Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ubezpieczenie auta

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 14:50

Chciałbym ubezpieczyć auto, proszę o podpowiedź, gdzie są najkorzystniejsze oferty w Łapach. Dziękuję

#2 ~Łapińska~

~Łapińska~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 15:54

Najlepiej na Piwnej

#3 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 18:05

Najtańsza oferta nie znaczy dobra Ja płacę drożej ale dla PZU Za rozbity samochód na sarnie blotnikmaska zderzak lampa 11 tyś wypłacił bez problemu Miałem podobnie nie z mojej winy gość miał ubezpieczenie pocztowe same kłopoty wycenili na 3.8 i masa zmarnowanego czasu

#4 Ekspert_PZU

Ekspert_PZU

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:17

Chciałbym ubezpieczyć auto, proszę o podpowiedź, gdzie są najkorzystniejsze oferty w Łapach. Dziękuję

Proponuję Ci, abyś sprawdził ofertę PZU u naszych agentów. Dopasują oni dla Ciebie warunki i sam zdecydujesz, czy będziesz chciał skorzystać z polisy. Agentów w Twojej okolicy znajdziesz tutaj: https://www.pzu.pl/k...a?address=Łapy.

Najtańsza oferta nie znaczy dobra Ja płacę drożej ale dla PZU Za rozbity samochód na sarnie blotnikmaska zderzak lampa 11 tyś wypłacił bez problemu Miałem podobnie nie z mojej winy gość miał ubezpieczenie pocztowe same kłopoty wycenili na 3.8 i masa zmarnowanego czasu

Dziękuję za dobre słowo o naszej firmie ;)

#5 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:16

Dziękuję, a przy technikum, czy są korzystne warunki ubezpieczenia?

#6 ~Online Ekspert Compensa~

~Online Ekspert Compensa~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:59

Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.

#7 ~Online Ekspert Compensa~

~Online Ekspert Compensa~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 09:01

Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

#8 ~Remek~

~Remek~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 21:32

Polecam na ul. Sikorskiego Multiubezpieczenia nad apteka Bliska

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych