Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Unicell Poland

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mikron~

~Mikron~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 19:01

Siemka czy ktoś wie kto jest włascicielem tej firmy? i skąd pochodzi? To rzetelna osoba?

#22 ~Mikron~

~Mikron~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 19:10

Dla scisłosci chodzi mi skąd jest własciciel,jak sie nazywa i czy to rzetelna osoba?

#23 ~nic~

~nic~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 18:28

A po co ci to?!

#24 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 08:08

wejdz na strone firmy i sie dowiesz..

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 22:14

Miałem "przyjemność" pracować tam w okresie wakacyjnym na PRODUKCJI. Sama praca do trudnych nie należy (nieskomplikowana) Zasadniczo ta praca miała 3 minusy, ale bardzo znaczące. 1 to wyrabianie absurdalnych, chorych, głupich norm. Bywało tak, że do zlania w pojemniki było np. 1000l impregnatu. Część szła w wiadra 3l, reszta 1l. I najlepiej jakby to zlać przez czas zmiany. Jakby tego było mało, i tu 2 MINUS, należało je bardzo często samemu okleić, zapakować, ustawić na palecie i dopiero odstawić. Pomocy z nikąd, a po zmianie idzie łepek do tzw. akwarium - kanciapy brygadzisty (gdzie siedzi sobie na necie, pusza muzykę lub też na nocnych zmianach ogląda mecze z innymi) i nalicza jakieś punkty. Wg. nich normą jest 1000pkt, ja robiłem zawsze ok 800pkt. Trzecim minusem była śmieszna płaca - 8zł/brutto za godzinę. Nie wiem w jaki sposób tak śmiesznie niskie wynagrodzenie zostało ustalone, ale jest to kpina z ludzi. Sezonowi pracownicy najczęściej są rzucani do roboty na tzw. brudasach, a więc stajesz przy kadzi napełnionej impregnatem, farbą, gruntem, czymkolwiek i przez 8h w pozycji embrionalnej, zgarbiony jak kwasimodo przelewasz to do wiaderek (no oczywiście z przerwami na NIE TWOJE obowiązki jak oklejenie wiader). No i jeszcze jedna kwestia co do brudasów. Czasem miałem wrażenie, że było to celowe rzucanie na tą najgorszą fuchę, bo popatrzcie sami, zamówienie ponad 1000l impregnatu do drewna w pojemnikach 1l nie przychodzi z dnia na dzień, a więc wiadomo o takim zamówieniu musi być znane przez jakiś czas, a nikt nie pomyśli aby za wczasu przygotować do tego choćby wiaderka (najczęściej przywieźć z magazynu, nakleić kod kreskowy, cechę). Czasami zmianę zaczynało się od odnalezienia wiader, siedzeniu i oklejaniu, a dopiero później jak najszybsze zlewanie, bo przecież czas ciągle leci. Byłem szczęściarzem i dość długo wytrzymałem jak na sezonowego pracownika z agencji, który tam przyszedł, przez cały okres mojej pracy tam nikomu nie robiło problemu to, że zdobywam jakieś 800pkt, czyli nieco poniżej normy, aż pewnego dnia "nagle" to kogoś ruszyło i robota mi się skończyła wraz z końcem zmiany. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta jeszcze to co napisałem i szczerze się zastanowi czy warto jest tracić tam swoje nerwy, siły i zdrowie dla nędznych pieniędzy zasuwając jak osioł aby nie wylecieć.

#26 ~brygadzista~

~brygadzista~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 06:03

...

Wg. nich normą jest 1000pkt, ja robiłem zawsze ok 800pkt.  leci.

...

Byłem szczęściarzem i dość długo wytrzymałem jak na sezonowego pracownika z agencji, który tam przyszedł, przez cały okres mojej pracy tam nikomu nie robiło problemu to, że zdobywam jakieś 800pkt, czyli nieco poniżej normy, aż pewnego dnia "nagle" to kogoś ruszyło i robota mi się skończyła wraz z końcem zmiany.

...

A może "gość" by się ujawnił i podpisał żebym wiedział kogo wyj...m za te niby 800 pkt.  

#27 ~bydlak~

~bydlak~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 13:23

to pewnie chmiel tak gania który jest pod pantoflem swojej siostuni, przyjdzie na płacze, że tak ciężko a ten przerzuca ich obowiązki na chłopaków z produkcji. Oj uni.u opamiętaj się bo idzie rewolucja na rynku pracy a ludzie nie chcą być szmaceni i niedługo nikt nie będzie chciał [...] do barłogu w śniegu taki kawał drogi przez Waszych brygadzistów którzy nie chcą aby prawda wyszła na światło dzienne co oni tam wyprawiają między sobą.

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 10 wrzesień 2013 - 17:25
Wulgaryzm

#28 ~gospodarki~

~gospodarki~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 16:11

He he he coś w tym jest.

#29 ~wąski~

~wąski~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 21:30

He he he coś w tym jest.

nie szukają tam normalnych ludzi tylko .i heehe bo sami takich produkują (kierownik,kolega ze studiów-z krainy truskawek,brygadziści czopy z wasilkowa,chameczek z pod łap)i weź człowieku równaj do poziomu.słowem jeden wieki ŻYG.nie polecam

#30 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 23:39

co tam leszcze

fajnie tam jest?????

#31 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 23:47

jak tam wąski z chochlą i lateksem na.....

du***

#32 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 23:54

widziałem koleżke z boku*szaleństwo w oczach upodabnia go do Pawlaka

pozdro

#33 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 00:03

a może inspekcje pracy tam podesłać

myśle,że KADROWA "ULA: miałaby co robić

#34 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 00:06

co racja to racja czas na inspekcje

#35 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 18:39

a kto to wąski ???

(z chochlą i lateksem na.....du***)

#36 ~Czeczen~

~Czeczen~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2013 - 09:22

brygadzista latajacy z chochla i lateksem na du**

#37 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 23:22

ktos wie kiedy bedzie wyplata ? czy bedzie za tydzien w piatek najpozniej?

#38 ~też pracownik~

~też pracownik~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 10:48

Jak przyjdzie to będzie, kryzys jest...

#39 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 00:43

po co ci człeku pieniądz..a idea,a możliwość osobistej rozmowy z mistrzem, a sam mistrz  nie wie o co chodzi a ty głupi człeku chcesz pieniądze???? a gdzie ty lepiej znajdziesz. polecam tam robotę.to nic że robisz w soboty i niedziele, to nic że bhp to skrót to nic, że cała chemia idzie w ziemie (stawiamy na ekologie) to nic że ujęcie wody dla 300 tyś miasta niedaleko.ja tam nie wiem, ale sprawdzic warto.

#40 ~bobo~

~bobo~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 16:01

Pazdrawlaju. Kolejna firma gdzie chcacy zarobic czlowiek jest traktowany jak przedmiot. Pracowalem tam dluzszy okres na umowe o dzielo. Zwolnili mnie pod koniec zmiany bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia swoich czynów. Szkoda bo fajna ekipa i mili ludzie, czego nie mozna powiedziec o nadzorcach-kapo(dyskoordynator i brygadziści). Nie chodzilem na zwolnienia i nie bralem wolnego. Umowy o prace niedostaniesz chyba ze jestes z rodzinki "tawariszczy". Najbardziej mi bylo szkoda młodych chlopaczków zatrudnionych przez agencje pracy, których to zmieniali jak rękawiczki , bo któryś mial wlasne zdanie lub spoznil sie 2 minuty z przerwy. Niejednokrotnie po przyjsciu do pracy na 5.40 brygadzista mówił mu : po co przyszedles, przecież juz tu niepracujesz! Zburzyć i las posadzic - jedyny pożytek.

super powiedziane

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych