Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 11:35

Oby tak jeszcze większa ilość kibiców wzorem Widzewa - 10 tys., Wisły - niemal 11 tys., karnety wykupiła na mecze naszej JAGI, to było by coś. Są te akcje promocyjne z udziałem zawodników w salonie Jagi, ale to raczej przedsięwzięcia o charakterze lokalnym. Tu potrzebne są działania GLOBALNE aby całe rzesze ludzi zachęcić do kupna karnetu. Jak nie wejdziesz na stronę Jagi to nie masz informacji, a prasa, radio i telewizja. Super promocje przy zakupie pewnej ilości, itp. Informacja musi wyjść szeroko. Chociażby mobilne punkty sprzedażny z udziałem zawodników w pobliskich miastach gdzie są kibice Jagi - Sokółka, Krynki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski i wiele innych. Może nowe technologie! Przecież Jaga ma bazę danych swoich kibiców, w tym adresy mailowe, nr telefonów. Więc może skorzystać z możliwości stałej komunikacji z kibicami po wyrażeniu przez nich zgody (trzeba wykonać trochę pracy) za pomocą stałych powiadomień przez - NEWSLETTER-a ! A na przykład o promocjach, imprezach towarzyszących, o wydarzeniach na meczach z udziałem naszej Jagi, o sytuacji w klubie, newsach transferowych - co wzbudza największą ciekawość (przyjścia, odejścia, przymiarki, itp.) itp. itd. (wejdź na stronę jagi, Twitter a dowiesz się, zobaczysz, ... nowego zawodnika, nowy materiał, fotogalerię, film z podroży, Starego Abrahama, itp) Oczywiście wiadomości poprzedzone 1-2-3 sek. reklamą, planszą reklamową. No i mamy stały kontakt z około 15 tys. kibicami. Podobnie z wiadomościami na maile kibiców, które połączone są z telefonami komórkowymi za pomocą powiadomień o mailu. Jago - wyjdź z nowymi technologiami, możliwościami. Wiem że łatwo się pisze i doradza, ale wy tam macie sztab ludzi z marketingu!   

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: JAGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych