Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Ludwika Kazimierczak, Wawa~

~Ludwika Kazimierczak, Wawa~
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 19:20

To raczej megaloamni niż społecznicy. Wybrali spokojne życie na wsi korzystając ze znanego nazwiska Kuronia. O miejscu, którym mieszkają wiedzą pewnie niewiele, jak letnicy z wielkich miast, którzy przyjeżdżają do daczy wśród dziczy. Dla których ważny jest podziw lokalsów. Och przyjechali państwo z stolycy. Babka mówi, że nie chciała pracować w rekalmie jak jej znajomi ze studiów :D bo taka praca to wyrzucanie energii w próżni. Nie mówi natomiast czy ktoś w tej "reklamie" ja chciał. Była przeciętną studentką. Wybrała życie przy boku pasierba Kuronia i otworzyła szkoła społeczną, bo to gwarantuje nimb rozpoznawalności i uznanie. Tylko patrzeć jak dostaną od Komorowskiego jakieś odznaczenie. Szkoda, że jesteśmy zmuszani płacić na nich - korzystają przecież z licznych dotacji z źródeł publicznych. Gdyby nie byli przyszywaną rodziną Kuronia klepali by biedę jak zwykli humaniści. No cóż, takie mamy państwo, w których koneksje rodzine gwarnatują spokojną "pracę" z nienormowanymi godzinami jej wykonywania, czasem pewnie wcale.

A tak na marginesie, skąd Wariaka stać było na wykupienie posesji? To za te zlecenia na teksty sponsorowane przez Ministerestwo Środowiska?

Uważasz powyższe słowa za hejt? Ok, ale wyjaśni co się nie zgadza.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Winiarski, Teremiski, PawełWiniarski, Kuroń, JacekKuroń, DanutaKuroń, Warszawa, Żoliborz, AdamWajrak, GazetaWyborcza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych