Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Unicell Poland

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:58

Witam Jakie zarobki i kiedy wypłata , i czy wypłacają wynagrodzenie

#2 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 16:39

Fatalna Firma . na Koncu świata,fatalny dojazd, zero socjalnego ,zatrudnienie na umowe o dzieło,

#3 ~`123456~

~`123456~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 07:09

Zależy na jaki okres pracy Ciebie interesuje wtedy podam wymagania i ofertę. a ty Krzysztof mieszkasz na Syberii ze Wasilków to dla Ciebie koniec świata czy autobus to dzieło szatana i nie korzystasz? Ogarnij sie

#4 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 09:28

Witam , jestem z Wasilkowa i własne szukam pracy , Interesuje mnie praca w Unicell Poland , Praca jak najdłużej

#5 ~`123456~

~`123456~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 11:12

O ile wiem najchętniej zatrudniani są mężczyźni na produkcje system 3 zmianowy od pon do piątku. Stawka 7,80 brutto umowa zlecenie lub dzieło. Jak się człowiek stara i mają wakaty zatrudniają na umowę o pracę. System pracy 8 godzinny.
Pozdrawiam

#6 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 09:50

Nie Polecam.Firma Zatrudnia na Umowe o dzieło, nie wypłacalna,traktuje człowieka jak murzyna.

#7 ~123345~

~123345~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 10:04

Nie [...] glupot wypłacają terminowo

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 10 wrzesień 2013 - 17:26
Wulgaryzm

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 10:16

a ja tam pracuje już parę lat i mi wszystko pasi :)

#9 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 10:44

A do kiedy wypłacają wynagrodzenia do 10 następnego miesiąca czy 21 następnego miesiąca ??

#10 ~`123456~

~`123456~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 11:00

Masz zapisane w umowie docelowo do 21 dnia

#11 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 14:50

Cześć. NA czym polega praca w tej fabryce,są jakieś normy, Można się nauczyć w tydzień stanowisk.

#12 maniekbks

maniekbks

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 21:30

hehehe niewaarto isc za marne grosze od pocztowki..stac 8 h i nieruszac sie 15 min na kanapke a kto pali to spali 2 naraz i koniec przerwy a w trakcie niby pracy nie wolno palic..chyba ze idziesz do kibla i dwa szybkie dymy

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 09:09

znowu szukają frajerów, już tradycyjnie jesienią wypowiedzenia, norma hehe

#14 ~szeptucha~

~szeptucha~
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 23:47

hahaha jakbyscie nie byli takie glaby to byscie wiedzieli ze kasy to nie placa te aagencje znaczy placa tylko czasem z poslizgiem;/ i umowa o dzielo ale jak zaczniesz marzec kwiecien i jestes ogarniety to wrezsien pazdziernik jak sie sezon skonczy zostawiaja najlepszych z agenji juz na stale u siebie i wtedy z 2-3 miesiace zlecenia i potem normalna umowa o prace. wyplata zawsze do 4dnia pracujacego(dziwne to ale zawsze w terminie) pelen socjal itp.tylko trzeba chciec wytrzymac troche. a praca trzyzmianowa tylko przez dwa trzy miesiace kiedy roboty najwiecej a tak to 2 zmiany. a dojazd jak juz sie pracuje to smialo mozna z kims z roboty pogadac i z nim jezdzic autem bo sporo ludzi z bialego lub innych zakatkow:) i napewno sie zgodza

#15 ~rafał m.~

~rafał m.~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 21:24

Pazdrawlaju. Kolejna firma gdzie chcacy zarobic czlowiek jest traktowany jak przedmiot. Pracowalem tam dluzszy okres na umowe o dzielo. Zwolnili mnie pod koniec zmiany bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia swoich czynów. Szkoda bo fajna ekipa i mili ludzie, czego nie mozna powiedziec o nadzorcach-kapo(dyskoordynator i brygadziści). Nie chodzilem na zwolnienia i nie bralem wolnego. Umowy o prace niedostaniesz chyba ze jestes z rodzinki "tawariszczy". Najbardziej mi bylo szkoda młodych chlopaczków zatrudnionych przez agencje pracy, których to zmieniali jak rękawiczki , bo któryś mial wlasne zdanie lub spoznil sie 2 minuty z przerwy. Niejednokrotnie po przyjsciu do pracy na 5.40 brygadzista mówił mu : po co przyszedles, przecież juz tu niepracujesz! Zburzyć i las posadzic - jedyny pożytek.

#16 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 10:26

Traktują ludzi jak kupa, z dnia na dzień mogą Cie zwolnić, podając absurdalny powód i na koniec śmieją Ci się w twarz. Ale przyjdzie kryska na matyska. Do brygadzistów i kierownictwa: "Nie oglądaj się za siebie, bo ktoś z przodu ci przyjeb.... pało"

#17 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 21:24

o proszę. pierwszy urażony. może po prostu słaby byłeś? w sensie takim, że kiepsko pracowałeś. a może był jakiś inny powód?

#18 ~abcd~

~abcd~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 17:32

wszystko pieknie, fajnie tylko gdyb płacili troche wiecej..

#19 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 16:59

a gdzie teraz więcej płacą? nie bronię tu pracodawców, po prostu takie są realia. wszystko przez sytuację na rynku pracy, ale może w końcu coś się kiedyś ruszy...

#20 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 10:20

Srednia krajowa to 3680 zł wiec mam nie narzekac? Chcialbym połowe tego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych