Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

trądzik

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~makarena~

~makarena~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 11:25

Czy komuś z Was pomógł dermatolog??? Ja kilku odwiedziłam a trądzik jak był tak jest dalej :/ można jakoś domowymi sposobami sobie pomóc?

#2 fitoro

fitoro

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 07 październik 2015 - 11:21

Dieta ma niemałe znaczenie. Napisz co jesz na co dzień.

#3 ~lisska~

~lisska~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 09:20

Stosowałaś jakieś kosmetyki na ten trądzik?? Mi się dobrze sprawdził krem qcera z kwasami, dieta też ma duże znaczenie, im więcej rzeczy mocno przetworzonych w diecie tym gorzej dla cery.

#4 ~kaamilaa~

~kaamilaa~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 09:10

Dietetyk, alergolog, dermatolog - wszyscy mają tutaj możliwość pomocy. Mi pomogli w Alfa-Leku (mam blisko, świetni fachowcy). Od roku nie mam kłopotu z cerą. Polecam zatem wizytę u specjalistów, bo sama kochana będziesz szukać pomocy od sposobu, do sposobu - może się uda, a może niekoniecznie - a fachowiec ma wiedzę i doświadczenie, którego nam brakuje. I dzięki jego pomocy dojdziesz do celu szybciej, zdecydowanie.

#5 ~uzaliaa~

~uzaliaa~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 12:35

Ja na początek spróbowałabym w domu postosować kremy, wspomniana qcera jest dobra, mi w każdym razie pomogło, kwas pirogronowy i azelainowy daje efekty.

#6 ~Lucynka~

~Lucynka~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 11:11

Warto iść do dermatologa, w końcu to specjalista od cery i on wiem najlepiej co dobrać, jakie lekarstwa, kosmetyki czy zabieg żeby Ci pomóc. Dla mnie pomocny okazał się dermatolog z Arkadii Spa w Opolu i zgadzam się, że każdy lekarz jest inny i jeden jest bardziej skuteczny od drugiego. Ja się nie zawiodłam akurat na tym konkretnym w Arkadii i wyleczyłam trądzik bezpiecznie i skutecznie :)

#7 ~jollika~

~jollika~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 08:46

to potwierdzam qcera jest skuteczna na moje pryszczole też na szczęście działa , na zaskórniki również .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 21:06

Czy do świąt można coś zrobić żeby się choć trochę tych pryszczy pozbyć???

#9 ~biggga~

~biggga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 18:32

użyć qcery :) chociaż u mnie po tygodniu zaczął ten krem działać.

#10 ~kortet~

~kortet~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:37

Aplikator na trądzik HB - zakładając, że stosowanie będzie systematyczne. Pewnie, że od razu niczego nie da się zrobić, wszystko zależy od stanu cery, poziomu trądzika, ale generalnie każda cera może wrócić do normalności. Trzeba o nią tylko porządnie zadbać.

#11 HighStyled

HighStyled

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:04

Mi pomogła zmiana porannej i wieczornej rutyny oraz odstawienie słodyczy i słonych przekąsek

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:53

Czy do świąt można coś zrobić żeby się choć trochę tych pryszczy pozbyć???

Woda i mydłó, bez tłustych  kremów na noc papka z siarką i tab z grupy tetracyklin rano  ?uwaga tab  -  światło i Normaclin żel punktowo

#13 ~jechanowska2~

~jechanowska2~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 09:53

Walka z trądzikiem jest trudna, ale możliwa do wygrania. :) Wszystko zależy od stosowanych preparatów. Niestety nie wszystkie mają takie samo działanie. Trądziku można się pozbyć w jeden sposób: wyregulować pracę gruczołów na skórze. Inaczej problem nie zniknie lub będzie narastać. Polecam krem Beta-Skin Acne Care Cream, którego unikalna formuła została specjalnie opracowana do walki z trądzikiem. Słyszeliście o nim?

#14 ~horte~

~horte~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 12:27

Aplikator na wypryski HB. Kwestia kilku tygodni i problem znika, powinno się udać wyeliminować wszystkie ślady, tylko nie spodziewajcie się, że idealnie będzie natychmiast. Zmiany pojawiają się stopniowo i dopiero po nich można oczekiwać dużej poprawy na lepsze.

#15 Ricecakes

Ricecakes

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 13:11

polecam dobrego dermatologa, mi pomogły bardzo kwasy

#16 Olexa

Olexa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 20:18

Histerektomia jest jedynym, radykalnym sposobem na trądzik młodej dziewczyny. Moja bliska znajoma wyczyściła się z innego powodu, ale skutek"uboczny" jest rewelacyjny. Ma cerę jak kilkulatka. Urosła też jeszcze trochę i wyszczuplała. Jest zdrowa, pięknie wygląda i jest szczęśliwa. Zrobiła to w Estonii i ja chyba też tam się udam.

#17 ~One~

~One~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:44

Mnie pomogły tabletki antykoncepcyjne, dostałam takie z małą zawartością hormonów, Vibin mini. Mam lepszą cerę i mniej bolesne miesiączki, warto więc skonsultować się też z ginekologiem

#18 Katy

Katy

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 04:07

Słyszałam , że maseczka z kurkumy jest dobra na trądzik . Ewentualnie maseczka z sody jest dobra do oczyszczenia twarzy oraz maseczka z cynamonu .

#19 Michnalik

Michnalik

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 13:43

Polecam peeling medyczny, dobrze się sprawdza w przypadku trądziku. Jest wiele gabinetów, w którym możesz go wykonać. Ja wybrałam Moją Estetykę w Rzeszowie na ulicy Litewskiej i muszę powiedzieć że super, bardzo zadowolona jestem. 

#20 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:24

Ja do dermatologa bardzo długo chodziłam z moim trądzikiem. Miałam maści, antybiotyki ale efekty były takie sobie. W końcu mój lekarz stwierdził, że może warto spróbować zastosować olej CBD. Zamówiłam olej przez internet na nasionamari i to był strzal w 10! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych