Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

324 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~KM~

~KM~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:09

Na Zwierzynieckiej też co chwila przejazd, pod akademikami na tylnym kole, tłumików chłopaki nie mają?

#42 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:10

Jeśli przeleciał 30m i zatrzymał się na drzewie to proszę tego kogoś wyżej co pisał o niskiej prędkości motocyklisty, aby grzecznie przeprosił rozmówców. Po tym jak wygląda Lanos można śmiało stwierdzić, że to nie było 70-80 km/h. Jeśli wyjechał ze wspomnianych bloków to dopiero się rozpędzał. 

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:11

(...)

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 23 kwiecień 2014 - 19:13
Wyłącz Caps Lock! Tu obowiązuje netykieta.

#44 ~szkoda lanosa~

~szkoda lanosa~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:12

• zawsze winny jest kierowca osobówki , motocyklisty części są wszędzie

#45 ~J.L.~

~J.L.~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:12

Troche powagi, zostawil zone w ciazy... ogarnijcie sie w tych durnych komentarzach

szkoda że wcześniej nie pomyślał o żonie i dziecku jak popierniczał taka prędkością!!! żal mi i i tej kobiety i tego młodego motocyklisty ale cóż życie jest życiem, a człowiek jest skłonny do robienia głupot na wyrost..kondolencje dla rodziny

#46 ~wat~

~wat~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:13

Biedna kobieta, będzie teraz ciągana po sądach, bo jakiś tępy **** na swoim, pożal się Boże, motocyklusiu musiał pruć przez miasto.

#47 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:14

nieustąpienie pierwszeństwa nie jest winą?

Brak zdrowego rozsądku skutkuje jak widać jeszcze większą winą. Mam nadzieję, ze kobieta się wybroni, co będzie następną nauczką dla testerów. Można już nowe hasło stworzyć. Ciała motocyklistów są wszędzie. Przykre, ale prawdziwe. Praktycznie każda ulica to inna tragiczna historia.

#48 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:15

Troche powagi, zostawil zone w ciazy... ogarnijcie sie w tych durnych komentarzach

Jak by miał olej w głowie, to by tak nie jeździł. Sam sobie winny. Żona w ciąży, a on ryzykuje życie na motorze, jak 15 latek. Zachodnie kraje mają ograniczenia prędkości to każdy jeździ poniżej  10km/h niż mówią zakazy. Taka polska mętalność, to teraz ma chłopaczek za swoje, palaczki róbcie tak dalej zacznijcie myśleć i dawać coś od siebie. To co piszę to walenie głową w ścianę taka mentalność polaka...

#49 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:15

Nie jest istotne czy są tory czy ich brak. Fajnie by było gdyby istniały - proste. Jednakże to nie jest istotą problemu. Problem polega tu na .ach którzy myślą że skoro mają szybki motor to prawo ich nie dotyczy - bo co to nie on. Policja w większości przypadków nawet nie stara się takiego pajaca gonić bo i jak ma to zrobić Ceed'em? A nawet i Lancerem by tego nie zrobili w centrum miasta, bo motorem się wciśnie wszędzie.. Także jeden z drugim (...) sądzi że jest nietykalny.

"Motocykle są wszędzie" ? Motocykle może i owszem, ale szkoda że ludzi myślących jest na nich jak na lekarstwo. Gdy widzę ów naklejkę na aucie to również nie przypinam łatki inteligenta dla właściciela pojazdu na którym ona się znajduje.

Co do kobiety - szkoda mi jej. Przez (...) będzie miała skrzywione życie mimo że - bądźmy szczerzy - to nie jej wina. Gdyby jechał przepisowo to nigdy byśmy nie czytali tego artykułu. Wszyscy "mądrzy" którzy piszą, że kobieta wymusiła pierwszeństwo chyba nigdy nie mieli przygody z jełopem który pędzi na Was z zawrotną prędkością. Reakcja normalna typu auto-auto czasami opiera się na ułamku sekundy, a co tu mówić o auto-motocykl gdy ten drugi jest kierowany przez kretyna. To nie wina kobiety że trafiła na (...). (...) i to jednego z wielu. 

Moim zdaniem KAŻDY KRETYN który nie szanuje życia drugiej osoby (pal licho z nimi samymi) powinien albo dożywotnio z miejsca i to za pierwszym razem tracić prawko, albo.. zwyczajnie życzę takowemu żeby zwiedzał przydrożne latarnie - oby tylko bez krzywdy innym ludziom - sam może zdychać skoro myśleć nie umie.

#50 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:17

Może by jakiś radar na Zwierzynieckiej? Co parenaście minut ryk motocykla.

#51 Snaki133

Snaki133

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:17

Kobieta jest winna ponieważ wyjechała prosto na niego. Szkoda chłopaka widziałem jak go próbowali uratować ale niestety się nie udało.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:18

Atak wina ze wymusiła pierszenswo

#53 miskoziolek

miskoziolek

VIP

• Użytkownicy
  • 2580 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:19

Ograniczenie prędkości na terenie zabudowanym po coś jest a jak się nie stosuje to takie są efekty...i jakoś mi go nie szkoda bo gdyby jechał normalnie to żyłby.I mimo że to ona wymusiła to on sam jest winny swojej śmierci.Szkoda kobiety...trauma do końca życia.

#54 ~kosa~

~kosa~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:20

Kobieta jest winna ponieważ wyjechała prosto na niego. Szkoda chłopaka widziałem jak go próbowali uratować ale niestety się nie udało.

Jakby jechał  50  a nie 150  to by żył

#55 ~iXu~

~iXu~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:21

Brak zdrowego rozsądku skutkuje jak widać jeszcze większą winą. Mam nadzieję, ze kobieta się wybroni, co będzie następną nauczką dla testerów. Można już nowe hasło stworzyć. Ciała motocyklistów są wszędzie. Przykre, ale prawdziwe. Praktycznie każda ulica to inna tragiczna historia.

dodaj że po obu stronach brak rozsądku i jego że się rozpędzał (ale nie wierzę że to było ponad 100km/h) i jej bo nie patrzyła

#56 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:22

nieustąpienie pierwszeństwa nie jest winą?

Nie jest, zasada ograniczonego zayfania. Ja jako kierowca kierowca na mejscu motocyklisty zaczołbym chmować widząc pojazd skręcający, który nie chcę dać mi pierszeństwa. Po samochodzie widać jaka musiała być siła uderzenia. Kozaczek przyśpieszył jeszcze! To ma teraz za swoje, było mineło, każdy umrze kiedyś więć nad czym płakać? Ktoś myśli przewiduje skutki to umiera późnej a jak nie używa się mózgu to umiera się młodo :)

#57 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:23

Oby eksperci ocenili jego prędkość precyzyjnie. Światełka w takim motorku włączają się automatycznie?

#58 ~ted~

~ted~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:25

Piszecie że kobieta jest winna, bo wymusiła pierwszeństwo, jednak nawet tutaj na forum, piszą świadkowie którzy widzieli, że motocyklista jechał na pewno nie zalecane  50. Jeżeli faktycznie tak jest kobieta jest NIEWINNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#59 ~iXu~

~iXu~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:26

Jakby jechał  50  a nie 150  to by żył

skąd Wy to bierzecie, zgłoście się na policję weźcie wszystkie dane dotyczące uderzenia odległości itd, potem książkę od fizyki i wyliczcie z jaką prędkością jechał, widziałeś kiedykolwiek jak coś uderza w coś innego z taką prędkością? wpisz chociażby na jutubie 100mph crash, zobaczysz jakie to są siły

#60 ~iXu~

~iXu~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:28

Oby eksperci ocenili jego prędkość precyzyjnie. Światełka w takim motorku włączają się automatycznie?

to zależy w tych nowszych niektórych tak po odpaleniu, w starszych różnie to bywało, ja jak jeździłem po mieście z resztą po trasie też często włączałem długie, tak wiem wbrew przepisom itd ale przynajmniej było mnie widać

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, lanos, śmierc, Laweciarze darmozjady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych