Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Urząd Pracy w Łapach

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 22:16

Podczas moich wizyt w Urzędzie Pracy zauważyłem ,że dzieje się tam coś dziwnego, byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek płakała,innego dnia beczała następna,nie wiecie co tam się dzieje?

#2 ~~obcy~~

~~obcy~~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 07:24

może pani kierownik stosuje mobbing? a ty zajmuj się lepiej sobą

CYTAT(stefan @ 13.07.2010, 23:16:30) <{POST_SNAPBACK}>
Podczas moich wizyt w Urzędzie Pracy zauważyłem ,że dzieje się tam coś dziwnego, byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek płakała,innego dnia beczała następna,nie wiecie co tam się dzieje?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 11:41

CYTAT(gość @ 14.07.2010, 12:36:53) <{POST_SNAPBACK}>
To najbardziej zawistna osoba jaką w życiu spotkałam. Zawistna i wredna.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeżeli ktoś jest wredny, ktoś inny tym samym odpowie. Dla mnie pomogła i zawsze będę uważał, że jest dobrą i kompetentną urzędniczką.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 12:32

CYTAT(Gość @ 14.07.2010, 13:28:44) <{POST_SNAPBACK}>
a skąd wiesz??? - ten temat to jakaś podpucha! ktoś cos ukradkiem usłyszał i już PLOTY! no i trzeba niewinną osobę uwalić co? Jesli ktoś się nie stara i źle pracuje -raz czy dwa dostał opier*** to juz mobbing? Może zasłużyła sobie ta osoba na to zeby potem popłakać!

Bo u nas tak jest, że zamiast szukać pracy to bezrobotni szukają tematu do plot.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 18:08

CYTAT(Gość @ 14.07.2010, 19:02:49) <{POST_SNAPBACK}>
CHYBA WIADOMO KTO ROZWINAŁ TEMAT-KOMUŚ BRAKUJE ARGUMENTÓW PRZECIW PANI KIEROWNIK??? PANI X CHCIAŁA OBGADAC PUŚCIĆ W LUDZI SMRÓD A TU? ROZCZAROWANIE??? JAKOŚ NIE KWAPIĄ PISAĆ NIC ZŁEGO NA KIEROWNICZKĘ?

Czy z tego wynika że pani kierowniczka zna tę osobę X?Daje do zrozumienia że zna?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 21:24

CYTAT(Gość @ 14.07.2010, 18:59:33) <{POST_SNAPBACK}>
NO NIE CZYTA ALE LUDZIE CZYTAJĄ A OPINIE KOMUS POPSUĆ ŁATWO- BO TU KAŻDY KAŻDEGO ZNA!

A komu tu nie psuje sie opinii?

#7 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 22:37

Podczas moich wizyt w Urzędzie Pracy zauważyłem ,że dzieje się tam coś dziwnego, byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek płakała,innego dnia beczała następna,nie wiecie co tam się dzieje
Widzę że w tym wszystkim umkną jeden bardzo ważny aspekt tej całej sprawy,ludzkiego nieszczęścia które dotknęło pracowników.Ja nie pisze tu o plotkach tylko o sytuacjach których sam byłem świadkiem,a wiem także z rozmów z tymi paniami ,że wiele z nich zwłaszcza tych słabszych psychicznie nie jest w stanie przetrwać dnia w pracy bez środków uspokajających,tak sie chyba nie dzieje w każdym zakładzie pracy,może się mylę?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 07:26

CYTAT(stefan @ 13.07.2010, 23:16:30) <{POST_SNAPBACK}>

A ty codziennie lub prawie chodzisz do urzędu pracy ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 08:28

a moze jakaś urzędniczka wpadla ci w oko, dlatego nie szukasz pracy i wolisz chodzić do UP

CYTAT(stefan @ 14.07.2010, 23:37:44) <{POST_SNAPBACK}>
Podczas moich wizyt w Urzędzie Pracy zauważyłem ,że dzieje się tam coś dziwnego, byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek płakała,innego dnia beczała następna,nie wiecie co tam się dzieje
Widzę że w tym wszystkim umkną jeden bardzo ważny aspekt tej całej sprawy,ludzkiego nieszczęścia które dotknęło pracowników.Ja nie pisze tu o plotkach tylko o sytuacjach których sam byłem świadkiem,a wiem także z rozmów z tymi paniami ,że wiele z nich zwłaszcza tych słabszych psychicznie nie jest w stanie przetrwać dnia w pracy bez środków uspokajających,tak sie chyba nie dzieje w każdym zakładzie pracy,może się mylę?

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 14:29

Ale deb***izm ja cie kręcę, nie liczy się temat postu tylko kto!? co!? po co!? czy tu nie ma nikogo normalnego z odrobiną inteligencji!? No chyba że te wszystkie odpowiedzi to pani kierownik w przebraniu :-)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 20:13

CYTAT(gość @ 15.07.2010, 15:29:04) <{POST_SNAPBACK}>
Ale deb***izm ja cie kręcę, nie liczy się temat postu tylko kto!? co!? po co!? czy tu nie ma nikogo normalnego z odrobiną inteligencji!? No chyba że te wszystkie odpowiedzi to pani kierownik w przebraniu :-)

Z przybraniem.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 22:03

CYTAT(Gość @ 15.07.2010, 21:43:33) <{POST_SNAPBACK}>
Pani Kierownik nie ma co robić tylko sama na siebie plotki rozsiewać- Jakby nie miała innych ciekawszych i ważniejszych spraw! paranoja jakaś!

I przecież niemożliwe aby Pani Kierownik broniła się od tych plotek bo przecież ma wiele innych ciekawszych i ważniejszych spraw! paranoja jakaś!

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 23:01

Prosiłem o jedną inteligentną wypowiedz,przecież czytanie tekstu ze zrozumieniem to poziom szkoły podstawowej!!!

#14 ~C81E01~

~C81E01~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 19:36

CYTAT(Gość @ 16.07.2010, 13:55:57) <{POST_SNAPBACK}>
no dokładnie tyle ze bez ironii --przeczytaj pierwszego posta-bo stąd zaczął się temat! Po co miałaby to pisać? I to tak lakonicznie?

hmm ale o kim mowimy o Pani kierownik czy zastepcy dyrektora???

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 21:59

CYTAT(Gość @ 16.07.2010, 22:03:13) <{POST_SNAPBACK}>
no nie wiadomo! napisano :" może pani kierownik stosuje mobbing?" Kto to wie kto kogo miał na myśli...

Jednym slowem albo kalumnie albo mobbing ale przypuszczam że nikt tego nie wyjasni a już na pewno starosta.Wiadomo ze toleruje nie jakie rzeczy.Kto blizej zna stosunki w PUP to niejedno ma do opowiedzenia.Ale temaciki śpią.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 11:24

CYTAT(Gość @ 18.07.2010, 10:39:04) <{POST_SNAPBACK}>
A Ty kim jesteś skoro znasz stosunki w PUP? pracownikiem PUP?

Moze wykonuje ponadprogramowe usługi poza zakresem obowiązków?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 20:25

CYTAT(Gość @ 18.07.2010, 12:24:02) <{POST_SNAPBACK}>
Moze wykonuje ponadprogramowe usługi poza zakresem obowiązków?

To że tam są stosunki feudalne to słyszałem a to że starosta to toleruje, to czego się po takim ślimaku spodziewać.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 22:23

Niedługo wybory,zmieni się starosta zmieni się nastawienie do sprawy, no chyba że wcześniej zainteresuje się tym jakiś dziennikarz i sprawa nabierze rozgłosu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 22:32

CYTAT(gość @ 18.07.2010, 23:23:32) <{POST_SNAPBACK}>
Niedługo wybory,zmieni się starosta zmieni się nastawienie do sprawy, no chyba że wcześniej zainteresuje się tym jakiś dziennikarz i sprawa nabierze rozgłosu.

Starosta nie musi sie zmienic skoro kolega starosty posel Raczkowski jest szefem podlaskiej PO.Znow bedzie jakis uklad z Naszym Podlasiem? No chyba ze PO POlegnie w wyborach ale chyba jest za wczesnie na to abhy ludzie przejrzeli w calym powiecie.

#20 ~cichy~

~cichy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 11:29

fałsz , zawiść , nikczemność , głupota to krótka charakterystyka łapskiego społeczeństwa . opluć ,zaszczuć i zniszczyć człowieka , a póżniej pójść do kościoła .brak słów na to wszystko,tak szybko potrafimy oceniać innych .ktoś opisał problem w urzędzie pracy , a my co na to,zdziwinie i oburzenie ,nie ma nikogo , kto mógłby obiektywnie spojrzeć na ten problem .może tam ktoś potrzebuje pomocy , może , ale co z tego to nie dotyczy mnie , ani nikogo z mojej rodziny.najlepiej stać z daleka i popatrzeć , może coś ciekawego wypłynie , będzie temat do poplotkowania .Wyobraźcie sobie , jak może się czuć pracownik, ktory dzień w dzień jest upodlony , co dzień daje mu się do zrozumienia ,że nic nie znaczy , ja wiem , bo to przeszedłem .wyjście do pracy to drżenie rąk i brak apetytu , po pewnym czasie wpada sie w depresję , a następny etap to utrata pracy i wegetacja.Proszę tylko o jedno , nie oceniajcie zbyt szybko , bo kiedyś ktoś może was ocenić w podobny sposób. I co najważniejsze " będziesz miłował .... a bliźniego swego jak siebie samego " ,o tym chyba Panie w Urzędzie Pracy zapomniały.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych