Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Urlop macierzyński a wypowiedzenie umowy o pracę

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:30

Tak jak w temacie potrzebuję informacji na temat tego czy będąc na urlopie macierzyńskim mogę dać wypowiedzenie miesiąc wcześniej tak aby koniec wypowiedzenia kończył się wraz z moim urlopem. Czytałam na internecie wątki i podobno można ale wolę się upewnić. Kolejną sprawą jest to czy po takim wypowiedzeniu umowy przysługujący mi urlop, którego nie wykorzystałam normalnie mogę wykorzystać wraz z wczasami pod gruszą za które powinnam mieć zapłacone? Z góry fziękuję za pomoc i odpowiedzi

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:53

Tak jak w temacie potrzebuję informacji na temat tego czy będąc na urlopie macierzyńskim mogę dać wypowiedzenie miesiąc wcześniej tak aby koniec wypowiedzenia kończył się wraz z moim urlopem. Czytałam na internecie wątki i podobno można ale wolę się upewnić. Kolejną sprawą jest to czy po takim wypowiedzeniu umowy przysługujący mi urlop, którego nie wykorzystałam normalnie mogę wykorzystać wraz z wczasami pod gruszą za które powinnam mieć zapłacone? Z góry fziękuję za pomoc i odpowiedzi

Jak chcesz miec pewna informację to zadzwoń do PiP. 

Żeby udzielić CI pełnej informacji potrzebne są dane typu: jak długo pracowałaś, rodzaj umowy, wielkość firmy.. Naprawdę bezpieczniej będzie zadzwonić do PiP.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych