Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

241 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Łapinska~

~Łapinska~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:18

Moja koleżanka pracuje na oddziale i ta sławna ma niedowład prawej strony, tak więc coś jest na rzeczy.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:23

jak się dowiedziała jaką to drakę jej córka zrobiła i jak została ośmieszona, to nic mnie nie dziwi, kobieta została ośmieszona.

wyobraź sobie, że jedziesz do koleżanki i pijecie sobie wódeczkę, jest fajnie, wracasz i się dowiadujesz, że cię szukało wojsko, helikoptery, policja, strażacy i cała wioska, że gazety o tym bębniły, że jakiaś sensacja na twój temat, mnie tez by pewnie pokręciło z takiej ściemy

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:26

Policja wyjaśni czy piła czy nie i wtedy będziesz mógł jeden z drugim tak pisać. Nie wiesz bo nie byłeś, po co opluwacie starszą kobietę?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:30

Policja wyjaśni czy piła czy nie i wtedy będziesz mógł jeden z drugim tak pisać. Nie wiesz bo nie byłeś, po co opluwacie starszą kobietę?

To nie opluwanie , to opinie o tym co całe miasto mówi, a mówi tak własnie, , zamkniesz wszystkim usta?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:33

starszą kobietę ośmieszyło to rozbuchane poszukiwanie ,niczym w filmie sensacyjnym, a wymyśliła to jej pyszałkowata córka i niech do córka wie, że ośmieszyła własną matkę tymi wojskowymi poszukiwaniami niczym z Jamesa Bonda

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:34

Ktoś napisał, że kobieta ma niedowład. A Wy piszecie, że zapila. Czy to nie jest opluwanie, ktoś coś i poszło.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:37

Ktoś napisał, że kobieta ma niedowład. A Wy piszecie, że zapila. Czy to nie jest opluwanie, ktoś coś i poszło.

kobiety żal, ale widać jesli tam mówią, to znają ją dobrze, inaczej by nie mówili

#28 ~Łapiak~

~Łapiak~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:39

Ludzka naiwność nie zna granic.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:56

Tu nie chodzi o naiwność tu chodzi o sensację. Trzeba coś w tej dziurze robić....
Nie chodzi o to by złapać króliczka a o to by go gonić!

#30 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:58

Ktoś coś wie sprawdzonego podkreslę pewnego o tej kobiecie?

#31 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 22:02

O córce czy matce?

#32 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 22:04

Córkę znamy, co z jej matką?

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 08:13

a po co było wojsko ściągać? na pewno psiapsiółki rzuciły się na pomoc i lasy ryły w poszukiwaniach od rana do nocy

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 08:39

po prostu to był blamaż burmistrz, bo do tego dochodzi cały niechlubny kontekst i jej poczucie wyższości, a to zdecydowanie deklasuje

nie pomoże żadne stanowisko , jak sie  ma w sobie tyle pychy i poczucia , że jest lepszą od innych

i po co się wywyższać, jeśli jest się takim plebsem ?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 08:45

Mam nadzieję że wszystkie sprawy załatwiała z telefonu prywatnego a w pracy miała urlop i nie nadużywała stanowiska

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 08:49

po prostu to był blamaż burmistrz, bo do tego dochodzi cały niechlubny kontekst i jej poczucie wyższości, a to zdecydowanie deklasuje

nie pomoże żadne stanowisko , jak sie  ma w sobie tyle pychy i poczucia , że jest lepszą od innych

i po co się wywyższać, jeśli jest się takim plebsem ?

rodziny nie wybiera się ,ale ma ona znaczenie w całym życiu i tu nastąpiła spektakularna wizerunkowa porażka ,wykreowany ,przebrany świat Jabłońskiej runąl i obnażył wszystko ,Jabłońska ty nawet nie startuj w wyborach

#37 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 08:59

Najlepiej jej zabroń ale zwróć uwagę, że została wybrana w wyborach demokratycznych a takie pomuje wylewane, taka niedobra.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:45

rodziny nie wybiera się ,ale ma ona znaczenie w całym życiu i tu nastąpiła spektakularna wizerunkowa porażka ,wykreowany ,przebrany świat Jabłońskiej runąl i obnażył wszystko ,Jabłońska ty nawet nie startuj w wyborach

porażka wizerunkowa i nic już nie pomoże, nic, niech startuje, może jej zostanie na wybory trochę kasy, jak opłaci całą tą hucpcę z helikopterami

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:50

porażka wizerunkowa i nic już nie pomoże, nic, niech startuje, może jej zostanie na wybory trochę kasy, jak opłaci całą tą hucpcę z helikopterami

dlaczego taksadzisz ?osoby dorosłe będą na niągłosować , bo widzą ze dba o swoja rodzinę. niektóre osobyw Łapach (starsze) nie mają takiego zainteresowania ze strony swoich dzieci.

myslę że jest pewną arogancja  z twojej stronywyciąganie tak ogólnych wniosków dotyczących tak dużej populacji mieszkańców gminy Łapy

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 09:53

dbanie o rodzinę za pienądze, grube pieniądze podatników to nie jest powód do chwały, na pewno nie! to jest naganne

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: błąd w datach, Cwiczenia, Za gminną kasę, łapiak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych