Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

241 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monachus~

~Monachus~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:33

zaginęła 31 sierpnia. Z domu wyszła około godziny 10 i nie wróciła na noc. Nie skontaktowała się też z rodziną. Białostoccy policjanci intensywnie poszukiwali zaginionej mieszkanki Gąsówki Starej. W niedzielę (4 sierpnia) w szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej wzięło udział ponad 30 funkcjonariuszy policji, 60 żołnierzy, 28 strażaków OSP, 6 ratowników medycznych oraz śmigłowiec straży granicznej. 

#2 ~Dziubek~

~Dziubek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:39

Z podejrzeniem udaru sama wróciła do domu? Nie róbcie z ludzi idiotów, kto zna Panią to wie z kim się bawiła.

#3 ~milki~

~milki~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 17:04

Ciekawa historia z tym udarem :D

#4 ~hwpis~

~hwpis~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 17:47

dobre dobre hehehee ciekawe gdzie była przez te dni hehe i kto pokryje kosza poszukiwań ?????

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 22:24

Żal za . ściska mydlenie oczu.Zwyklego szarego obywatela szukało by jedynie dwóch ciapatych policjantów ale tu taka figura..
.szkoda słów żartem było wybranie takiego burmistrza ale cóż głupota katolicka nie zna granic i tu nasuwa mi się pytanie:KTO ZA TO ZAPŁACI???odpowiedź jest prosta.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 08:27

To było bardzo zagadkowe zaginięcie, tyle osób szukało kobiety, która udała się do sąsiedniej wioski do koleżanki. Po co dobić dobra minę do tej gry? Wystarczyłaby  zasłona milczenia, a tu nie, dalej burmistrz idzie w zaparte. Po co ja się pytam? Każdy wie, nie trzeba robić durniów z ludzi.

#7 ~kosynier młotkowy~

~kosynier młotkowy~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 11:30

Standing ovation !!
5 dni maratonu / melanżu...
Nie medalem lecz może chociaż jakimś pucharem
należy kobiecinę odznaczyć ?

#8 ~xD~

~xD~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 18:00

kto pokryje ta smieszna akcje ....wszyscy wiemy gdzie byla...zal

#9 ~XXD~

~XXD~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 18:04

ciekawe kto pokryje koszty tej smiesznej akcji...wszyscy wiemy gdzie byla...zal...

#10 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 18:37

pani burmistrz kto zapłaci za ta cała akcję ratowniczą? osp, wojsko,policja ???

#11 ~łapianka~

~łapianka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 10:02

podatnik znowu ma prze?jeb_ane władza bierze całą mordą dobra zmiana

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 10:34

Najlepiej zajac sie swoim zyciem i prosic Boga zeby nikogo nie spotkało takie cos. A jak my zwywamy policje itp to my placimy za to? Ja tez gdyby cos takiego mnie spotkalo bym zrobila tak samo!! Po co ciagnac temat? Lapiacy to lubia sensacje! Szkoda ze cudzym życiem sie zajmuja a nie swoim!!

#13 ~Gosciowka~

~Gosciowka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 10:45

Moze trzeba zadac sobie pytanie :za czyje zyja osoby (alkoholicy,legaty) pobierające kasę z opieki? Tego to nie widzicie. Zalosni sa ludzie w tych Lapach. Zazdrości i plociuchy! Oczywiście nie uogolniam

#14 ~Milki~

~Milki~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 11:22

Dobra zmiana Łapy edyszyn

#15 ~Rudy~

~Rudy~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 11:39

Ale przypał ta burmistrz !! Matula poszła w melanż ,siedziała gdzieś na melinie w Pluśniakach czy tam Korczakach ,a ta wojsko wzywa do poszukiwań ,helikoptery z kamerą termowizyjną ,straż pożarna i grom ci wie jakie jeszcze instytucje. No jak długo żyje w tej gminie to czegoś takiego jeszcze nie grali. Zauważcie Państwo ,że praktycznie w tygodniu na stronie policji podlaskiej jest info o 1-2 zaginionych i nigdy nikomu takiej akcji poszukiwawczej nie zafundowali !!! Karetkę wezwiesz bez powodu to od razu mandaty wystawiają ,a tutaj proszę wojsko ,straż ,policja ... poszukiwana siedzi na melinie pare dni pije i grom wie co tam jeszcze robi gdyby była młodsza pewnie dopalacze by jeszcze wciągała i co ?? Poszukiwanej na melinie skończył się alkohol wraca z podkulonym ogonem i na dodatek z "udarem" . Wodogłowie pani burmistrz jest już nieuleczalne . Może "udar" da się wyleczyć u znalezionej zguby

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 12:16

Ale przypał ta burmistrz !! Matula poszła w melanż ,siedziała gdzieś na melinie w Pluśniakach czy tam Korczakach ,a ta wojsko wzywa do poszukiwań ,helikoptery z kamerą termowizyjną ,straż pożarna i grom ci wie jakie jeszcze instytucje. No jak długo żyje w tej gminie to czegoś takiego jeszcze nie grali. Zauważcie Państwo ,że praktycznie w tygodniu na stronie policji podlaskiej jest info o 1-2 zaginionych i nigdy nikomu takiej akcji poszukiwawczej nie zafundowali !!! Karetkę wezwiesz bez powodu to od razu mandaty wystawiają ,a tutaj proszę wojsko ,straż ,policja ... poszukiwana siedzi na melinie pare dni pije i grom wie co tam jeszcze robi gdyby była młodsza pewnie dopalacze by jeszcze wciągała i co ?? Poszukiwanej na melinie skończył się alkohol wraca z podkulonym ogonem i na dodatek z "udarem" . Wodogłowie pani burmistrz jest już nieuleczalne . Może "udar" da się wyleczyć u znalezionej zguby

Może policja powinna wykazać że co do innych zaginionych podjęła czynności na taką skalę? Czy zrobiono wszystko używając psów helikopterów straży wojska i policji?

#17 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 12:43

Rudy nie rozliczaj ani nie interesuj sie nikogo zyciem! Ja bym tak samo postapila gdyby moja mama zaginela! I nie plec głupot ze piła itd bo właśnie takie ploty sa obrzydliwe! Raptem każdy wie gdzie byla a na dodatek co robiła. Aj wspolczuje dzisiejszej wladzy rzadzic w tak powalonym mieście! ! Kazdy z nas i tak za wszystko odpowie przed Bogiem! Abyście potem nie zalowali slow wypowiedzianych na forum

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 12:54

Rudy nie rozliczaj ani nie interesuj sie nikogo zyciem! Ja bym tak samo postapila gdyby moja mama zaginela! I nie plec głupot ze piła itd bo właśnie takie ploty sa obrzydliwe! Raptem każdy wie gdzie byla a na dodatek co robiła. Aj wspolczuje dzisiejszej wladzy rzadzic w tak powalonym mieście! ! Kazdy z nas i tak za wszystko odpowie przed Bogiem! Abyście potem nie zalowali slow wypowiedzianych na forum

Podobno wróciła z udarem. Wszystko pamięta?

#19 ~Łapiak~

~Łapiak~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 12:56

Nienawiść do władzy wam mózgi zjadła, nie było i nie będzie burmistrz, która spełni wszystkie zachcianki mieszkańców.
Plotkarze a co powiecie jeśli ta kobieta naprawdę jest po udarze?
Sprawa z pewnością nie jest zakończona dla policji, wiec może trochę pokory przed sądem plotkarskim.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:12

ktoś z udarem nie wróci sam do domu, a jak się baluje 5 dni , to się ma kaca a nie udar

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: błąd w datach, Cwiczenia, Za gminną kasę, łapiak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych