Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 14:37

Nie rozumiem tego problemu z rejestracją pojazdów. Rejestrowałem auto 3 tygodnie temu, wszedłem na strone urzędu zarejestrowałem sprawę przez internet, wybrałem godzinę +/- o,5 godz. (umówilem się na 11.30 - 12.00) przyszedłem wydrukowałem numerek podając nr PESEL, poczekałem 20 min i byłem przy okienku. Następnie pojechałem na przegląd (auto sprowadzone) i o 15 dostałem stałe tablice i czasowy dowód. Podejrzewam, że ludzie sami nakręcają te kolejki przychodzą z niekompletną dokumentacją itp. i nie udaje im się załatwić soprawy.

Polecam też przed zarezerwowaniem kolejki podejść do iformacji żeby zweryfikować posiadane dokumenty.

#2 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 14:51

POdziękujcie Truskolaskiemu i Platformie Obywatelskiej. Robią co chcą, rozpasli urząd i mieszkańców mają w pupie.

#3 ~ZZzzzzzz~

~ZZzzzzzz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 14:59

po co na siłe komplikujecie se życie przerejestrowując auta ??? po co ??? OC mozecie wypisac na siebie, obowiazek przerejestrowania auta to chyba 2 tyg czy miesiac ale prawo nic nie mowi o karaniu za niedopełnienie tej czynnosci. czyli nikt wam nic nie zrobi ... moj kumpel jezdzi juz na warszawskich numerach 2 rok. 

#4 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 15:08

Ten urząd z tymi .onymi numerkami to jakiś żart, czekam 6h w kolejce po to aby obsługującej mnie pani zająć 5 min. PATOLOGIA

#5 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 15:14

Rejestrować rozumiem ale przerejestrowanie po co to komu?? Marnowanie naszego czasu i pieniędzy. I tak niema kar za nieprzerejestrowanie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 15:18

A to takie kolejki miały być do opery, a nie do urzędu....

#7 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 15:47

SKĄD problem. Rejestrowalem w tym roku dwa samochody w kwietniu i w maju zero kolejek oczekiwanie do 30 min. A po odbiór dowodu rej. czekałem do minuty .

#8 ~zaciekawiony~

~zaciekawiony~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 16:08

A po ubezpieczenie pewnie do Bonus Agent idą :P

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 17:48

Truskolaski ten obwieś z wioski zamiast zająć się porządkiem i zrobić udogodnienia dla petentów ,pewnie teraz wygrzewa się na wakacjach w DUBAJU na koszt podatnika.

zgroza.

never again.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 18:03

Tak naprawde to kolejki robią Ci co przychodzą tak wcześnie, jeszcze w czerwcu bez kolejki można było zarejestrować samochód

#11 ~wojtek do XXX~

~wojtek do XXX~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 18:13

XXX Jest problem! bo kupilem nowy samochod z salonu i nawet przez strone nie moge sie umowic na rejestracje! CALY TYDZIEN JUZ ZAJETY!to jest naprawde chore! to ile mam czekac? 

#12 ~qww~

~qww~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 18:42

proponuje komus zalozyc wlasna firma zajmujaca sie rejestrowaniem aut

#13 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 19:38

A tak sie dzieje, są takie kolejki i problemy w tym urzędzie, bo każda wioska przylega do Bstoku chciała sie znaleźć w granicach MIASTA. Kiedyś wylot na Bielsk po prawej stronie należał do gm. Zabłudow. Nie było problemu z urzędami, nie było kolejek. Ale poprzyjezdzali z dzierewni i pobudowali sie buraki w tamtych okolicach i mocno chcieli do MIASTA. i teraz są kolejki i problemy, bo beton urzędniczy nadal myśli jak za PRL, ze to on jest tu Bogiem.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 20:07

acwaBrnX.jpg

Wodzu - prowadź

#15 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 20:42

Ten problem zaczął się w lipcu kiedy nieodpowiedzialnie wysłano prawie cały personel na urlop.  A wam petenci niech się nie wydaje że dla UM w Białymstoku jesteście najważniejsi.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 05:31

Truskolaski z wioski Kapice ,twoje miejsce jest w więzieniu.

#17 ~Syrena 102~

~Syrena 102~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 06:32

a wystarczyło tylko zarejestrować się do rejestracji...

#18 11a

11a

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1129 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 06:49

Był czas przywyknąć.

#19 ~nfo~

~nfo~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 07:16

Był czas przywyknąć.

Jasne.

A wymiana dowodu jak zbraknie miejsca na pieczątki z przeglądu to w którym okienku ?

Też rejestracja !

Kratek na przedłużenie jest tylko 5, potem jeszcze całe 2 strony na tzw Adnotacje urzędowe, ale gdzie tam! tam ci pieczątki nie postawią! dowód do wymian!

co róż obiecuje ktoś z tym skończyć ale końca nie widać, całą procedurę przechodzisz w takiej sytuacji, papiery, opłaty, miękkie i na końcu twarde okładki. To jest dopiero paranoja, całe 2 strony przewidziano na takie adnotacje a dowód wymieniaj bo miejsca nie ma!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 07:49

Jasne.

A wymiana dowodu jak zbraknie miejsca na pieczątki z przeglądu to w którym okienku ?

Też rejestracja !

Kratek na przedłużenie jest tylko 5, potem jeszcze całe 2 strony na tzw Adnotacje urzędowe, ale gdzie tam! tam ci pieczątki nie postawią! dowód do wymian!

co róż obiecuje ktoś z tym skończyć ale końca nie widać, całą procedurę przechodzisz w takiej sytuacji, papiery, opłaty, miękkie i na końcu twarde okładki. To jest dopiero paranoja, całe 2 strony przewidziano na takie adnotacje a dowód wymieniaj bo miejsca nie ma!

NO, tak by dowód starczył na 18 lat, a to zdecydowanie za mało, żeby inkasować 93zł (pozwolenie czasowe+ nowy dowód).

Kasę trzeba kosić szybko - teraz pewnie dzięki Rostowskiemu będą tylko 2 kratki na pieczątki ;-) wiadomo kryzys...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rejestracja przez internet, patologia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych