uważam, że przy tak małym bezrobociu nie są potrzebne. Utrzymywanie z naszych podatków urzędników i ludzi, którzy  przychodzą tylko do urzędu, aby mieć ubezpieczenie zdrowotne to marnotrawstwo. Starych pierników po 40,50 zatrudnić do sprzątania ulic, parków itd., albo wykreślać z ewidencji. Przecież ich tak w tym wieku nie chce zatrudniać, tylko są wydawane nasze podatki na ich ubezpieczenia, które można przekazać na szkolenia, staże młodych ludzi z perspektywami na przyszłość.

Do likwidacji UP!

#3 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:29

Zgadzam się z Tobą Aniu-niepotrzebne. Marnowanie tylko pieniędzy.

#4 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:49

Pozamykać.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:51

Starych pierników ? to ile ty dzieciaku masz lat ,czas płynie szybko i niedługo ty będziesz miała tyle lat i co wtedy powiesz żeby cie wykreślić z ewidencji nie , dawac pracy ,40 lat to nie stary człowiek

Co do pup to za PO -psl przy masowym bezrobociu były tym bardziej zbędne bo nie oferowały żadnej pracy poza ubezpieczeniem , teraz jest podobnie a czy bezrobocie jest takie niskie czy to tylko propaganda w moim pup bezrobotnych nie brakuje tak jak napisałaś praca jest dla młodych takich co die ucza ,studentów, niepełnosprawnych i ukrainców bo zusu nie trzeba płacic reszta może się dymac.

Pup jest tylko po to żeby zapewnić stołki lokalnym przydu.pasom

#6 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:47

Starych pierników ? to ile ty dzieciaku masz lat ,czas płynie szybko i niedługo ty będziesz miała tyle lat i co wtedy powiesz żeby cie wykreślić z ewidencji nie , dawac pracy ,40 lat to nie stary człowiek

Co do pup to za PO -psl przy masowym bezrobociu były tym bardziej zbędne bo nie oferowały żadnej pracy poza ubezpieczeniem , teraz jest podobnie a czy bezrobocie jest takie niskie czy to tylko propaganda w moim pup bezrobotnych nie brakuje tak jak napisałaś praca jest dla młodych takich co die ucza ,studentów, niepełnosprawnych i ukrainców bo zusu nie trzeba płacic reszta może się dymac.

Pup jest tylko po to żeby zapewnić stołki lokalnym przydu.pasom

Paranoja - nie chcą likwidować UP, bo zasila bezrobotnych zamiast sie przkwalifikowac.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:01

Paranoja - nie chcą likwidować UP, bo zasila bezrobotnych zamiast sie przkwalifikowac.

Byłes kiedyś zarejestrowany w PUP jaka pomoc otrzymałeś żeby się przekwalifikować trzeba przejść jakies kursy,szkolenia które nie sa darmowe , osoba bezrobotna nie ma na to pieniędzy , poza tym nawet jeżeli zrobi kurs to często wraca pononwnie do grona bezrobotnych bo bez doświadczenia nigdzie nie chća przyjąć np. masz operatora wózka czy koparki poszukaj prcy nie majac doświadczenia stażu w tym zakresie powodzenia

#8 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 21:01

Bezrobotni, którzy i tak nie chcą pracować.UP to wielkie nieporozumienie i należy je zlikwidować.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 21:05

Bezrobotni, którzy i tak nie chcą pracować.UP to wielkie nieporozumienie i należy je zlikwidować.

sprawdz ile bezrobotnych było w pup Białystok za PO a ile jest teraz tak i czy im wszystkim pracować się nie chciało

#10 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 21:23

sprawdz ile bezrobotnych było w pup Białystok za PO a ile jest teraz tak i czy im wszystkim pracować się nie chciało

Ilu bezrobotnych? Pisowska propaganda. Tylko ludzie słabo wykształceni (zawodówki, technika), mało zaradni mają problem z pracą. Ich problem, trzeba było się kształcić. Komuna dawno się skończyła.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 07:47

Ilu bezrobotnych? Pisowska propaganda. Tylko ludzie słabo wykształceni (zawodówki, technika), mało zaradni mają problem z pracą. Ich problem, trzeba było się kształcić. Komuna dawno się skończyła.

Ludzie po zawodówkach i technikach świetnie sobie radzą, zakładają niewielkie rodzinne firmy (wykończeniówka, usługi budowlane, stolarka, transport), często są zatrudniani jako fachowcy - podwykonawcy przez duże firmy, natomiast armia WYKSZTAŁCONYCH politologów, europeistyków, speców od stosunków międzynarodowych, marketingu i zarządzania, kryminologów, absolwentów bezpieczeństwa narodowego, pedagogiki, i jeszcze paru innych ładnie brzmiących kierunków studiów wyższych ( :D) zasila szeregi akwizytorów, o sorry! - przedstawicieli handlowych, ochroniarzy i kasjerek w sieciówkach!

#12 ~emerytka~

~emerytka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 08:15

Co do jednego zgadzam się - Urzędy Pracy powinny zniknąć z powierzchni ziemi! Jestem od dwóch lat emerytką Niestety, miałam w latach 90 ponad rok przerwy w pracy, dosięgło mnie zwolnienie grupowe Rejestracja w PUP i comiesięczne 'odhaczanie' się to największe upokorzenie, jakie mnie w życiu spotkało! Urzędnicy traktujący bezrobotnych jak gorszy sort, kilometrowe kolejki Niestety, nie uzyskałam tam pomocy w znalezieniu pracy! Proponowano mi pracę przy rozbiórce tusz albo kurs florystyczny! Na własną rękę przekwalifikowałam się i mając ponad 40 lat (o zgrozo!) znalazłam pracę, gdzie dotrwałam do emerytury! Kiedy z ulgą wyrejestrowywałam się z UP, żegnając się z Ważną Panią Urzędniczką, na odchodne powiedziałam, żeby szanowała ludzi, którzy korzystają z ich usług, bo dzięki temu ma pracę! Jak nie będzie bezrobotnych, to ona zostanie bezrobotna! Niedawno dowiedziałam się, że moje słowa okazały się prorocze, bo w oddziale PUP (małe miasteczko) były spore cięcia, na które 'załapała' się Ważna Pani z UP!

PS Szanowna Internautko @Aniu! Tym, co Pani napisała, wystawiła Pani świadectwo nie 'starym piernikom' 40 i 50+, ale wyłącznie sobie! Ileż pogardy dla ludzi w tych kilku obrzydliwych zdaniach! 

#13 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 10:24

zgadzam sie z toba,masz racje. w pup sa stolki dla przy......ow.a pomocy dla bezrobotnych zerooooo!!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:09

Co do jednego zgadzam się - Urzędy Pracy powinny zniknąć z powierzchni ziemi! Jestem od dwóch lat emerytką Niestety, miałam w latach 90 ponad rok przerwy w pracy, dosięgło mnie zwolnienie grupowe Rejestracja w PUP i comiesięczne 'odhaczanie' się to największe upokorzenie, jakie mnie w życiu spotkało! Urzędnicy traktujący bezrobotnych jak gorszy sort, kilometrowe kolejki Niestety, nie uzyskałam tam pomocy w znalezieniu pracy! Proponowano mi pracę przy rozbiórce tusz albo kurs florystyczny! Na własną rękę przekwalifikowałam się i mając ponad 40 lat (o zgrozo!) znalazłam pracę, gdzie dotrwałam do emerytury! Kiedy z ulgą wyrejestrowywałam się z UP, żegnając się z Ważną Panią Urzędniczką, na odchodne powiedziałam, żeby szanowała ludzi, którzy korzystają z ich usług, bo dzięki temu ma pracę! Jak nie będzie bezrobotnych, to ona zostanie bezrobotna! Niedawno dowiedziałam się, że moje słowa okazały się prorocze, bo w oddziale PUP (małe miasteczko) były spore cięcia, na które 'załapała' się Ważna Pani z UP!

PS Szanowna Internautko @Aniu! Tym, co Pani napisała, wystawiła Pani świadectwo nie 'starym piernikom' 40 i 50+, ale wyłącznie sobie! Ileż pogardy dla ludzi w tych kilku obrzydliwych zdaniach! 

Niestety w Polsce pogarda dlal ludzi starych czy mało zarabiających ,ci gorzej sytuowani spotykają się wręcz z agresja otoczenia, obgadywaniem ,opluwaniem szczególnie w małych miejscowościach gdzie każdy patrzy na drugiego co ma ,czym jeździ taka zasciankowa mentalność  

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:12

Słabo wykształceni powiadasz ,a to teraz papier się liczy czy odpowiednie znajomość , bo ludzie po ogólniakach siedza po urzędach a po studiach kopia rowy albo stoją na stacji benzynowej ,reszta tych bardziej obrotnych już dawno stąd spier.doliła

#16 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:59

Słabo wykształceni powiadasz ,a to teraz papier się liczy czy odpowiednie znajomość , bo ludzie po ogólniakach siedza po urzędach a po studiach kopia rowy albo stoją na stacji benzynowej ,reszta tych bardziej obrotnych już dawno stąd spier.doliła

Czy ludzie po zawodówkach i szkołach średnich to ludzie dobrze wykształceni? Nie. Zwykli robole.''...a po studiach kopią rowy albo stoją na stacji benzynowej...'', chyba tacy studenci jak Wałęsa czy Kwaśniewski. Obaj prezydenci tej zasronej polszy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 14:23

Czy ludzie po zawodówkach i szkołach średnich to ludzie dobrze wykształceni? Nie. Zwykli robole.''...a po studiach kopią rowy albo stoją na stacji benzynowej...'', chyba tacy studenci jak Wałęsa czy Kwaśniewski. Obaj prezydenci tej zasronej polszy.

Ci dwaj nie maja wyższego wykształcenia , chyba mało w życiu widziałeś kolego skoro tak piszesz znam takich karierowiczów co ledwo podstawówki pokończyli czy liceum a żyją albo dzięki rodzicom lub ich koneksjom

Np. absolwent prawa co jest niewykształcony aplikacji nie zrobi ,bo te czekaja na dzieci prawników,sedziów ,prokuratorów i to tylko jeden z przykładów

Mam wyższe wykształcenie ,studia podyplomowe , kursy i . mi to dało wegetuje całe życie , ucze się języka i gasze swiatło , w Niemczech bezdomny lepiej żyje niż ten co tutaj pracuje

Co  do znajomości napatrzyłem się na to kur... przez swoje życie poczynają ć od liceum ,studia  itd wszędzie to samo rodzina , układy , kumoterstwo  i nikt mi nie powie że jest inaczej , Polska to skorumpowane bagno 2 miejsce w Europie tylko jakas wioska z Afryki nas wyprzedza

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:21

Starych pierników po 40,50 zatrudnić do sprzątania ulic, parków itd., albo wykreślać z ewidencji. Przecież ich tak w tym wieku nie chce zatrudniać, tylko są wydawane nasze podatki na ich ubezpieczenia, które można przekazać na szkolenia, staże młodych ludzi z perspektywami na przyszłość.

Może coś zrozumiesz, panio @Anio:

Helena Norowicz (85 lat) aktorka i najstarsza polska modelka i piękna kobieta wraz z młodymi ślicznymi dziewczynami prezentowała modę znanych polskich marek Kiedy dziennikarz zapytał ją, czy nie zazdrości tym dziewczynom młodości i urody, pani Helena odpowiedziała:  "Już nigdy nie będę taka, jak one, ale one będą takie, jak ja"

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:24

Ludzie po zawodówkach i technikach świetnie sobie radzą, zakładają niewielkie rodzinne firmy (wykończeniówka, usługi budowlane, stolarka, transport), często są zatrudniani jako fachowcy - podwykonawcy przez duże firmy, natomiast armia WYKSZTAŁCONYCH politologów, europeistyków, speców od stosunków międzynarodowych, marketingu i zarządzania, kryminologów, absolwentów bezpieczeństwa narodowego, pedagogiki, i jeszcze paru innych ładnie brzmiących kierunków studiów wyższych ( :D) zasila szeregi akwizytorów, o sorry! - przedstawicieli handlowych, ochroniarzy i kasjerek w sieciówkach!

W punkt!  :D  :D  :D Kubica jest po podstawówce :D

#20 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:52

Odszczekaj za blużnierstwo wobec mojej Ojczyzny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych