Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TVN szuka mieszkań do remontu :: zobacz komentowany artykuł

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Lutka~

~Lutka~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 17:14

A ja potrzebuje przemiany kuchni źle się czuje w niej tak jak wchodzę tak szybko wychodzę z niej.

#22 ~Lucjan~

~Lucjan~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 18:22

A ja potrzebuje przemiany kuchni źle się czuje w niej tak jak wchodzę tak szybko wychodzę z niej.

O masz ci los... To może zacznij do niej wyjeżdżać na rolkach lub deskorolce lepsze efekty specjalne będą

#23 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 13:35

A ja mam przyjaciółkę. Taką najprawdziwszą, na jaką czeka się latami. Jest przedobrym człowiekiem, ale biednym jak mysz... Chciałabym móc spełnić jej największe marzenie wyremontowania ponad 40 lat nieremontowanego mieszkania. Jeśli ktoś miałby możliwość, by jej pomóc, proszę o kontakt. Ania mieszka w Kielcach.

#24 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 07:01

Zwracam się z próżnia pomocy w wyremontowany nowo dostanę to mieszkania bo w obecnym jest ciasno i na ścianach jest gżyb A mamy syna po przebytym nowotwarze A oprócz niego jeszcze 2 córki ciężko nam żeby zrobić temat 53metry bez łazienki i toalety proszę o pomoc

#25 ~maleńka~

~maleńka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 15:29

Myślę, że powinnaś się autorko zglosić do jakiegooś ośrodka pomocy - skoro mąż choruje a faktycznie stan mieszkania jest tak zly (brzydko - to pojęcie nie dotyczy stanu technicznego) to może coś pomogą , albo chociaż doradzą. Ile chłopcy mają lat? Duża puszka farby to koszt 39 zl + pędzle (niewielka kwota) Niech dziecmi wezmą się do roboty i pomogą Mamie.

tak naprawdę zrobienie remontu w domu bez kasy to mega wielki problem, kto im pomoże ..  znam pewną osobę, kobietę.. która odeszła od faceta po 16 latach.. jest sama z trojgiem dzieci z różnymi instytucjami na głowie i nie zrobionym mieszkaniem.. kuchni nie ma jak również łazienki.. robiła co mogła i pracowała póki jej nie podziękowali za pracę, i przy dzieciach ciągle to do szkoły i do przedszkola.. nie pali, nie pije.. nie jest złym człowiekiem.. jest zbyt dumna żeby prosić o pomoc ale.. a powiedziała, że prosić nikogo więcej nie będzie bo z obiecanej pomocy nic nie dostała.. także jeśli macie mieszkanie wyremontowane to się cieszcie.. bo Ona też nie ma z czego się cieszyć mieszkając w takich warunkach. Pozdrawiam.

#26 ~Monika kubitza~

~Monika kubitza~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 00:14

Nie mam ani funduszy ani nie wiem jak sobie poradzić. Mama jest bardzo chora i nawet nie mamy ciepłej wody w domu o łazience juz nie wspomnę .bo myjemy się w misce. Proszę o pomoc.

#27 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 18:09

Jestem zadłużonym budowlańcem, ale lubię pomagać pracą .Mam 54 lata i mam jeszcze siłę aby wyremontować dom mieszkanie.Pomimo,że nie daję rady utrzymać mojego domu(brak kasy) ponieważ przeważnie pracuje dla ludzi potrzebujących i lubię pomagać innym ,Pracuję przeważnie za darmo pomimo moich długów,nie wiem kiedy odbiorą mi dom,ale potrzebujący są dla mnie ważniejsi.Proszę o sms ponieważ oddzwonię 889072707 tylko blisko Bierunia Śląsk, bo nie dam rady dojężdzać dalej.Naiwny Bogdan

#28 ~Barabaśka~

~Barabaśka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 00:40

Też szukam pomocy.. mieszkam z trojgiem dzieci 3, 7, 15 lat.. w mieszkaniu, które ma 48 m2, jestem sama z dziećmi bo ojciec dzieci musiał opuścić mieszkanie.. ze względu na nie zrobioną kuchnię, łazienkę i brak pieniędzy na mamateriały a w dodatku zwolniona z pracy zostałam, chcą zabezpieczyć mi dzieci. Nie wiem co robić i do kogo się zwrócić.. proszę pomóżcie.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:46

Barabaśka to jak bara-bara, znajdź sobie faceta. 

#30 ~Zosia_K~

~Zosia_K~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 12:42

Niema jak na forum żale wylewać.... ściema nie remonty  :ph34r:

#31 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 19:01

Niema jak na forum żale wylewać.... ściema nie remonty :ph34r:

Zośka srośka stara panna nic nie wnosi bo doopa jak wanna.

#32 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 17:33

Potrzebuję pomocy w remoncie domu, mieszkam w małej wiosce na Pomorzu w miejscowości Wojtal ul. Dworcowa 2 mój numer telefonu 503-373-886. Pomocy błagam.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:17

Potrzebuję pomocy w remoncie domu, mieszkam w małej wiosce na Pomorzu w miejscowości Wojtal ul. Dworcowa 2 mój numer telefonu 503-373-886. Pomocy błagam.

To nie jest forum TVN-u, jak potrzebujesz to zgłoś się bezpośrednio do nich.

#34 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:28

Jestem samotną Matką wychowującą Syna który ma 3 latka, staram się o mieszkanie socjalne z gminy lecz brakuje funduszy na remont owego poddasza i potrzebna mi pomoc jeśli to możliwe finansowa jak i pomoc w pormie materiałów. Pracuje na pół etatu w pobliskim barze i mimo to ciężko będzie wyremontować, nie mam wsparcia wśród rodziny i muszę sobie poradzić własnymi siłami i liczę, proszę o pomoc z zewnątrz.

#35 ~Wabda~

~Wabda~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 19:09

Pomoc w wyremintowaniu mieszjania

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych