Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~emigrant~

~emigrant~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 23:55

Mysle ze Kierownik Urzedu Stanu Cywilnego bedzie odwolany jak z PO. Jak z PiS to moze spac spokojnie.

#22 ~Panna z mokrą głową~

~Panna z mokrą głową~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 06:55

Chciałam dodać do artykułu, że znam całą sytuację, bo byłam obecna na weselu. Tym bardziej było to okropne doświadczenie, bo przyczyną rozwodu była zdrada byłego męża. Kobieta bardzo przeżyła rozwód. 

Na szczęście, byłego męża i pannę mlodą nie wiążą już od dawna żadne sprawy i od wielu lat nie mieli kontaktu. Taki obrzydliwy list wręczony przez urzędnika państwowego w tak uroczystym dniu ważnym w życiu każdej kobiety - jest oburzające i skandaliczne. Tak samo jak i zachowanie byłego męża, który wykorzystał urzędnika państwowego do swoich żałosnych zamiarów.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 06:59

jak biorac powtornie slub mozna byc panna mloda? panna mloda jest sie raz! pozniej to rozwodka ewentualnie osoba stanu wolnego ale nie panna.

#24 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 09:59

Życzliwy gościu weselny, a czy musisz informować wszystkich dlaczego się rozwiedli? Twoje zachowanie jest podobne do zachowania urzędniczki...Myślę, że "Pannie Młodej" czytając Twój wpis miło się nie zrobiło

A ja uważam, że dobrze gość weselny zrobił.

Facet zdradził swoją żonę i został ex-mężem.

I jak widać, do tej pory nie może się z tym pogodzić.

Nie może się też pogodzić, że jego była żona nie rozpacza po nim, tylko żyje dalej i to szczęśliwie, ponieważ wyszła ponownie za mąż.

A on nie ożenił się ponownie i żyje nienawiścią do kobiety, którą zdardził, i która pokazała mu jego miejsce - za drzwiami.

Panna Młoda idąc ze sprawą do gazety musiała dobrze wiedzieć, że powód jej rozwodu może być poruszony.

Zatem, jest na to przygotowana.

Poza tym, dlaczego ma być jej niemiło?

Zostawiła bezwartościowego faceta i powinna być z tego dumna.

#25 ~maupa~

~maupa~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:06

słabo

jak tak się przejęła listem od niego to znaczy, że dalej ma uczucia do niego jakieś

biedny jej nowy mąż ( jego nowa żona ma już doświadczenia rozwodowe i pierwsza kłótnia to będzie straszenie rozwodem z jej strony)

nie brać używanych kobiet 1 zasada prawdziwego faceta

a teraz proszę o hejty

#26 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:26

słabo

jak tak się przejęła listem od niego to znaczy, że dalej ma uczucia do niego jakieś

biedny jej nowy mąż ( jego nowa żona ma już doświadczenia rozwodowe i pierwsza kłótnia to będzie straszenie rozwodem z jej strony)

a teraz proszę o hejty

"Branie używanych kobiet" nie jest obowiązkiem.

Zatem nie ma problemu.

#27 ~WP juz o tym pisze~

~WP juz o tym pisze~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:27

Już Wirtualna Polska o tym pisze ...

Dlaczego urzędniczki przełożeni nie zgłosili sprawy do prokuratury?

Przecież wszystko zaplanowała, wykorzystała swoje stanowisko w pracy. Sąd pewnie zakazałby jej pracy związanej z obrotem dokumentów..

Przenieśli ją do archiwum? No.."świetnie" ma możliwość np popatrzeć kiedy zmarła osoba najbliższa owej kobiety..ponękać ją może troszeczkę? I w tym dniu wysłać "gratulacje z powodu straty kogoś"? Zapewne już "wyśledziła" którego dnia brał ślub jej partner z ową kobieta nad którą pastwiła się urzedniczka w dniu jej ślubu.. Ciekawe czy coś interesującego szykuje? i jakie ma plany?

#28 ~do prokuratury to!~

~do prokuratury to!~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:30

Myślę, że to obowiązek przełożonych

- zgłosić tą sprawę do prokuratury!!

Za zaniechanie, ukrywanie wykroczenia/przestępstwa (nie wiem jakie to paragrafy) tez coś grozi!!!

#29 ~120~

~120~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:34

słabo

a teraz proszę o hejty

aby nie narazić się na śmieszność, utrate pracy itd, nie brać używanych facetów-manipulatorów - których zostawiła ich ówczesna żona ;-)

świetne zorientowanie w sytuacji masz,..to nowy mąż tej pani był bez przeszłości małżeńskiej??

#30 ~facet flustrator~

~facet flustrator~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:48

Pewnie facet prosił by go nie zostawiała...a jednak się z nim rozwiodła,, i jak się dowiedział , że na nowo życie układa - ślub etc.. nie wytrzymał..flustracje pozostawionego faceta zostały...

Biedak...wykorzystał do swojego celu partnerkę-urzedniczkę...

szkoda było kasy na kuriera by "życzenia" doręczył?

Aaa..musiała być pewnosc że na pewno i w odpowiedniej chwili liścik zostanie uroczyście wręczony..

Podła ta para (urzednik + były mąż) mają jakiś znajomych tacy "ludzie"??

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:00

Mysle ze Kierownik Urzedu Stanu Cywilnego bedzie odwolany jak z PO. Jak z PiS to moze spac spokojnie.

Myślę, że twoja nienawiść do PIS to objaw choroby psychicznej.

#32 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:01

Zastanawia mnie urzędniczka, ale jako kobieta.

Jest związana z facetem, który jest zainteresowany swoją byłą żoną, a nie nią.

Użył ją do swoich celów, co spowodowało, że utraciła stanowisko i stała się obiektem plotek.

Jak można chcieć być z takim facetem?

#33 ~115~

~115~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:41

a dyrektor w szpitalu umie zwolnic pracownice która wynosiła z pracy środki czystości, w sumie chyba na 100zł ;-(..

a Truskolaski nie umie ZA TAKIE COŚ zwolnić??

a za brak powiadomienia o czymś takim prokuraturę nic nie grozi?

lepiej do archiwum schować tą panią?? co?.. tam nie ma dostępu do dokumentów?

dziwne- że szefostwo nie utraciło zaufania po czymś takim do tej pseudo urzędniczki !

to co trzeba zrobić żeby być wywalonym z Urzędu skoro już tam "pracuje"?

był jakiś motyw o przelaniu dla oszustów kase chyba z 300 tys za budowe drogi czy coś? i co urzędnik siedzi wygodnie.. tu parszywie z premedytacją akcję urzędniczka urządziła.. i ciągle nic?!

#34 ~dyscyplinarka się należy~

~dyscyplinarka się należy~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:46

To urzędniczka a więc osoba publiczna.

Dane osobowe nie są tajne (chronione).

Może ktoś odważny wyjawi ten "wielki" sekret.

Bo trzeba być kimś bardzo "ważnym" lub prywatnie kogoś "ważnego" znać- aby po czymś takim jedyną kara była nagana..a nie WON dycyplinarka z dnia na dzień!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 14:16

Przeciez ona w tym archiwum moze cyrkow narobic! Wpisze jakies bledne dane w akcie tej pani lub jej rodziny. Won z pracy! I zatrudnic kogos uczciwego i sumiennego

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 16:05

a dyrektor w szpitalu umie zwolnic pracownice która wynosiła z pracy środki czystości, w sumie chyba na 100zł ;-(..

a Truskolaski nie umie ZA TAKIE COŚ zwolnić??

a za brak powiadomienia o czymś takim prokuraturę nic nie grozi?

lepiej do archiwum schować tą panią?? co?.. tam nie ma dostępu do dokumentów?

dziwne- że szefostwo nie utraciło zaufania po czymś takim do tej pseudo urzędniczki !

to co trzeba zrobić żeby być wywalonym z Urzędu skoro już tam "pracuje"?

był jakiś motyw o przelaniu dla oszustów kase chyba z 300 tys za budowe drogi czy coś? i co urzędnik siedzi wygodnie.. tu parszywie z premedytacją akcję urzędniczka urządziła.. i ciągle nic?!

Kiedyś Prezydent Bialegostoku powoływał się na jakiś kodeks urzędniczy podobno moralny . To jest to jakieś coś w Urzędzie Bialostockim Miejskim, czy stosuuje się tylko wybiórczo ????

#37 ~222~

~222~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 17:42

Tylko jeden mały szczegół. Pomijając wszystkie fakty, różne sytuacje życiowe, rozstania, rozwody i karygodne postępowanie urzędniczki. To widzę że ta idealna "Panna Młoda" zrobiła sobie z przysięgi małżeńskiej szalet. Jeżeli wymagasz idealnego postępowania od innych najpierw zacznij od siebie.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 18:32

A co ta "panna mloda" taka wrazliwa? Mnie to guzik by.obchodzilo co tam byly maz o mnie mowi. Moze nawet nazywac mnie czarna dooopa. Niech mowi co.chce. Oczywiscie pracownica postapila karygodnie.

#39 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 18:45

Pani urzędniczka zachowała się podle, za taki chamskie zachowanie powinna być wywalona z pracy, no ale wygląda, że pani urzędniczka ma dobrych przyjaciół, którzy ja chronią.
Teraz przejdzie do archiwum i tam będzie ".........." bo nic więcej nie potrafi.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 19:10

Ciekawe czy ta urzędniczka znała treść tego listu, czy ot tak po prostu przekazała. W przyszłości pewnie może podobnego się spodziewać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Truskolaski musi odejść!, gosc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych