Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:17

PIERWSZA !!!

PAULINA JEST D BEST !!!

GLOSOWALAM NA
NIA !! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:23

dziwne artykuł dodano o 22:23 a wyniki były po 23...

#3 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:32

Paulina wygrała na litosc...tak jak młoda w mam talent..Paulina nie nadaje sie na modelke..nie ma takiejprezencji na wybiegu jak np.Ola....I TEN JEJ IRONICZNY USMIECH...Polacy obudzcie sie....na dodatek wygrała w konkursie najpiękniejsze nogi....no to juz była przesada....

#4 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:32

Gratuluję Paulinie. Żałuję jednak, że nie Ola. Ta dziewczyna ma klasę!

#5 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:34

Nie wiem co jury widziało w Paulinie. Uważam, że jest bardzo przeciętna i nic nie pokazała nie mówiąc już o tym ,że nie zna angielskiego. Szara myszka z jakiejs dziury!!! uważam, ze powinna wygrać ta modelka która chodziła w mediolanie to byłoby bardziej obiektywne.

#6 ~jarecki~

~jarecki~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:40

moim zdaniem powinna wygrac Ola...szkoda...

#7 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:47

Gratuluję Paulino!!! :)

#8 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:48

Co wy panienki wiecie :] Paulina piękna jest, piękna figura, złota twarz:) 100% kobieta ideał:D

#9 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:57

wygrała najładniejsza co tu dużo mówić! wszystkie były ładne, Ola najbardziej z nich elokwentna, Ania najbardziej nadawała się na wybieg, ale Paulina była zdecydowanie najładniejsza ;)

#10 ~Aneta K~

~Aneta K~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 00:01

PAULINKO jestes najlepsza

#11 ~Andersa~

~Andersa~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 00:53

"Wygrał swój człowiek" - czyli krótko mówiąc wygrała modelka a nie amatorka, od początku było widać kto wygra. Dziwnym trafem, w momencie startu programu Top Model "usunięto" wszystkie profile modelek, które w tym programie były tzw. "amatorkami", w tym także Paulina. W sieci jeszcze można zaleźć galerie z jej udziałem.
Pozostał jednak niesmak a ludzie jak zwykle dali się nabrać i wysyłali SMSki jak baranki ;]

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 06:19

A ja jak tylko przeczytałam nagłówek tego newska, to powiedziałam tylko "Nosz i tu pada niecenzuralne słowo" i dopieła swego. Mała sierotka Marysia tak się w programie użalała nad sobą, tak płakała, że w końcu wypłakała. Ale wiecie co ja to nawet cieszę się, że tak się stało dlaczego? Bo dopiero jak trafi do prawdziwego świata modelingu, to tak jej dadzą po tyłku, że odechce jej się tego całego bycia modelką do końca życia. A tam już nikogo nie będzie obchodziło, czy ona akurat ma okres, owulację, migrenę po nieprzespanej nocy, czy że rzucił ją chłopak.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:34

Porażka!!! Kolejna beksa wygrała.

#14 ~genialnie!!~

~genialnie!!~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:58

i dobrze że wygrała Paulina. Śliczna, inteligentna. Nie widzicie tego jak się zmieniła przez program ? jaka stała się pewna siebie, całkiem inna. Podszlifowała angielski. Należało się jej.

#15 ~wikinga~

~wikinga~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 10:37

Ola była najlepsza a współuzalezniony naród Polski wybrał płaczaca nie wierzaca w siebie Pauline która jak nie wygra programu to bedzie biedna , bedzie miala meza pijaka i tak dalej ale wspaniali Polacy zeby poczuc sie lepiej jacy to sa dobrzy i pomoga umeczonej duszy wybrali uzalajaca sie nad soba Pauline, moim zdaniem jest zupelnie nie profesjonalna .Szkoda Oli była najlepsza zawsze dobrze wypadała przed kamerą, Dla nas to tylko Magda Welc czy jak jej tam albo Paulina Papierska, sami sobie robimy dobrze....

#16 ~gość4~

~gość4~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 10:48

Tutaj większość jej pewnie zazdrości. Choć niektórzy mają rację. Ja od początku głosowałam na nią oprócz niej jeszcze Weronika i Kasia.:-)

#17 ~bebebbee~

~bebebbee~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 10:55

Tutaj większość jej pewnie zazdrości. Choć niektórzy mają rację. Ja od początku głosowałam na nią oprócz niej jeszcze Weronika i Kasia.:-)

#18 ~BBBHJJKJ~

~BBBHJJKJ~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 11:01

dajcie spokoj wiedzialam ze tak bedzie z ta paulina ...na litosc wziela ich wszystkich , angielsiego nie potrafi no niby teraz sie go uczy .... pomyslcie juz dawno powinna odpasc a zawsze zostawla zawsze zawalala jakies zadania a tu prosze wygral!! NAJGORSZY !!!!TAK JAK BYLO Z MAM TALENT... BIEDNA DZIEWCZYNKA KTORA CHCIALA WYBUDOWAC RODZICA DOM..LADNIE SPIEWALA ALE POWINIEN WYGRAC BEDNAREK/.

#19 ~LIDKA~

~LIDKA~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 11:06

ONA MA KRZYWE NOGI .... A NIE PIEKNE DLUGIE ...ZA CO DOSTALA TA NAGRODE? PAULINA JEST NIJAKA .... DLA MNIE BRZYDKA POWINNA WYGRAC OLA JEST PRAWIE PROFESJONALISTKA

#20 ~Kama~

~Kama~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 11:10

dajcie spokoj wiedzialam ze tak bedzie z ta paulina ...na litosc wziela ich wszystkich , angielsiego nie potrafi no niby teraz sie go uczy .... pomyslcie juz dawno powinna odpasc a zawsze zostawla zawsze zawalala jakies zadania a tu prosze wygral!! NAJGORSZY !!!!TAK JAK BYLO Z MAM TALENT... BIEDNA DZIEWCZYNKA KTORA CHCIALA WYBUDOWAC RODZICA DOM..LADNIE SPIEWALA ALE POWINIEN WYGRAC BEDNAREK/.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych