Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TVN szuka mieszkań do remontu :: zobacz komentowany artykuł

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 10:10

Potrzebuję pomocy w remoncie mieszkania, nie mam ani pomysłów ani dużych funduszy a mąż jest chory i nie jest w stanie mi pomóc. Mieszkanie jest w takim stanie że synowie wstydzą się kogoś zaprosić a jak przyszedł kolega to robił zdjęcia aby pokazać w klasie jak brzydko mieszkamy. Bardzo mi przykro ze nie mam nikogo do pomocy chociaż sama 31 lat pomagałam ludziom. Dostaję już depresji. Może Wy mi pomożecie? mój tel. 504952148 Ania

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 10:20

Potrzebuję pomocy w remoncie mieszkania, nie mam ani pomysłów ani dużych funduszy a mąż jest chory i nie jest w stanie mi pomóc. Mieszkanie jest w takim stanie że synowie wstydzą się kogoś zaprosić a jak przyszedł kolega to robił zdjęcia aby pokazać w klasie jak brzydko mieszkamy. Bardzo mi przykro ze nie mam nikogo do pomocy chociaż sama 31 lat pomagałam ludziom. Dostaję już depresji. Może Wy mi pomożecie? mój tel. 504952148 Ania

Dzwoń do Dudy on lubi sie lansować z biedakami.

#3 ~ŁABĘDŹ~

~ŁABĘDŹ~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 17:46

Cała Hajnówka do remontu, łącznie z władzą.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 17:47

Kobieta potrzebuje pomocy...a Wy?..  jakiś zgryw!  Ot i cała  Czarna. Zaścianek.

#5 biała

biała

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 17:20

Myślę, że powinnaś się autorko zglosić do jakiegooś ośrodka pomocy - skoro mąż choruje a faktycznie stan mieszkania jest tak zly (brzydko - to pojęcie nie dotyczy stanu technicznego) to może coś pomogą , albo chociaż doradzą. Ile chłopcy mają lat? Duża puszka farby to koszt 39 zl + pędzle (niewielka kwota) Niech dziecmi wezmą się do roboty i pomogą Mamie.

#6 ~Malgosia~

~Malgosia~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 18:59

Mam mieszkanie dom do remontu mieszkam na podkarpaciu za przemyslem popegierowskim domu probuje go wyremontowac ale sama nue dam rady dach sie wali jest zimno zagrzybialy czuc plesn i wilgoc .Mam corke ktora urodzila sie z mozgowym porazeniem dzieciecym .Cirka ma synka 4 letniego chce jej pomoc by mieli gdzie mieszkac szukam pomocy

#7 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 18:37

Remont mieszkania

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 18:49

[quote name="Wojtek" post="1421000" timestamp="1513445869"]
Remont mieszkania mieszkam z żoną w pokoju z kuchnią nasze mieszkanie nie widziało pędzla od20 lat.Jesteśmy małżeństwem od3lat,dzieci mojej żony choć dorosłe są całkowicie przeciwni naszemu związkowi.
Poznaliśmy się bez wiedzy dzieci mojej żony.
Dzieci żony wyżekly się matki,a MY na przekór wszystkim jesteśmy szczęśliwi.
Nie stać nas na remont i uważamy że właśnie nasze mieszkanie powinno przejść kompletną rewolucję.

#9 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 17:23

Remont mieszkania 

#10 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 11:16

Jesteśmy małżeństwem emerytów. Mieszkamy w kamienicy w Warszawie na 3 cim piętrze bez windy. Powierzchnia mieszkania to 34 m. kw wysokość ok. 3 mi. Jest to pokój, łazienka i kuchnia Mieszkanie było remontowane 17 lat temu. Nie mamy możliwości samodzielnie przeprowadzić remontu i modernizacji, np. zamontować zmywarkę i kabinę pryszicową, oraz dostosować mieszkanie do potrzeb ludzi starych. Ponadto nie mamy możliwości transportu niezbędnych materiałów i nowego wyposażenia. To są nasze potrzeby. Liczymy na zainteresowanie naszym problemem. Pozdrawiam

#11 ~Trlalala~

~Trlalala~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:25

Mam mieszkanie dom do remontu mieszkam na podkarpaciu za przemyslem popegierowskim domu probuje go wyremontowac ale sama nue dam rady dach sie wali jest zimno zagrzybialy czuc plesn i wilgoc .Mam corke ktora urodzila sie z mozgowym porazeniem dzieciecym .Cirka ma synka 4 letniego chce jej pomoc by mieli gdzie mieszkac szukam pomocy

lol lol ty siebie poczytaj bieda ubustwo a twoja niepełnosprawna córka zrobiła sobie dziecko zamiast wpierw się ustatkowac a potem myśleć o dziecku a potem pewnie najlepiej prosić o pomoc niech dadzą za darmo a sami będziecie sobie dzieci robić

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:30

A to może byście pomogli matce której zabrał ojciec dziecko bo w jejdomu rodzinnym jest bieda i dom się prawie zawalaa. Ona chcialaby odzyskać synka ale nie stać jej na nowy dom a sąd powiedział że nie ma warunków aby mały tam przebywał. Pomóżcie jej i dajcie jej dom aby odzyskała dziecko od ojca który nie kocha swojego synka a wychowywane jest przez jego rodzicow

#13 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 11:25

Też mam stary dom i jestem sama bez pieniędzy i pomysłu co z tym zrobić

#14 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:01

Remont mieszkania dla mamy..

#15 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 14:12

Jestem samotna matka z córkami i starsza 19 latka spodziewa się we wrześniu dziecka o nie mam umeblowanego i warunków dla dziecka a mieszka jeszcze z mba córka 13 letnia i nie ma swojego katalog do nauki i spania proszę o pomoc .

#16 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 09:25

Jestem osobom niepełnosprawną  stopień umiarkowany mieszkam w spółdzielczym mieszkaniu  niemam zasobów pieniężnych otrzymuje jedynie zasiłek 604 zł z M.O.P.Su i chciałbym zrobić remont chociaż jednego pokoju i dlatego szukam pomocy

#17 ~wal jak w dym~

~wal jak w dym~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 10:01

Jestem samotna matka z córkami i starsza 19 latka spodziewa się we wrześniu dziecka o nie mam umeblowanego i warunków dla dziecka a mieszka jeszcze z mba córka 13 letnia i nie ma swojego katalog do nauki i spania proszę o pomoc .

Caritas,Plebania a tam dżakuzi,masaż,jadła w bród i rozrywka,tańce.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 16:56

A córcia jak dawała dooooPy to jakos się nie martwiła że nie będzie miała gdzie wychować dziecka

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 16:57

Jestem osobom niepełnosprawną stopień umiarkowany mieszkam w spółdzielczym mieszkaniu niemam zasobów pieniężnych otrzymuje jedynie zasiłek 604 zł z M.O.P.Su i chciałbym zrobić remont chociaż jednego pokoju i dlatego szukam pomocy

Smutne... To czytać gdybym miał kasę to tobie bym pomógł....

#20 ~PIC/PIS na wodę~

~PIC/PIS na wodę~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 06:03

"Gdybym miał kasę"

Miałbyś jak każdy co "ma kasę" to w 'D"

Alleluja i do przodu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych