Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 13:13

I dlatego swoim ferrari jeżdżę wyłącznie lewym pasem.

w grze się nie liczy...

#42 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 13:24

wg mnie to wiekszość studzienek na nowej trasie jest źle zrobionych! tylko czekać na kolejne rozwalone felgi... wystarczy przejechac się dol em w rejonie skrzyżowania z sienkiewicza i zobaczyć jak dobija zawieszenie na tych studzienkach. Nowa droga a ju z takie nierówności! Kto ją odebrał! Do prokuratury z tą sprawa!

drogę odbierał  tryskałzlaski w świetle kamer :D

#43 Grzegorz25

Grzegorz25

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Suprasl, Mieszkaniec Grabówki

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 13:37

Kto wymyślił studzienki na jezdni a nie pasie rozdzielającym jezdnie albo na chodnikach? Są jeszcze pasy zieleni między jezdnią a chodnikiem. Możliwości jest pełno, tyle, że techniczny idiota tak postanowił i cała reszta robi jak postanowił.

W radiowej Trójce był materiał na ten sam temat. Nikt nie potrafił uzasadnić dlaczego w Polsce musi być idiotycznie czyli bardzo często niebezpiecznie.

Jestem tym żywo zainteresowany z prostego powodu, mieszkam przy ulicy o sporym ruchu i w nocy co chwilę słyszę łubu-du robione przez pokrywy studzienki. Za każdym razem autor tego rozwiązania otrzymuje ode mnie stosowne życzenia, wiem, że spełnią się.

bardzo dobra uwaga , ale w Polsce wszystko musu być zrobione tak a nie inaczej :|

#44 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 13:46

zapraszamy do obejrzenia dziur na drodze KLEOSIN - Białystok , również niedawno oddana do uzytku przez firme makbud

#45 Kjear

Kjear

VIP

• Użytkownicy
  • 754 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 13:51

Truskolaski nie jest od dróg. To oczywiste. Jest jednak Prezydentem Białegostoku i w jego zasranym obowiązku jest pilnowanie interesów miasta. Jaki się z tego obowiązku wywiązuje, świadczy poziom wykonania m.in. tego fragmentu pieknej dla oka .ów drogi. Niech w końcu przestanie się cyckać ze swoimi podwładnymi i zacznie wyciągać konsekwencje za fuszerki jakich się dopuszczają.

Jeszcze jedno. Przez ostatnie lata oprócz wybudowania nowych ulic, co powinno być uważane za "normalność" i standart, opery i budowy stadionu, zapomniano o najważniejszej kwestii jaką są nowe miejsca pracy. Własnie one powinny być fundamentem tego miasta. Białystok oprócz przyjeźdząjących zza wschodniej granicy kupców nie ma żadnej alternatywy. Żadnej.

Truskolaski w mojej ocenie jest jednym z najgorszych Prezydentów Białegostoku. Prezydentem bez wizji, prezydentem bojaźliwym i nie potrafiącym wyciagać konsekwencji. Fuszerki na "Trasie Generalskiej" są tego koronnym przykladem.

A kto te drogi buduje? Myślę, że większość pracowników jest z Białegostoku, więc budowa dróg daje pracę.

#46 ~zjazd na prawy pas~

~zjazd na prawy pas~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 13:52

i pewnie wiecznie go blokujesz..

#47 Kjear

Kjear

VIP

• Użytkownicy
  • 754 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 13:55

Wg was jest jest źle, jest niedobrze. Jestem ciekaw czy za waszego wodza będzie lepiej. Nie mogę się doczekać kiedy wygra. Wtedy mu wypomnę najdrobniejsze przewinienie, a że coś zrobi dobrego to nieważne, ważne coś skiepścił.

#48 ~kaczożerca~

~kaczożerca~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:01

Wg was jest jest źle, jest niedobrze. Jestem ciekaw czy za waszego wodza będzie lepiej. Nie mogę się doczekać kiedy wygra. Wtedy mu wypomnę najdrobniejsze przewinienie, a że coś zrobi dobrego to nieważne, ważne coś skiepścił.

Chyba żartujesz...za kłamczyńskiego będzie dobrze? :lol: ...dobry...naprawdę dobry dow. :D

#49 ~Bieriezow~

~Bieriezow~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:04

jak będzie rządził kłamczyński z trotylewiczem to studzienki ziemia zasypią i brzozy posadzą :lol:

#50 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:05

droga nowa czy stara ale mnie to dziwi dlaczego az  siedem aut uszkodznych????????? po pierwszej kolizji powinno to byc zabezpieczone czyja to jest wina????

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:18

Tusk winny i minister infrastruktury

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:19

jak będzie rządził kłamczyński z trotylewiczem to studzienki ziemia zasypią i brzozy posadzą :lol:      a na tych brzozach bendzie wisieć  PO hołota :D

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:29

jak będzie rządził kłamczyński z trotylewiczem to studzienki ziemia zasypią i brzozy posadzą :lol:i wszystko pójdzie w PiSdu :D

#54 ~Onaa~

~Onaa~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:37

ja w takim razie wSpółczuje kierowcy tego auta : / 

#55 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:30

W sobotę rano były w tym miejscu ustawione 2 uboty więc było to miejsce zabezpieczone , widocznie któryś z kierowców był ślepy po za tym widać na zdjęciach że są one ale rozrzucone ...

#56 ~Klej~

~Klej~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 16:18

A Truskolaski jest od dróg? On je buduje? Weź młotka durniu i palnij sobie w ten pusty cymbał to może w końcu coś zaskoczy w tej pustej łepetynie. Idź gdzie indziej leczyć kompleksy deklu.

Jak nie buduje to czego wystawia twarz jak ukończą trasę??? Jest czas na lansik to musi znaleźć się na odpowiedzialność.

#57 ~Rader~

~Rader~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 16:21

Tia, już zapomniałeś jak rządzili poprzednicy, Jurgiel tak tak to ten co dla Rydzyka limuzynę rządową wypożyczył, albo może Tur pffff porażka na całej linii. A ty pieprzysz że Truskolaski najgorszy. Kolego Truskolaski już nie będzie kandydował, a gdyby to zrobił został by na trzecią kadencję bo ja w przeciwieństwie do ciebie lepszego w tym mieście nie widziałem.

Rozumiem że rządów tych dwóch nie pamiętasz bo jeszcze w pieluch waliłeś, to było zrozumiałe. 

Wówczas nie dostawaliśmy podarków z Unii człowieku. Poza tym sprawdź jakie było zadłużenie miasta za Tura a właściwie czy w ogóle było!

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 16:22

bo moje rzycie to bialystok i moje miasto to bialystok :)

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 16:48

bo moje rzycie to bialystok i moje miasto to bialystok :)

Taaaak tłuku bez szkoły :lol:

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 16:50

jeżdżę codziennie tą trasą i od tygodnia stoi tam zabezpieczenie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remonty, fundusze, truskolaski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych