Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~rapa~

~rapa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 14:46

CYTAT(lola @ 24.06.2009, 16:42:47) <{POST_SNAPBACK}>
To jak sobie bez niego dają radę w innych miastach? W ogóle jak to wszystko na świecie funkcjonuje bez jego "charyzmy" i "osobowości artystycznej"?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 14:58

Ależ Ty durna. Bez Nałęcza filharmonia podlaska to już nie to samo. Straci prestiż oraz dobrego menadzera. W innych filharmoniach na świecie też są wybitne jednostki, ale ich nie da rady ściągnąć bo nie przyjadą na podlasie. Mają swoje filharmonie, które rozwijają. Mam na myśli te cenione filharmonie. Nasza Białostocka ma coraz większy prestiż i tak naprawdę dzięki Nałęczowi, jego determinacji i kontaktom w świecie. Podkreślić też trzeba, że Nałęcz ma dobrych muzyków bez których nic by nie osiągnął, lecz to on dobiera członków zespołu. Brawa dla muzyków ! No cóż, jakby na to nie patrzeć żal będzie oddać Nałecza innej filharmonii. Inni go przyjmą z otwartymi ramionami. Prace to on sobie znajdzie, a matołki z Urzędu Marszałkowskiego zaprzepaszczą tak wielką szansę by Białystok stał się znaczącym ośrodkiem kulturalnym. Bo ma naprawdę wielką szanse z Nałęczem.

#23 ~polian~

~polian~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 15:01

CYTAT(ja @ 24.06.2009, 16:35:51) <{POST_SNAPBACK}>
A ja myślę, że Niesiołowski powinien przypomnieć sobie co mówił publicznie kilka lat temu: "Jestem zwolennikiem krótkich kontraktów, bo to zmusza do ciągłej pracy nad sobą, do szukania nowych, dobrych pomysłów". I jeszcze: "Nie wyobrażam sobie pracy z orkiestrą, która mnie nie akceptuje". Niestety z tych słów nic nie zostało. Zmiana zdania, czy po prostu manipulacja opinią publiczną? Jestem przekonany w 200 proc., że podpisze kontrakt na te 2,5 roku. Ale spróbować szantażu nie zaszkodzi. A nuż się uda i znowu postawi na swoim?! Tylko zespól musi sobie zmienić, bo ten jest be, i w głosowaniu "wielkiego artystę" obraził. Nie chcą z nim już pracować! Wysłali to do marszałka żeby on też wiedział. Jak mogli oni to zrobić, ci muzycy przebrzydli, no fe po prostu. Nie znają się, a gadają i piszą.

#24 ~tomi~

~tomi~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 15:04

Tratata, pewnie jesteś muzykiem, który dostał op..... od Nałęcza że grac nie umiesz. A może nie podpisał z Tobą kontraktu lub nie przedłużył, bo uznał że sie nie nadajesz do jego zespołu. Tak to było, ja wiem.

#25 ~qum~

~qum~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 22:11

CYTAT(muzyczki @ 24.06.2009, 22:57:32) <{POST_SNAPBACK}>
Muzycy pchii połowę trzeba wyrzuci bo ledwie smyczkami ruszają i trąbią w te trąby. Uważają się za gwiazdy, a daleko im nawet do czystego grania...

Chór też do kitu-smarkateria ,bezgłosie.i kto za to placi???podatnicy

#26 ~vicky p.~

~vicky p.~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 00:14

CYTAT(Gość @ 25.06.2009, 15:58:48) <{POST_SNAPBACK}>
Ależ Ty durna. Bez Nałęcza filharmonia podlaska to już nie to samo. Straci prestiż oraz dobrego menadzera. W innych filharmoniach na świecie też są wybitne jednostki, ale ich nie da rady ściągnąć bo nie przyjadą na podlasie. Mają swoje filharmonie, które rozwijają. Mam na myśli te cenione filharmonie. Nasza Białostocka ma coraz większy prestiż i tak naprawdę dzięki Nałęczowi, jego determinacji i kontaktom w świecie. Podkreślić też trzeba, że Nałęcz ma dobrych muzyków bez których nic by nie osiągnął, lecz to on dobiera członków zespołu. Brawa dla muzyków ! No cóż, jakby na to nie patrzeć żal będzie oddać Nałecza innej filharmonii. Inni go przyjmą z otwartymi ramionami. Prace to on sobie znajdzie, a matołki z Urzędu Marszałkowskiego zaprzepaszczą tak wielką szansę by Białystok stał się znaczącym ośrodkiem kulturalnym. Bo ma naprawdę wielką szanse z Nałęczem.

Ależ ty durna-cóż za styl;).Pełna kulturwa...
Napisz w jakiej to Filharmonii chcą tego pana z otwartymi ramionami,tylko bardzo proszę o konkrety,bo to łatwo ustalić.Pozdrawiam.
P.S.Istotnie,brawa dla muzyków!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 00:18

CYTAT(wierna @ 24.06.2009, 23:25:15) <{POST_SNAPBACK}>
Nie znam słów uznania dla działalności Niesiołowskiego. Odkąd zawitał do naszego miasta jestem wraz z moimi przyjaciółmi wiernym melomanem. Obserowałem jak instytucja rozwija skrzydła i oddanie Pan Dyrektor dba o jej byt. Nigdy w środowisku nie wypowiedział złego slowa o swoich pracownikach. Taktowny i rzeczowy człowiek. Cenny nabytek Podlasia. To nie czas aby zaprzepaścic wszystkie starania i Dyrektora i całe zespołu. Cieszymy się z Waszych sukcesów na arenie polskiej i miedzynarodowej. Kibicujemy wiernie. Bądźcie i nam wierni i oddani także. Zmobilizujcie siły i zawalczcie o suwerennośc nowej Opery. To wasze przyszłe miejsce pracy i może waszych dzieci. Trzymam kciuki za powodzenie Wasze Kochani!

Czasem aż serce boli,tak się przemęcza,pan prezes Ochódzki,klubu Tęcza,ciężko pracuje,a jeszcze niektórzy wbijają mu szpilki-to nie ludzie-to wilki!

P.S.To pisałem ja,Jarząbek wink.gif

#28 ~orthos~

~orthos~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 16:13

Tak trzymać,muzycy!! pan nałęcz znany jest z wymuszania swojej woli, choćby i po trupach. radni juz nawet podkpiwają ze zgłaszanych przez niego co chwilę wypowiedzeń ( "jak tego nie dostanę to odejdę!"-wtedy wszyscy padają na kolana, no bo jakże wypuśćic z prowincji takie cudo...)
kto był w piątek na "Strasznym Dworze", mógł zauważyć nieporadne rączki maestro,niezbyt sprawnie ogarniające prowadzenie opery...Skandujące,rozhisteryzowane emerytki obrzucające swego idola kwieciem widocznie niewiele się na muzyce znają-wystarcza im wpatrywanie się z uwielbieniem w niezwykłej urody Szefa ( przy okazji ,drogie panie-bez przesady z tym "kultem młodości"-Szef dobiega czterdziestki,włos mu rzednie, zęby czernieją,-no tyle tylko,ze wciąż "do wzięcia"!!!)

#29 ~visitor~

~visitor~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 16:24

CYTAT(wierna @ 24.06.2009, 23:25:15) <{POST_SNAPBACK}>
Nie znam słów uznania dla działalności Niesiołowskiego. Odkąd zawitał do naszego miasta jestem wraz z moimi przyjaciółmi wiernym melomanem. Obserowałem jak instytucja rozwija skrzydła i oddanie Pan Dyrektor dba o jej byt. Nigdy w środowisku nie wypowiedział złego slowa o swoich pracownikach. Taktowny i rzeczowy człowiek. Cenny nabytek Podlasia. To nie czas aby zaprzepaścic wszystkie starania i Dyrektora i całe zespołu. Cieszymy się z Waszych sukcesów na arenie polskiej i miedzynarodowej. Kibicujemy wiernie. Bądźcie i nam wierni i oddani także. Zmobilizujcie siły i zawalczcie o suwerennośc nowej Opery. To wasze przyszłe miejsce pracy i może waszych dzieci. Trzymam kciuki za powodzenie Wasze Kochani!

Do kogo te życzenia powodzenia?? Kto ma byc wierny i oddany-bo nie rozumiem...Władze? Poza tym ten" cenny nabytek Podlasia" jakoś słabo zapuszcza tu korzenie-częściej go nie ma niż jest.A o wstrętnym traktowaniu przez niego pracownikow to już nawet dzieci w piaskownicy wiedzą, więc bez hipokryzji proszę!!!

#30 ~OPINIA~

~OPINIA~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 16:50

Byłam na wczorajszym koncercie i uważam, że właśnie tym koncertem Pan Nałecz pokazał wszystkim jak dobrą robote zrobił przez te 12 lat, ktore jest w Białymstoku. Chór brzmiał fenomenalnie. Soliści z Teatru Wielkiego wspaniali. To była ogromna przyjemnośc. Melomani pokazali poprezz owację na stojąco jak bardzo cenna jest dla nich osoba Pana Dyrektora. Wymienialiśmy poglądy w kuluarach i bylismy zgodni co do tego iż nie damy odejśc dyrektorowi. Jest on nieocenioną marką Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku!!!!!!!!!!!!!!!!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 16:57

Teraz widac jaki brak kultury panuje wśród muzyków orkiestry. Jak mozna napisac takie ohydne rzeczy. Panie Dyrektorze Niesiołowski liczę na to, że nawet jeśli Pan podejmie decyzje o odejściu z Białegostoku to na dowidzenia zrobi Pan porządek z tałatajstwem w orkiestrze.

CYTAT(orthos @ 27.06.2009, 17:13:36) <{POST_SNAPBACK}>
Tak trzymać,muzycy!! pan nałęcz znany jest z wymuszania swojej woli, choćby i po trupach. radni juz nawet podkpiwają ze zgłaszanych przez niego co chwilę wypowiedzeń ( "jak tego nie dostanę to odejdę!"-wtedy wszyscy padają na kolana, no bo jakże wypuśćic z prowincji takie cudo...)
kto był w piątek na "Strasznym Dworze", mógł zauważyć nieporadne rączki maestro,niezbyt sprawnie ogarniające prowadzenie opery...Skandujące,rozhisteryzowane emerytki obrzucające swego idola kwieciem widocznie niewiele się na muzyce znają-wystarcza im wpatrywanie się z uwielbieniem w niezwykłej urody Szefa ( przy okazji ,drogie panie-bez przesady z tym "kultem młodości"-Szef dobiega czterdziestki,włos mu rzednie, zęby czernieją,-no tyle tylko,ze wciąż "do wzięcia"!!!)

#32 ~KANON~

~KANON~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 17:10

Jako wierny meloman obserwuję z ogromną przyjemnością rozwój Filharmonii w Białymstoku. Szefuje tej instytucji kompetentna osoba i to widać na każdym kroku. Nie zapomnę jak usłyszałem opinię z ust gościa jednego z koncertów, który przyjechał aż z Katowic na występ swojego ulubionego artysty aż do Białegostoku. Powiedział tak: widać że jest tutaj dobry gospodarz. Mógł przecież nic nie mówić. Ja także popieram te słowa.
Proszę pozostać na stanowisku Dyrektora Panie Marcinie. Dla mnie byłaby to osobiście ogromna strata. Nie warto oglądać się na władzę.

#33 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 19:57

Sprawa jest prosta. Niech podpisze kontrakt na 2,5 roku , a potem niech podpisze resztę kontraktów. Tak naprawdę cały zarząd jest z Marcinem!(Wiem, rozmawialiśmy - prywatnie) Proszę! Panie Dyrektorze! Nie ma Pan wrogów w zarządzie! Nie śpię od kilku nocy. Niech Pan zrobi to dla mnie.

#34 ~~yeremy~~

~~yeremy~~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2009 - 21:29

Może i Zarząd jest za Nałęczem, ale przeciwko niemu sa ci, którzy faktycznie kierują Zarządem. W tym rzecz - w opiniach pana Leszka, pana Roberta, pani Basi. Kto tego nie rozumie, nie rozumie niczego, co czyni ten Zarząd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych