Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 08:53

CZY ZUS NIE MA PRAWNIKÓW ŹE PO 5 LATACH NIE OPŁACENIA SKŁADEK NA ZUS CZY INNYCH ŚWIADCZEŃ ULEGA PRZEDAWNIENIU

#2 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 12:48

ZUS inerpretuje przepisy na swoją korzyść. Uważa, że przedawnienie jest dopiero po 10 latach. Czytaj więcej /www.zlikwidujzus.com/forum

#3 ~zustopupilekwładzy~

~zustopupilekwładzy~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2008 - 23:29

CYTAT(janek @ 16.12.2008, 08:53) <{POST_SNAPBACK}>
CZY ZUS NIE MA PRAWNIKÓW ŹE PO 5 LATACH NIE OPŁACENIA SKŁADEK NA ZUS CZY INNYCH ŚWIADCZEŃ ULEGA PRZEDAWNIENIU

Niwstety złodziejski sad najwyzszy orzekł iz zus ma 10 lat na okradanie tych co im odpuszcił, bo sędziunowie orzekli iz to dla dobra podatnika jest bo potem bedzie miał emeryture , a że teraz z głodu zdechnie lub mu dom zabiora to gów.. sędziów i zus obchodzi.

#4 ~kg71~

~kg71~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2008 - 12:46

Wszystkie dziewczyny Które są w tej sytuacji zaglądajcie na forum zlikwidujzus.pl

#5 ~oszukana matka~

~oszukana matka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2008 - 13:08

jestem jedną z matek oszukanych przez ZUS i nie mam zaległych składek bo składki płaciłam w całości takie jak chciał ZUS czyli w tamtych czasach tylko składki zdrowotne. Niejasne przepisy doprowadziły do sytuacji że teraz po 9 latach ZUS zaczyna nas ścigać.

Do standardów rzetelnego postępowania administracyjnego należy prowadzenie postępowania w taki sposób, aby pogłębić zaufanie obywateli do organów państwa, a także czuwania nad tym, aby podjąć wszelkie kroki niezbędne do dokładnego wyjaśnienia sprawy i załatwienia jej przy uwzględnieniu słusznego interesu obywateli (wyrok NSA z dnia 27.02.2002r. V SA1667/01). A póki co ZUS jest organem państwa!

Prowadzenie działalności gospodarczej jest dobrowolne i każdy obywatel ma prawo decydować o dalszym jej prowadzeniu, zawieszeniu, bądź całkowitej likwidacji w przypadku stwierdzenia nieopłacalności. Osoba będąca pozbawiona rzetelnych informacji w sprawie obowiązków ubezpieczeniowych (czyli kosztów które mogłyby mieć wpływ na losy firmy) nie może podjąć odpowiedniej decyzji co do ochrony własnych interesów.
Inaczej mówiąc ZUS naraził mnie na straty zarówno materialne, jak i moralne wynikające z poczucia bycia oszustem, albo co najmniej osobą beztroską w sporządzaniu dokumentacji rozliczeniowej.

#6 ~kg71~

~kg71~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2008 - 13:30

CYTAT(oszukana matka @ 18.12.2008, 13:08) <{POST_SNAPBACK}>
jestem jedną z matek oszukanych przez ZUS i nie mam zaległych składek bo składki płaciłam w całości takie jak chciał ZUS czyli w tamtych czasach tylko składki zdrowotne. Niejasne przepisy doprowadziły do sytuacji że teraz po 9 latach ZUS zaczyna nas ścigać.

Do standardów rzetelnego postępowania administracyjnego należy prowadzenie postępowania w taki sposób, aby pogłębić zaufanie obywateli do organów państwa, a także czuwania nad tym, aby podjąć wszelkie kroki niezbędne do dokładnego wyjaśnienia sprawy i załatwienia jej przy uwzględnieniu słusznego interesu obywateli (wyrok NSA z dnia 27.02.2002r. V SA1667/01). A póki co ZUS jest organem państwa!

Prowadzenie działalności gospodarczej jest dobrowolne i każdy obywatel ma prawo decydować o dalszym jej prowadzeniu, zawieszeniu, bądź całkowitej likwidacji w przypadku stwierdzenia nieopłacalności. Osoba będąca pozbawiona rzetelnych informacji w sprawie obowiązków ubezpieczeniowych (czyli kosztów które mogłyby mieć wpływ na losy firmy) nie może podjąć odpowiedniej decyzji co do ochrony własnych interesów.
Inaczej mówiąc ZUS naraził mnie na straty zarówno materialne, jak i moralne wynikające z poczucia bycia oszustem, albo co najmniej osobą beztroską w sporządzaniu dokumentacji rozliczeniowej.

Właśnie ja tak samo się czuje wyrolowana i pokrzywdzona . Czekam na ostateczną decyzję Zus już parę tygodni i jestem coraz bardziej zdesperowana . Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych