Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zuzka~

~Zuzka~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 11:21

Ja od początku byłam za Pauliną.To że płakała w programie , mówiła zawsze to co czuje,skąd pochodzi że ma niską samoocenę świadczy tylko o tym, że zawsze i w każdej sytuacji w programie była sobą nie udawała kogoś kim nie jest.Życzę jej powodzenia !!!!!Jest najpiękniejsza ;-)

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 11:49

TOP MODEL TO ANIA!!!
Na chwilę obecną prezentuje się jak rasowa modelka. A jak się podszkoli to będzie profesjonalistką.
Paulina śliczna, ale poza tym żenada.
Ola fotogeniczna, ale nie TOP MODEL.

#23 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:17

Dla mnie to właściwie żadna z dziewczyn z finalowej trojki nie nadawala sie na profesjonalną modelkę...te najlepsze,najładniejsze dziewczyny odpadły już wcześniej. bez sensu taki program,gdzie jury decyduje w pierwszych odcinkach a ostatni zostaje oceniany przez widzow...żenada po prostu, skoro jury wybieralo caly czas idealną modelkę wedlug nich,to moglo tak pozostac do konca...biedna Paulinka dzięki programowi przestała byc szarą myszką i top płaczką??? przynajmniej dwa razy podczas finalowego odcinka sie pobeczala...masakra jakas..ahhh..szkoda gadać;/

#24 ~b~

~b~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:24

nie no śmiech na sali! jak można na kogos takiego głosować??????????????

#25 ~Martyyysiaaaaa..:)~

~Martyyysiaaaaa..:)~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 22:16

Ale super ze Paulina wygrała!!!!! Juuuuppppppppppiiiiiiiiii była moją FABORYTKĄ od POCZĄTKU ......Paulina JEsttt ... o wiele LEPSZA od OLi
ZDECYDOWANIE....<<333!!!!!! :D :wub:

Kc..;** PAulinka..<3;*

#26 ~ALEKSANDRA****************~

~ALEKSANDRA****************~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 22:20

Uważam że OLa powinna ZWYCIĘŻYĆ......A nie jakaś PAULINAAAA Ha ha :P

Ale niestety ^^^...<<<333!!!! <_<

#27 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 19:08

ludzie............w czym Wy widzicie problem??? jedziecie po tej Paulinie jak nie powiem po czym??? czy Wy jej czegos zazdrościcie? dobrneła tak daleko bo tak zdecydowalo jury:) wiec cos w tym musi byc, była dobra i tyle:)dlaczego nie jadziecie po Ance?przeciez ona też jest prosta dziewczynka z malej wioseczki....na Pauline narzekacie, ze nie umie angielskiego a Ania też poprawnie nie potrafiła sie wysłowic:)moja faworytka była Kasia, wiec zeby nie bylo, ze jestem fanka Pauliny........ale odczepcie sie w koncu od niej...i ''kupa'' macie do komentowania jej zycie prywatne, bo inteligentny człowiek wie, że każdy emocje przechodzi inaczej:)

#28 ~Niuska~

~Niuska~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 11:55

Nie no Paulina to totalna masakra jej zęby są tak straszne,macie racje wypłakała i tyle,spójrzcie na Ole to idealna osoba która powinna wygrać Toop Model obyta no i przedewszystkim zna angielski,zobaczcie jaką robi karierę powodzenia Ola trzymam kciuki

#29 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 19:45

Jednym słowem Paulina to tragedia nic dodać nic ująć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych