Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 10:41

Truskolaski w mojej ocenie jest jednym z najgorszych Prezydentów Białegostoku. Prezydentem bez wizji, prezydentem bojaźliwym i nie potrafiącym wyciagać konsekwencji. Fuszerki na "Trasie Generalskiej" są tego koronnym przykladem.

Tia, już zapomniałeś jak rządzili poprzednicy, Jurgiel tak tak to ten co dla Rydzyka limuzynę rządową wypożyczył, albo może Tur pffff porażka na całej linii. A ty pieprzysz że Truskolaski najgorszy. Kolego Truskolaski już nie będzie kandydował, a gdyby to zrobił został by na trzecią kadencję bo ja w przeciwieństwie do ciebie lepszego w tym mieście nie widziałem.

Rozumiem że rządów tych dwóch nie pamiętasz bo jeszcze w pieluch waliłeś, to było zrozumiałe. 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 10:42

Jak widać antypolski Truskolaski przygotował pułapki na Polaków.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 10:50

Tia, już zapomniałeś jak rządzili poprzednicy, Jurgiel tak tak to ten co dla Rydzyka limuzynę rządową wypożyczył, albo może Tur pffff porażka na całej linii. A ty pieprzysz że Truskolaski najgorszy. Kolego 

I komuś samochód się zniszczył w związku z tym? Porażka na całej linii? Co to za argument?

Jak widać to Truskolaski jest porażką na całej linii. Kościołów więcej niż Tur "buduje", co daje maksymalne bonifikaty na ziemie sprzedawane kościołowi - to są merytoryczne argumenty, których w twoim wywodzie nie ma.

#24 Zimorodek

Zimorodek

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 10:51

Nie "antypolski", tylko mam prawo wymagac od Prezydenta mojego miasta więcej.

Nawet jeżeli nie lezy to w gestii jego ludzi, bo np. droga nalezy do GDDIA, to niech w końcu stanie sie wyrazisty i zacznie tym miastem RZĄDZIĆ. 

Chcicałbym móc porównać Truskolaskiego do Czuża, nie do Jurgiela czy Tura. W jednym jest już nie do prześcignienia. W zadłużaniu. Prawdziwy "the beściak".

#25 ~DDD~

~DDD~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 10:52

Truskolaski nie jest od dróg. To oczywiste. Jest jednak Prezydentem Białegostoku i w jego zasranym obowiązku jest pilnowanie interesów miasta. Jaki się z tego obowiązku wywiązuje, świadczy poziom wykonania m.in. tego fragmentu pieknej dla oka .ów drogi. Niech w końcu przestanie się cyckać ze swoimi podwładnymi i zacznie wyciągać konsekwencje za fuszerki jakich się dopuszczają.

Jeszcze jedno. Przez ostatnie lata oprócz wybudowania nowych ulic, co powinno być uważane za "normalność" i standart, opery i budowy stadionu, zapomniano o najważniejszej kwestii jaką są nowe miejsca pracy. Własnie one powinny być fundamentem tego miasta. Białystok oprócz przyjeźdząjących zza wschodniej granicy kupców nie ma żadnej alternatywy. Żadnej.

Truskolaski w mojej ocenie jest jednym z najgorszych Prezydentów Białegostoku. Prezydentem bez wizji, prezydentem bojaźliwym i nie potrafiącym wyciagać konsekwencji. Fuszerki na "Trasie Generalskiej" są tego koronnym przykladem.

Jak zacznie rozliczać swoich kolesiów na wyższych stołkach (nie tlko od dróg i inwestycji miejskich) to szybko straci ich poparcie i nikt by mu nie udzielił absolutorium. A tak wszystko jest ok.

Ciekawe co by było, gdyby przez taką durna studzienke zdarzył sie tragiczny wypadek i zginęło jakieś dziecko? 

Może niech w nią teraz wetkną 3 druty i obwiążą biało-czerwoną wstążką tak jak kiedyś na ddr do supraśla?

BARDZO MNIE URADOWAŁA TA WIADOMOŚĆ O NIEKANDYDOWANIU  t.ru.skolaskiego. MAM NADZIEJE, ŻE JEST PRAWDZIWA.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 10:57

Możecie sobie pluć na Truska, a on już jest myślami na jakiejś ciepłej europosadce, więc ma was głęboko w d....ie. I wasze opinie takowoż.

#27 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 10:58

Nawet jeżeli nie lezy to w gestii jego ludzi, bo np. droga nalezy do GDDIA, to niech w końcu stanie sie wyrazisty i zacznie tym miastem RZĄDZIĆ. 

Chcicałbym móc porównać Truskolaskiego do Czuża, nie do Jurgiela czy Tura. W jednym jest już nie do prześcignienia. W zadłużaniu. Prawdziwy "the beściak".

Spokojnie!!!!  Sprzeda MPEC to kilka procent oddłuży; sprzeda wodociągi następny procent oddłuży. Co następne? Elektrycy?  Oczyszczalnie ścieków?  Jest coś jeszcze do sprzedania?

I jakże nakarmi przy tym kolesi. Będą go wspominali nawet 5 pokoleń do przodu jak to sie kiedyś pradziadek za t.ru.skolaskiego w budżetówce dorobił... to były czasy.

#28 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:03

Na zdjęciu nr 3 wyraźnie widać dlaczego studzienki nie ma.

#29 ~ADAM~

~ADAM~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:06

Truskolaski jest wspaniałym Prezydentem - myslę to za kazdym razem jadąc wybudowanymi przez jego ekipę drogami. Widzi to każdy gołym okiem, kto chce zobaczyć, a nie uprawiać politykę - wszak zbliżaja się za rok wybory.

Klapy od studzienek kradną "złomiarze" - każdy to wie i co ma z tym wspólnego Prezydent ???

Jechałem ta trasą wcześniej i było wszystko OK.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:11

Truskolaski jest wspaniałym Prezydentem - myslę to za kazdym razem jadąc wybudowanymi przez jego ekipę drogami. Widzi to każdy gołym okiem, kto chce zobaczyć, a nie uprawiać politykę - wszak zbliżaja się za rok wybory.

Klapy od studzienek kradną "złomiarze" - każdy to wie i co ma z tym wspólnego Prezydent ???

Jechałem ta trasą wcześniej i było wszystko OK.

Co by się nie stało to zawsze jest wina Truskolaskiego albo Tuska. Najłatwiej znaleźć kozła ofiarnego w zamian myślenia logicznego którego tu co poniektórym brakuje, albo zostali tak zaprogramowani przez zespół Kłamczyńskiego do takiej propagandy.

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:23

Ludzie a nie przyszło wam do glowy, że ktos dla jaj tą studzienkę otworzył?????

Mało sie takich przypadków??? Pamiętacie sedes na drodze do Hajnówki? Sam tam się postawił???

#32 ~ab~

~ab~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:25

całą platformę obywatelską można porównać do tajfunu haiyan który przeszedł nad  filipinami .

#33 ~Furion~

~Furion~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:28

Tak się kończą rządy kolesiów PO znajomościach i przetargi rozstrzygane według najniższej oferty. Dalej ich wybierajcie masochiści.

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:29

I dlatego swoim ferrari jeżdżę wyłącznie lewym pasem.

#35 ~kaczożerca~

~kaczożerca~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:30

całą platformę obywatelską można porównać do tajfunu haiyan który przeszedł nad  filipinami .

To jeszcze nic w porównaniu z tym który nadejdzie...kłamczyński i trotylewicz

#36 ~porażka~

~porażka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:33

Polacy nigdy chyba nie nauczą się robić studzienek...albo za nisko albo za wysoko albo nie w tym miejscu albo źle zamontowane włazy..porażka :wacko:

#37 ~zdechła kura~

~zdechła kura~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 12:35

A czego się można spodziewać po profesorze z pod Tykocińskiej wsi Stare Kapice i jego zastępcy Jodły z Orli i Polińskiego z Ogrodniczek

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 12:57

Co by się nie stało to zawsze jest wina Truskolaskiego albo Tuska. Najłatwiej znaleźć kozła ofiarnego w zamian myślenia logicznego którego tu co poniektórym brakuje, albo zostali tak zaprogramowani przez zespół Kłamczyńskiego do takiej propagandy.

czy ty jesteś tak durny czy tylko udajesz? :D

#39 ~podlasie4x4~

~podlasie4x4~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 13:02

wg mnie to wiekszość studzienek na nowej trasie jest źle zrobionych! tylko czekać na kolejne rozwalone felgi... wystarczy przejechac się dol em w rejonie skrzyżowania z sienkiewicza i zobaczyć jak dobija zawieszenie na tych studzienkach. Nowa droga a ju z takie nierówności! Kto ją odebrał! Do prokuratury z tą sprawa!

#40 ~c b a~

~c b a~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 13:07

Tak się kończą rządy kolesiów PO znajomościach i przetargi rozstrzygane według najniższej oferty. Dalej ich wybierajcie masochiści.

przetarg inaczej korupcja , a wygra ta firma która wręczy największą łapówke , takie są standardy rządzenia PO hołoty w Polsce

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remonty, fundusze, truskolaski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych