Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 09:42

Konkurs do powtórki bez dwóch zdań. Dlaczego u nas zawsze musi być takie dziadostwo.Kto wybiera lalkarza na dyrektora dramatu??? Komuś zależy żeby tu się nic nie działo...A do teatru jak nie było tak nie będzie na co pójść

Dokładnie ,w dodatku bez najmniejszego pojecia o zarzadzaniu.Takie warunki ustalono ,zeby wygrał inny pan który przegrywał wszystkie konkursy w których startował.A było tego wiele.Dlatego wykreslono najnormalniejszy zapis o doswiadczeniu w zarzadzaniu.Ale skorzystał z tego inny bez doswiadczenia.Kabaret.Biada temu teatrowi,idalej biada widzom.

#42 ~Halinka~

~Halinka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 10:26

Widzowie,remonty,pieniadze skończyły sie z chwila odejscia poprzedniej dyrekcji.Szkoda :(

#43 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 10:29

Kandydat na Dyrektora Pan P. dostał 5 głosów przeciwko 4. W tym głosowały jego 2 koleżanki ze związku zawodowego, w którym P. jest wiceprzewodniczącym. Czy te Panie nie powinny być wyłączone z głosowania? Wtedy byłoby 4 przeciw 3 za. Myślę, że Pan P. zbyt wcześnie odtrąbił swoje zwycięstwo w mediach. Mam taką nadzieję bo ewidentnie w teatrze W. odchodzi prywata. Poza tym co to za info o kandydacie, że jest z PISu. Jak się nie ma innych osiągnięć to się przylepia do partii, która rządzi. Mam nadzieję, że ktoś się opamięta i przeprowadzi uczciwy konkurs. Ja chcę chodzić do mojego teatru... ale nie mam na co...i nie ma na kogo... Muszę płacić za komedyjki z Warszawy po 150 zł , bo nie ma dla mnie w Węgierce alternatywy...

#44 ~związana~

~związana~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 10:46

Pani Krysia. Mierna aktorka ewidentnie odwala prywatę. Chowa się za związkami, żeby jej nie wywalić. Miła, ciepła, czuła a fałszywa na maxa. Przewietrzyć ten teatr. Otworzyć okna, żeby stęchlizna uleciała...

#45 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 11:01

Ten dyrektor z Bielska Białej co głosował za P. jest politycznie uwikłany jak P. A że w konkursie startował kandydat z którym o mały włos nie przegrał, to miał szansę na słodką zemstę i to wykorzystał... U nas w Bielsku pikujemy kulturalnie. Poprzedni dyrektor był super. Nasz teatr był znany wszędzie. Teraz wracamy w niebyt. Białystoku nie daj się....

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 11:18

Ten dyrektor z Bielska Białej co głosował za P. jest politycznie uwikłany jak P. A że w konkursie startował kandydat z którym o mały włos nie przegrał, to miał szansę na słodką zemstę i to wykorzystał... U nas w Bielsku pikujemy kulturalnie. Poprzedni dyrektor był super. Nasz teatr był znany wszędzie. Teraz wracamy w niebyt. Białystoku nie daj się....

Ale zawsze ktoś, gdzieś, kogoś będzie znał. Białystok zasługuje na dobrze zarządzany teatr i tyle w temacie.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 11:24

Pani Krysia. Mierna aktorka ewidentnie odwala prywatę. Chowa się za związkami, żeby jej nie wywalić. Miła, ciepła, czuła a fałszywa na maxa. Przewietrzyć ten teatr. Otworzyć okna, żeby stęchlizna uleciała...

Jaką prywatę skoro nawet nie głosowała na Pana P.? Oj czytać ze zrozumieniem, czytać z uwagą. Prywatę to uprawia urząd.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 11:30

Głosowała

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 11:35

Kandydat na Dyrektora Pan P. dostał 5 głosów przeciwko 4. W tym głosowały jego 2 koleżanki ze związku zawodowego, w którym P. jest wiceprzewodniczącym. Czy te Panie nie powinny być wyłączone z głosowania? Wtedy byłoby 4 przeciw 3 za. Myślę, że Pan P. zbyt wcześnie odtrąbił swoje zwycięstwo w mediach. Mam taką nadzieję bo ewidentnie w teatrze W. odchodzi prywata. Poza tym co to za info o kandydacie, że jest z PISu. Jak się nie ma innych osiągnięć to się przylepia do partii, która rządzi. Mam nadzieję, że ktoś się opamięta i przeprowadzi uczciwy konkurs. Ja chcę chodzić do mojego teatru... ale nie mam na co...i nie ma na kogo... Muszę płacić za komedyjki z Warszawy po 150 zł , bo nie ma dla mnie w Węgierce alternatywy...

Panie Mariuszu, polecam czytanie ze zrozumieniem. Tylko jedna pani ze związku głosowała za Panem P. I miała do tego pełne prawo. Już wyżej był wpis o funkcjonowaniu związków zawodowych. Po to one są, żeby chronić interes pracowników. Jeśli nie ma Pan o czymś pojęcia, to proszę się nie wypowiadać, albo najpierw poczytać o odpowiednich przepisach. Ustawy są dostępne chociażby na stronie sejmu. A o tym, że kandydat jest z PiS-u to rozpisują się media, bo tak łatwiej. Łatwiej szukać taniej sensacji, niż zajrzeć do CV kandydata. Więc proszę nie pisać o nieuczciwym konkursie, tylko zacząć czytać ze zrozumieniem, myśleć samodzielnie i wyciągać wnioski.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 12:00

Widzowie,remonty,pieniadze skończyły sie z chwila odejscia poprzedniej dyrekcji.Szkoda :(

Poprzedniej? Remontu to ten teatr nie wiedział co najmniej z 20 lat.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 12:11

Dokładnie ,w dodatku bez najmniejszego pojecia o zarzadzaniu.Takie warunki ustalono ,zeby wygrał inny pan który przegrywał wszystkie konkursy w których startował.A było tego wiele.Dlatego wykreslono najnormalniejszy zapis o doswiadczeniu w zarzadzaniu.Ale skorzystał z tego inny bez doswiadczenia.Kabaret.Biada temu teatrowi,idalej biada widzom.

Aha, czyli w konkursach powinni brać udział wyłącznie dyrektorzy z zawodu? Każdy gdzieś, kiedyś zaczynał i nabierał doświadczenia. 

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 12:18

Konkurs do powtórki bez dwóch zdań. Dlaczego u nas zawsze musi być takie dziadostwo.Kto wybiera lalkarza na dyrektora dramatu??? Komuś zależy żeby tu się nic nie działo...A do teatru jak nie było tak nie będzie na co pójść

Dlaczego do powtórki? Z jakiego powodu? Ten "lalkarz" od wielu lat pracuje w teatrze, więc chyba doskonale wie czego potrzebują i aktorzy i widzowie. Skąd ta pewność, że nie będzie na co pójść? Może warto poczekać na efekty, a nie pochopnie oceniać?

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 13:00

A gdzie interes teatru? Dlatego jest jak jest. A pan P...szkoda słów. Musiał mieć szerokie plecy że tak mu się udało... My mamy go dość.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 13:06

Nie wygrał kandydat Pana Wicemarszałka, to trzeba ośmieszyć komisję i na siłę znaleźć powody do odwołania konkursu i ogłoszenia nowego z nowymi warunkami? Smutna ta nasza rzeczywistość. I nich mi ktoś powie, że taki nowy konkurs nie będzie ustawiony?

Komisja sama się osmieszyla

#55 ~Fan~

~Fan~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 13:46

Dlaczego do powtórki? Z jakiego powodu? Ten "lalkarz" od wielu lat pracuje w teatrze, więc chyba doskonale wie czego potrzebują i aktorzy i widzowie. Skąd ta pewność, że nie będzie na co pójść? Może warto poczekać na efekty, a nie pochopnie oceniać?

Juz nie moge sie doczekac O 2 takich co ukradli ksiezyc Inki  czy Obławy augustowskiej.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 13:48

Poprzedniej? Remontu to ten teatr nie wiedział co najmniej z 20 lat.

No to obejrzyj zdjecia teatru z dzis i sprzed np 8 lat :) widze ze piszesz o czymś o czym nie masz najmniejszego pojecia.

#57 ~Hanka~

~Hanka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:04

Półtorak zostań w Wasilkowie. Chociaż tam też cie nie chcą. Aktor od 7 boleści

#58 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:20

Panie Mariuszu, polecam czytanie ze zrozumieniem. Tylko jedna pani ze związku głosowała za Panem P. I miała do tego pełne prawo. Już wyżej był wpis o funkcjonowaniu związków zawodowych. Po to one są, żeby chronić interes pracowników. Jeśli nie ma Pan o czymś pojęcia, to proszę się nie wypowiadać, albo najpierw poczytać o odpowiednich przepisach. Ustawy są dostępne chociażby na stronie sejmu. A o tym, że kandydat jest z PiS-u to rozpisują się media, bo tak łatwiej. Łatwiej szukać taniej sensacji, niż zajrzeć do CV kandydata. Więc proszę nie pisać o nieuczciwym konkursie, tylko zacząć czytać ze zrozumieniem, myśleć samodzielnie i wyciągać wnioski.

Zwiazki zawodowe sa  po to żeby chronic interes pracowników.Naturalnie.Proszę wytłumaczyc wiec co wspólnego z interesem pracowników ma głosowanie na nieznanego nikomu z pracowników kandydata z drugiego końca Polski? Co takiego pani uznała za najlepsza gwarancje dla pracowników? konkretnie.szkoda ze 99% pracowników tego nie wie. a swoim CV to kandydat na tle wiekszości innych nie powala :( tak na marginesie

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:34

Zwiazki zawodowe sa  po to żeby chronic interes pracowników.Naturalnie.Proszę wytłumaczyc wiec co wspólnego z interesem pracowników ma głosowanie na nieznanego nikomu z pracowników kandydata z drugiego końca Polski? Co takiego pani uznała za najlepsza gwarancje dla pracowników? konkretnie.szkoda ze 99% pracowników tego nie wie. a swoim CV to kandydat na tle wiekszości innych nie powala :( tak na marginesie

a p.Korytkowska była znana? :( tak na marginesie....Znany był Szada  działający w KOD, krzyczący po ulicach....to według Pana na tego "znanego " wszyscy powinni głosować... :(

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:44

tam to sami lalkarze!!! Czy jest ww tym teatrze jakiś aktor dramatyczny?  a ci lalkarze to są na ETATACH? to byłby SKANDAL!!! Urząd Marszałkowski powinien zweryfikować te dyplomy  i etaty! jak  pracują bez uprawnień, to powinni mieć stawki statystów! Chciałbym ogladać teatr profesjonalistów....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych