Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

trądzik

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~megan~

~megan~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 14:24

Ja od niedawna mam taki fajny żel mediqskin i nakładam go punktowo na krosty. Musze przyznać, że aż tak szybkich efektów się nie spodziewałam. Jest o niebo lepiej. 

#22 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 15:23

Poczytajcie koniecznie o zabiegach przeprowadzanych za pomocą urządzenia Ellipse. To innowacja, z którą spotykacie się między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Tam zabiegi wykonuje przemiła Pani Gosia. Koniecznie o tym poczytajcie - już po pierwszym zabiegu zobaczycie świetny efekt.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 13:53

Witam serdecznie. Ja osobiście uważam, że bardzo dobrego dermatologa można znaleźć w przychodni tommed.waw.pl w Warszawie.

#24 ~ankasasanka~

~ankasasanka~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 22:35

Ktos dobrze napisał że i pielęgnacja i dieta jest wazna. A ja dodam jeszcze jedna rzecz- zdiagnozowanie przyczyny jest bardzo wazne tez. Bo dopiero wyleczenie przyczyny da zadowalający efekt. U mnie tak było. Leczyłam i leczyłam i nic. Trądzik wracał. Doiero lekarz zasugerował żebym się przebadała pod katem PCOS no i sie okazało że miał racje. Teraz dieta i fajny preparat Ovarin - zestaw witamin co reguluje gospodarkę hormonalna i wreszcie widze efekty. Trądzik mija, nawet włosy przestały mi wypadać jak hormony chyba zaczęły działać jak należy. Poczytajcie bo czasem nie wiemy co nas dotyka a trądzik to tylko objaw czesto

Tez brałam ovarin jak nie mogłam w ciaże zajść  i faktycznie - miałam problemy z cerą też wtedy. Może to racja co piszesz... ovarin mi wyregulował miesiaczki i zaszłam w ciaże, trądzik znikł, myślałam że to dlatego że w ciązy jestem :)

Ktos dobrze napisał że i pielęgnacja i dieta jest wazna. A ja dodam jeszcze jedna rzecz- zdiagnozowanie przyczyny jest bardzo wazne tez. Bo dopiero wyleczenie przyczyny da zadowalający efekt. U mnie tak było. Leczyłam i leczyłam i nic. Trądzik wracał. Doiero lekarz zasugerował żebym się przebadała pod katem PCOS no i sie okazało że miał racje. Teraz dieta i fajny preparat Ovarin - zestaw witamin co reguluje gospodarkę hormonalna i wreszcie widze efekty. Trądzik mija, nawet włosy przestały mi wypadać jak hormony chyba zaczęły działać jak należy. Poczytajcie bo czasem nie wiemy co nas dotyka a trądzik to tylko objaw czesto

#25 rudaa15

rudaa15

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 15:08

A ktoś używał na trądzik sevolium??

Bo podobno trakie super och ach ale nikt ze znajomych nie uzywal a ostatnio straszliwie mnie wyyspalo

#26 Basia28

Basia28

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 07 maj 2018 - 08:24

Może na początek naturalne sposoby? Domowe kremy, toniki z naturalnych składników, gdzie masz pewność, że nie będzie w nich tony chemii. No i oczywiście, jak już wcześniej wspomniano - dieta jest niezwykle ważna. Pozdrawiam. :)

#27 ~Oliviaa~

~Oliviaa~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 15:08

Ja stosuję cały czas sevolium od jakichś dwóch miesięcy. Skórę am mniej suchą i mniej czerwoną zdecydowanie. No i miałam okropne takie fioletowe blizny potrądzikowe i teraz już ich prawie w ogóle nie widać. 

#28 Kluseczka5

Kluseczka5

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 20:55

Dziewczyny a próbowałyście cetaphilu dermoprotektor? Mi polecił dermatolog bo zmagam się z trądzikiem, używam już 3 miesiąc i widzę efekty. Skóra jest promienna, podrażnienia zniknęły, trądzik też jest mniejszy a do tego jest bardzo nawilżona. 

#29 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 11:41

Ja od mamy na urodzinki dostałam Sevolium, bo upatrzyłam sobie go już wczesniej ale kasy było brak. Teraz stosuje rano i wieczorem już drugi tydzień i ładnie mi wszytsko ginie, fajnie jeste bradzo zadowolona :)

#30 kroolova

kroolova

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 09:56

No to chyba do sevolinum zamówie bo naprawde wolałabym chemi w siebie nie wkładać ... Mnie dużo rzeczy uczula takich co mają dużo alkoholu w składzie np. wiec to powinno być spoko :)

#31 ~Tosia~

~Tosia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 09:21

No to chyba do sevolinum zamówie bo naprawde wolałabym chemi w siebie nie wkładać ... Mnie dużo rzeczy uczula takich co mają dużo alkoholu w składzie np. wiec to powinno być spoko :)

No bo fajnie mieć taki kosmetyk, co ma naturalny skład, też bym go chętnie zamówiła, tylko nie wiem gdzie

#32 ~Jaga~

~Jaga~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 14:58

Dermokosmetyki będą najlepsze. Ja dłuższy czas stosuje Enilome, maseczkę z glinką  z doz.pl i nie ma już się nie borykam z tego typu problemami. Efekt jest świetny i skóra dobrze nawilżona . Wiele zależy od cery, ale zwróciłabym również uwagę na dietę.

#33 ~Kaatrzyna~

~Kaatrzyna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 13:23

Dermokosmetyki najlepiej zamawiać przez internet, na sprawdzonych stronach, jak np. apteka Melissa.  Jest tam szeroki wybór, więc każdy znajdzie idealne do swojego rodzaju cery. 

#34 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 07:51

Trądzik to największa zmora. Jak pojem trochę słodiego czy chipsów to zaraz mnie wysypuje tak w lesie grzyby po deszczu. nie mówię już jak wugląda moja twarz w czasie okresu. Koleżanka mówiła że na trądzik to Dermatoxin stosuje i jej pomaga rzeczywiście dawno nie widziałam żeby była mocno zsypata na twarzy. Chyba i ja wypróbuję tego żelu zobaczymy czy i moja cera go zaakceptuje

#35 ~~Agnieszka~~

~~Agnieszka~~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 14:38

No i nic nie pomogło,zresztą jak się ma facjatę 3/10 to nawet z gładką twarzą idzie się pochlastać

#36 ~Chikie~

~Chikie~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 12:40

Mam wrażenie, że większość problemów trądzikowych bierze się właśnie z hormonów. Jeżeli wyreguluje się gospodarkę hormonalną, to wszystko pójdzie z górki. 

Ja już jestem po terapii hormonalnej. Teraz szukam jakiegoś delikatnego preparatu do cery trądzikowej. Możecie coś polecić? 

#37 ~AgaT~

~AgaT~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 19:58

Jak świat stary trądzik zawsze był zmorą nastolatek, tylko teraz nasze pociechy coraz wcześnie zaczynają się z nim borykać a i objawy są bardziej nasilone niż kiedyś. Tylko szkoda że nie dociera do nich że chipsy, energetyki i inne śmieciowe jedzenie, tony kosmetyków też się do tego przyczyniają. Moja 13-latka smaruje się czym może i efekty mierne. Najgorzej jest przed okresem, potrzebuję czegoś sprawdzonego, tylko z torbami mnie nie puśćcie :)

#38 ~Kasia177~

~Kasia177~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 15:05

Kup córce w aptece maść acne derm :) Jestem pewna, że pomoże. Zawiera kwas azelainowy, który likwiduje trądzik i działa wybielająco na przebarwienia. Stosuje się go na początku 1 raz dziennie - wieczorem, a po tygodniu zwiększacie dawkę do 2 razy dziennie, no a potem zostaje czekać na efekty 

I kosztuje jakieś 15 zł  :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 01:40

Mam wrażenie, że większość problemów trądzikowych bierze się właśnie z hormonów. Jeżeli wyreguluje się gospodarkę hormonalną, to wszystko pójdzie z górki. 

Ja już jestem po terapii hormonalnej. Teraz szukam jakiegoś delikatnego preparatu do cery trądzikowej. Możecie coś polecić? 

Dokładnie tak. Tak mi na wstępie powiedział też lekarz bo ja mam 30 kat i trądzik pojawił się nagle a jako nastolatka nie miałam. Mnie doszły jeszcze łojotok straszny i nieregulatne miesiaczki. Dopiero lekarz to wszystko skojarzył. Przepisał mi OVARIN - witaminy z substancjami regulującymi gospodarkę hormonalna, ale nie zawierajacy hormonow. Bezpieczny , głownie polecany kobietom próbującym zajść w ciaże żeby właśnie hormony uregulować . mnie bardzo pomógł i na tradzik i na włosy

#40 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 21:23

Ja ze wszystkim idę do specjalisty a potem zamawiam na doz on line, nie lubię wystawać w kolejce a to jest świetne rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych