Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:04

KOPIUJ- WKLEJ, a NA WŁASNĄ "wypowiedź" czasu nie ma? I to jest właśnie WYKLĘTY przepraszam WYNAJĘTY żołnierz przewodniej siły Narodu.

Aleksander Wołkowycki — niemiecki i sowiecki agent i donosiciel.
Prawda w oczy kole ubeckie pokolenie?

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:31

17 maja 1945 r. ginie w Narewce od kuli oddziału "Łupaszki" na podstawie wyroku wydanego przez miejscową komórkę AK i zatwierdzonego przez Okręg AK za zdradę Polski i popełnione zbrodnie.

KŁAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Armia Krajowa została rozwiązana 19 stycznia 1945 roku przez Leopolda Okulickiego a więc nie mogła wydawać i wykonywać wyroków w maju 1945 roku!!!!.

Jeszcze jeden "wyklęty" przekręt.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:34

Posłuchaj mnie uważnie ty Q..rwa uczciwy człowieku, Łupaszka akurat jest, że tak powiem 'specjalnie' zasłużony w mojej rodzinie, żeby nie powiedzieć "wyjątkowo". Jak chcesz go zastąpić to serdecznie zapraszam. A pomyje typu "." zostaw najbliższym a najlepiej swoim znajomym, na pewno docenią.Szanuj ludzi póki dasz radę ty cwaniaku z miodem w uszach. Jak uważasz ,że to już ten moment kiedy trzeba dzwonić po Policję, to nie zwlekaj póki czynne.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:35

Jednostkowe przypadki? poczytaj trochę jak to witało sie bratnią armię na terenach zamieszkałych przez tzw. mniejszość białoruską i żydowską, jak chętnie donoszono na to który Polak był w AK

Gdzie mam poczytać? I dlaczego piszesz o ,,tzw. mniejszościach"?

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:36

KŁAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Armia Krajowa została rozwiązana 19 stycznia 1945 roku przez Leopolda Okulickiego a więc nie mogła wydawać i wykonywać wyroków w maju 1945 roku!!!!.

Jeszcze jeden "wyklęty" przekręt.

Otóż to.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:40

"Mimo usilnych starań, białostocki oddział IPN po dwóch latach poszukiwań nie doszukał się dowodów na to, że Wołkowycki był agentem Gestapo i NKWD (   ) IPN do spółki z mediami buduje mit Niezłomnych, rozpychając nim te miejsca, gdzie mit kuleje. Tworzy się legendy jak to, że Aleksander Wołkowycki miał wydać matkę Siedzikówny. Istnieje lista nazwisk osób w to zaangażowanych, ale wśród nich nazwiska patrona szkoły nie ma. Pozostaje żałować, prawda? Bo byłaby taka piękna historia "zwycięstwa dobra nad złem",

[Patron z dziejowego przymusu, blog Tomasza Sulimy]

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:42

Otóż to.

AKury, AKaczki ? Tak było niestety.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:42

jak to mowia uderz w stol a nozyce sie odezwa
i jak widac po wpisach sie odezwalo towarzystwo
a ich radosna tworczosc jest archiwizowana na biezaco

#89 ~m+ x 5~

~m+ x 5~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:43

Mamy swój honor. Bierzemy  przykład z propolskiej, honorowej postawy Bohaterów walczących o WOLNA OJCZYZNĘ - POLSKĘ. Wspieramy IPN poświęcone przywracaniu godności Polakom walczącym z komunizowaniem naszego kraju.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:47

Nie wklejaj tylko sam się wypowiedz.

Wklejam to, w co wierzę I to jest moja wypowiedź Podaję źródło, żebyś sobie mógł doczytać

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:51

jak to mowia uderz w stol a nozyce sie odezwa
i jak widac po wpisach sie odezwalo towarzystwo
a ich radosna tworczosc jest archiwizowana na biezaco

A co masz do towarzystwa? I kogo konkretnie masz na myśli? Co Ci tam nie pasuje, co tam nie po linii (twojej) partii ktoś napisał, co zabolało? No nie mów? Jak się z tym czujesz, chcesz o tym porozmawiać? Pierwsza rzecz, używaj polskich znaków w swojej radosnej twórczości.

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:52

Mamy swój honor. Bierzemy  przykład z propolskiej, honorowej postawy Bohaterów walczących o WOLNA OJCZYZNĘ - POLSKĘ. Wspieramy IPN poświęcone przywracaniu godności Polakom walczącym z komunizowaniem naszego kraju.

...ale ustawy ipeenowskie to pisze wam Izrael :D

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:57

Opisz mi kiedy w Polsce był komunizm ( nie mylić z socjalizmem), tylko konkretnie. Mam 50 lat nie pamiętam komunizmu. Żeby nie było, Twój honor nie mnie oceniać.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:00

Przepraszam uprzejmie a z jakiej Wy budowy?

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:03

Przepraszam uprzejmie a z jakiej Wy budowy?

..z East London. Budujemy Anglikom domy z wdzięczności za utworzenie i wspieranie wyklętych.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:05

Wklejam to, w co wierzę I to jest moja wypowiedź Podaję źródło, żebyś sobie mógł doczytać

Rozumiem ale nie robi to na mnie wrażenia. Mógłbyś się odrobinę postarać?

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:08

..z East London. Budujemy Anglikom domy z wdzięczności za utworzenie i wspieranie wyklętych.

Tak myślałem :)

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:52

Chłopie widać, że w zaocznym liceum ZDZ, które ukończyłeś, niewiele Ciebie nauczono.

Cielaku, nudzisz się?

#99 ~dziadek~

~dziadek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 20:52

zaraz, a kto bedzie przywracal godnosc Polakom walczacym z amerykanizacja naszego  kraju ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych