Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uczniowie ZSZ w Hajnówce wyjazd do Niemiec

163 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 14:00

Z tego co słyszałam w szkole, gdzie obecnie przebywają uczniowie nie ma zbyt dobrych warunków mieszkalnych.

nie ma Wi Fi :D

#82 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 14:12

W obecnej sytuacji epidemicznej ? Za narażenie na utratę zdrowia lub życia powierzonych jej opiece uczniów ( nadużycie uprawnień ? ) .

To dyrektor jest decydentem , gospodarzem a jednoczesnie kierownikiem wycieczki i tylko i wyłącznie do dyrektora należała  decyzja dotycząca wyjazdu ( nawet w przypadku polecenia służbowego ).

Pozdrawiam.

W obecnej sytuacji epidemicznej  - tak. Ale w dniu wyjazdu nie było  sytuacji epidemicznej, a Niemcy w komunikacje GIS nie występują. 

Pozdrawiam

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 14:18

To ilu tych uczni zostało w ZSZ a ilu rodzice zabrali? To to kwarantanna.

#84 ~###~

~###~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 14:35

Jak to rodzice pozabierali dzieci nie wszyscy zostali na kwarantannie nie wierzę.

#85 ~Gostek~

~Gostek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 17:26

Jak to rodzice pozabierali dzieci nie wszyscy zostali na kwarantannie nie wierzę.

Ustawa mówi o kwarantannie domowej, każdy rodzic miał prawo zabrać dziecko do domu na kwarantannę. Za pobyt tych w szkole płaci starosta.

#86 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 23:41

I cały Danwood też

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 06:30

nie ma Wi Fi :D

Nie mogą przeglądać ciekawych stron.... :lol:

#88 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 07:01

Niech tylko u nas pojawi się pierwszy przypadek zobaczymy wtedy czy dalej co po niektórzy będą się smiac.Kwarantanna musi być choć już wiem że nie jest przestrzegana.

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 07:24

No właśnie i takie właśnie mamy kwarantannę a potem zdziwienie że wirus rozwija się

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 07:39

Niech tylko u nas pojawi się pierwszy przypadek zobaczymy wtedy czy dalej co po niektórzy będą się smiac.Kwarantanna musi być choć już wiem że nie jest przestrzegana.

To masz obowiązek zgłosić to dla swojego i naszego bezpieczeństwa. 

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 09:21

Nie ma co się śmiać, ale skoro reguły jasno mówią, że kwarantanne można odbyć w domu z zachowaniem wszystkich wytycznych to uważam, ze państwo nasze wie co robi. Nikt nie mówi o braku kwarantanny, tylko o kwarantannie w domu.

#92 ~Go~

~Go~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 09:29

To masz obowiązek zgłosić to dla swojego i naszego bezpieczeństwa.

#93 ~Go~

~Go~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 09:30

A skąd taka informacja że nie jest przestrzegana?

#94 ~Go~

~Go~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 09:30

A skąd taka informacja że nie jest przestrzegana?

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 10:34

h to uważam, ze państwo nasze wie co robi.

Jesteś tego pewny, po ilości zakażonych osób z rządu to chyba nie wie co robi, chyba że chce zaoszczędzić na emeryturach.

#96 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 10:41

Apel do sąsiadów tych nieodpowiedzialnych, żeby nie napisać debi... rodziców, jeśli chcecie jeszcze parę lat pożyć na tym świecie pilnujcie przestrzegania kwarantanny. Pamiętajcie że ten wirus zakaża przynajmniej tydzień przed wystąpieniem objawów choroby!

#97 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 10:43

Dyrekcja szkoły powinna zostać odwołana w trybie natychmiastowym.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 10:44

Apel do sąsiadów tych nieodpowiedzialnych, żeby nie napisać debi... rodziców, jeśli chcecie jeszcze parę lat pożyć na tym świecie pilnujcie przestrzegania kwarantanny. Pamiętajcie że ten wirus zakaża przynajmniej tydzień przed wystąpieniem objawów choroby!

Kto ci mówi że to dzieci nie przestrzegają kwarantanny, że rodziców się czepiasz?. Może to dorośli nie dorośli? KC

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 10:56

Dyrekcja szkoły powinna zostać odwołana w trybie natychmiastowym.

Do odwołania nie tylko dyrekcja ale i starosta Pan Andrzej Skiepko jak organ prowadzący starczy już afer z jego udziałem. Niedawno Gryfskand, a teraz szkoły na co jeszcze czekać. REFERENDUM !!!

#100 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 11:07

Do odwołania nie tylko dyrekcja ale i starosta Pan Andrzej Skiepko jak organ prowadzący starczy już afer z jego udziałem. Niedawno Gryfskand, a teraz szkoły na co jeszcze czekać. REFERENDUM !!!

Jeśli ktoś z Hajnówki umrze przez głupotę dyrekcji i starosty, to powinni ich oskarżyć o współudział w morderstwie i powinni pójść siedzieć na długie lata.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych