Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~analityk finansowy~

~analityk finansowy~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 11:43

Miasto ma sprzedac dom z bonifikata by dzieci spolecznej szkoly podstawowej placily czesne….

Jak szkola chce pobierac oplate to niech wezmie kredyt w banku a nie na pupie mieszkancow miasta bialystok chce zapewnic miejsca pracy swoim absolwentom...

To nie sa lata 90te gdy rozdawano mienie na prawo i lewo  :)

#2 ~cyrk~

~cyrk~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 11:59

Ja tez z chęcia nabędę ten budynek na cele edukacyjne. Piękna promocja 80%.

Może założe szkołę rabinów, lub cwaniaków, ew. doradzów prezytenta.

Ską d ten szalony pomysł.

Ciekawe jaki stopień powinowactwa rodzinnego lub partyjnego?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 14:14

I po zakupie przez szkołę, co ma tam być?

Klasy lekcyjne?

#4 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 15:06

80 procent bonifikaty ,500 tys. remont , czy ktoś myśli ,że dookoła są głupcy.  To wszystko jest chore.

#5 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 21:04

Jacy zazdrośni. Może nie wiecie ale szkoła od lat ubiegała się na ten budynek a poza tym jeśli można dostać taką "przecenę" to czemu by z tego nie skorzystać. 

#6 ~Gigiel~

~Gigiel~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 21:49

(...)

Użytkownik Moderator edytował ten post 27 listopad 2013 - 21:50
wyłącz Caps Lock

#7 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 11:36

A komu przeszkadza, że tam będą lekcje? Przecież zawsze ten budynek był wykorzystywany na cele edukacyjne. A komu przeszkadza, że ktoś zrobi coś z tym - dostanie zniżkę, ale wyremontuje znacznie większym kosztem?  Przecież to ma być szkoła, a nie butik. Zwiść ludzka nie zna jednak granic. Trzymam kciuki za szkółkę!      

#8 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 11:44

Miasto ma sprzedac dom z bonifikata by dzieci spolecznej szkoly podstawowej placily czesne….

Jak szkola chce pobierac oplate to niech wezmie kredyt w banku a nie na pupie mieszkancow miasta bialystok chce zapewnic miejsca pracy swoim absolwentom...

To nie sa lata 90te gdy rozdawano mienie na prawo i lewo   :)

Ależ demagogia!  mam dzieci w tej szkole i była to moja najlepsza inwestycja - dużo więcej musiałam płacic za korki w publicznych szkołach, Może czas najwyższy rozstać się z komunistycznym myśleniem, że wszystko co prywatne (społeczne) to be.    

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dom, bonifikata, podatki, praca, szkola, czesne, 80%

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych