Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

trasa Czarna Białostocka - Białystok

czarna białostocka białystok pks voyager oliwia

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkanka Czarnej B-ckiej~

~Mieszkanka Czarnej B-ckiej~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 17:02

Witam serdecznie, chciałabym poruszyć temat podróży PKS, Oliwią jak i Voyagerami na trasie Czarna Białostocka - Białystok. Jak większość podróżnych zauważyła w ostatnim czasie zabrane zostały niektóre kursy Voyagera. Część autobusów wszystkich tych linii nie przyjeżdża na czas lub w ogóle. Z mojej strony były telefony do biura przewoźnika wyżej wymienionego z zapytaniem o dostępność kursów i kilka z nich mimo dostępności w rozkładzie jazdy - nie kursuje. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Od dłuższego czasu nie dzieje się tutaj najlepiej i jest to niestety męczące.

#2 ~Lew Dariusz~

~Lew Dariusz~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 18:36

Wózek z silnikiem i można jeździć

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 20:44

Tragedia voyagery w ogóle nie przyjeżdżają, pksy też nie lepsze. I bądź tu mądry kiedy np. ostatni z białego voayger nie przyjedzie..

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 21:10

Czortopchajem..

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 21:35

A czego się spodziewaliście przy cenie 3 zł? I tak cud że tyle czasu było tak dużo kursów. Jak była normalna cena to i kursy były normalne.

#6 ~Robur~

~Robur~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 15:30

Właśnie chamy czego wy się sapiecie? Za 3 zł wozicie sraki ile kilometrów a my z Wasilkowa tłuczemy za 5,20 zł w jedna stronę i to te rumple jadą dłużej do centrum jak wasze strzały z czarnej

#7 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 17:05

Kto zaniżył ceny biletów?
Voyager.
RL Trans i PKS musiały się dostosować, żeby zostać w grze. Rozmawiałem kiedyś z kierowcą jednym z "Oliwki". Powiedział, że na trasie miejscowość X do Y właśnie Voyager wygryzł PKSa tym samym objął monopol na przewóz osób. A ceny biletów poszły w górę z 5zł do 13zł. To samo czeka nas gdy PKS i Oliwka wykruszą się.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 21:42

Kto zaniżył ceny biletów?
Voyager.
RL Trans i PKS musiały się dostosować, żeby zostać w grze. Rozmawiałem kiedyś z kierowcą jednym z "Oliwki". Powiedział, że na trasie miejscowość X do Y właśnie Voyager wygryzł PKSa tym samym objął monopol na przewóz osób. A ceny biletów poszły w górę z 5zł do 13zł. To samo czeka nas gdy PKS i Oliwka wykruszą się.

Spoko bajka na dobranoc, napisz konkretnie co to za trasa gdzie cena wzrosła z 5 na 13.

#9 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 18:42

Czy za 3 zł,czy za 6,czy za 10 ... Czy to ma znaczenie .?! Ludzie stoją na przestankach jak pajace a to tylko dlatego ze nikt z tej zasranej firmy nie moze dać jakiegokolwiek ogloszenia ktory kurs jest zawieszony . Oprocz kursow ktore zawieszone sa w rozkladzie duża cześć wg nie przyjeżdża. Bez różnicy ile placi sie za bilet nit nie chce być oszoszukiwany.

#10 ~anonimowo~

~anonimowo~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 16:00

Czy za 3 zł,czy za 6,czy za 10 ... Czy to ma znaczenie .?! Ludzie stoją na przestankach jak pajace a to tylko dlatego ze nikt z tej zasranej firmy nie moze dać jakiegokolwiek ogloszenia ktory kurs jest zawieszony . Oprocz kursow ktore zawieszone sa w rozkladzie duża cześć wg nie przyjeżdża. Bez różnicy ile placi sie za bilet nit nie chce być oszoszukiwany.

dokładnie, to jest tragiczne
czy jest w ogóle jakaś szansa na zmianę tego ? 
coraz bardziej zastanawiam się nad wyprowadzką stąd bo dojazd do pracy jest po prostu utrudniony

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 09:09

dokładnie, to jest tragiczne
czy jest w ogóle jakaś szansa na zmianę tego ?
coraz bardziej zastanawiam się nad wyprowadzką stąd bo dojazd do pracy jest po prostu utrudniony

No ja na Oliwie już nawet nie wychodzę bo tylko w lipcu z 5 razy się nie pojawił na zorach i kilka razy biegłem chociaż był przed czasem. Jeszcze mi kierowca mówił Dawaj, dawaj szybciej bo Pks nas dogoni. Więc chyba wsio wiadomo czemu nie ma autobusów o czasie

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 12:30

Oliwia ma jakikolwiek rozkład? (Pytam się poważnie)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 13:07

Oliwia ma jakikolwiek rozkład? (Pytam się poważnie)

co to za język: "pytam się poważnie"?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czarna białostocka, białystok, pks, voyager, oliwia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych