Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TBS - to już po prostu bezczelność

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 14:43

TBS Białystok wystawił rozliczenia za ogrzewanie i wodę za I półrocze 2016. To już jest po prostu bezczelność a wręcz kryminał, co się dzieje z ich cenami. Mnóstwo lokatorów ma bowiem dopłacić do ogrzewania od 200 do 400 złotych !!! Może redakcja Porannego zechciałaby spowodować, żeby ktoś z władz TBS publicznie wytłumaczył czemu rachunki za ogrzewanie co roku są zwiększane o około 60-70 procent !!! Bo żadnego reklamacje w tej sprawie przez panów Prezesów w TBS-ie nie są uwzględnianie !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 15:27

A według mnie co innego jest na pograniczu bezczelności ze strony władz TBS. Otóż każdy lokator w swoim czynszu opłaca kredyt zaciągnięty przez TBS na budowę poszczególnych mieszkań. I niestety władze TBS nie raczą w ogóle poinformować ile dany lokator ma jeszcze do spłacenia kredytu za swoje mieszkanie ! Tak na przykład ja mieszkam w zasobach TBS już 17 lat. I ja nie wiem ile mi jeszcze zostało kredytu do spłacenia - jak kwota i przez ile lat ? Nikt w TBS-ie o tym po prostu nie informuje !!! To jest dopiero bezczelność i powód do zainteresowania się sprawą przez redakcje Porannego.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 15:30

A według mnie co innego jest na pograniczu bezczelności ze strony władz TBS. Otóż każdy lokator w swoim czynszu opłaca kredyt zaciągnięty przez TBS na budowę poszczególnych mieszkań. I niestety władze TBS nie raczą w ogóle poinformować ile dany lokator ma jeszcze do spłacenia kredytu za swoje mieszkanie ! Tak na przykład ja mieszkam w zasobach TBS już 17 lat. I ja nie wiem ile mi jeszcze zostało kredytu do spłacenia - jak kwota i przez ile lat ? Nikt w TBS-ie o tym po prostu nie informuje !!! To jest dopiero bezczelność i powód do zainteresowania się sprawą przez redakcje Porannego.

a co za rooznica? moze pani wszystko splacic a i tak nic to oani /panu nie daje bo to mieszkanie NIGDY pani/pana nie bedzie. takze prosze nie pisac, ze "za swoje mieszkanie". podejma uchwale, kaza sie wyprowadzic i tyle to "swoje" mieszkanie

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 19:35

a co za rooznica? moze pani wszystko splacic a i tak nic to oani /panu nie daje bo to mieszkanie NIGDY pani/pana nie bedzie. takze prosze nie pisac, ze "za swoje mieszkanie". podejma uchwale, kaza sie wyprowadzic i tyle to "swoje" mieszkanie

I to jest wg Pana/Pani normalne ? I takie działanie ma Pana/Pani przyzwolenie ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 05:58

I to jest wg Pana/Pani normalne ? I takie działanie ma Pana/Pani przyzwolenie ?

oczywiscie ze to jest normalne. decydujac sie na TBS i podpisujac umowe uprzednio przeczytawszy ze zrozumieniem , dobrowolnie sie Pani/pan zgodzila na takie warunki. To do kogo pretensje? Ani Pani/Pan dzieciom nic nie zostawi i w każdej chwili może Pani/Pan wyleciec z tego mieszkania . Ja jak spłacę kredyt(jeszcze 5 lat) będę w zgoła innej sytuacji. A Pani/Pan całe życie na cudzym.

#6 ~ciemny lud niepismienny~

~ciemny lud niepismienny~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 07:27

oczywiscie ze to jest normalne. decydujac sie na TBS i podpisujac umowe uprzednio przeczytawszy ze zrozumieniem , dobrowolnie sie Pani/pan zgodzila na takie warunki. To do kogo pretensje? Ani Pani/Pan dzieciom nic nie zostawi i w każdej chwili może Pani/Pan wyleciec z tego mieszkania . Ja jak spłacę kredyt(jeszcze 5 lat) będę w zgoła innej sytuacji. A Pani/Pan całe życie na cudzym.

I to jest ten elektorat PISa ? Zorro niech za nią załatwi ,albo lewaki z LSD.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 09:55

oto tyPOwy produkt myślenia z czasów, które na szczęście, już odeszły do przeszłości

#8 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 11:21

TBS Białystok wystawił rozliczenia za ogrzewanie i wodę za I półrocze 2016. To już jest po prostu bezczelność a wręcz kryminał, co się dzieje z ich cenami. Mnóstwo lokatorów ma bowiem dopłacić do ogrzewania od 200 do 400 złotych !!! Może redakcja Porannego zechciałaby spowodować, żeby ktoś z władz TBS publicznie wytłumaczył czemu rachunki za ogrzewanie co roku są zwiększane o około 60-70 procent !!! Bo żadnego reklamacje w tej sprawie przez panów Prezesów w TBS-ie nie są uwzględnianie !

Proszę napisać, jakiej powierzchni jest mieszkanie i jaki jest całkowity koszt ogrzania tego mieszkania w okresie rozliczeniowym.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 09:10

jeżeli można - chciałem zapytać ile wynosi miesięczna rata Pana kredytu ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 14:23

jeżeli można - chciałem zapytać ile wynosi miesięczna rata Pana kredytu ?

1200 . jeszcze 5 lat splacania .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 14:32

Rząd powinien, jeśli trzeba to siłą, oddać mieszkania na własnośc lokatorom.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 17:27

Rząd powinien, jeśli trzeba to siłą, oddać mieszkania na własnośc lokatorom.

to juz bylo , w czasach slusznie minionych. Jak teskno za komuna to na Bialorus. Jak sie chce mieszkanie to do roboty

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 17:37

1200 . jeszcze 5 lat splacania .

To mogę tylko zazdrościć Panu warunków płacowych. Mnie bowiem z urzędniczej pensji nie byłoby stać na taka rate kredytu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 18:15

To mogę tylko zazdrościć Panu warunków płacowych. Mnie bowiem z urzędniczej pensji nie byłoby stać na taka rate kredytu.

to sie tylko tak wydaje... nie mam samochodu, nie jedzimy z rodzina na zadne wakacje (dzieci do rodziny na wies) , stolujemy sie naprawde skromnie, ubieramy w tzw.ciucholandach. Ale za 5 lat bede wolnym czlowiekiem z wlasnym,naprawde wlasnym mieszkaniem.Temu taka rata bo chcemy jak najszybciej splacic i nie miec tego garba.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 18:48

to juz bylo , w czasach slusznie minionych. Jak teskno za komuna to na Bialorus. Jak sie chce mieszkanie to do roboty

I co, źle było? Każdy miał wczasy. normalne godziny pracy, uczciwą wypłatę, mieszkanie, samochód. Polactwo nasłuchało się tego dziada wojtyły, zstąpił duch i odnowił oblicze tej ziemi - na zbrodnicze. Praca po 14 godzin dziennie, głodowe wypłaty, brak własnych mieszkań - wszystko w rękach prywaciarzy, zakłady pracy rozwalone i sprzedane.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 21:30

to sie tylko tak wydaje... nie mam samochodu, nie jedzimy z rodzina na zadne wakacje (dzieci do rodziny na wies) , stolujemy sie naprawde skromnie, ubieramy w tzw.ciucholandach. Ale za 5 lat bede wolnym czlowiekiem z wlasnym,naprawde wlasnym mieszkaniem.Temu taka rata bo chcemy jak najszybciej splacic i nie miec tego garba.

To gratuluję małżonki, moja niestety nigdy nie zgodziłaby się ubierać w ciucholandach.

#17 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 22:29

To gratuluję małżonki, moja niestety nigdy nie zgodziłaby się ubierać w ciucholandach.

Jaką kobietę wybrałeś, taką masz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 05:07

wspolczuje malzonki, naprawde. i nie mowie tego zlosliwie, po prostu jak facet facetowi wspolczuje. z moja uzgodnilismy, że lepiej sie przemeczyc a na starosc byc pewnym, ze nikt nas nie wyrzuci bo emerytury raczej beda niewielkie. splacimy kredyt i bedziemy mogli pozwolic sobie ubierac sie w "normalnych" sklepach czy na inne zbytki. bo 1200 miesiecznie wiecej to jest naprawde duzo, tak samo zreszta 1200 mniej to tez sporo :P przeciez czegos sobie odmawiamy nie po to zebym mogl sobie pojechac na malediwy tylko zebysmy mieli cos swojego, cos co bedziemy mogli dzieciom przekazac,zeby one mialy lzej. to chyba kazda kobieta,matka tez chcialaby jak najlepiej dla swoich dzieci? co na starosc bedzie z tych nakupowanych ciuchow, jak w kazdej chwili beda mogli zone wyrzucic z mieszkania bo jakiemus znajomemu prezesa bedzie potrzebne? niemniej, mam nadzieje ze kazdy z nas bedzie szczesliwy w podjetych decyzjach. pozdrawiam.

p.s. ciucholandy wcale nie sa takie zle :) mozna znalezc naprawde perelki. i ani po mnie ani po mojej zonie ani po dzieciach nie widac zebysmy sie ubierali gorzej niz inni. celebryci tez sie tam ubieraja i jakos sie nie wstydza.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 09:26

wspolczuje malzonki, naprawde. i nie mowie tego zlosliwie, po prostu jak facet facetowi wspolczuje. z moja uzgodnilismy, że lepiej sie przemeczyc a na starosc byc pewnym, ze nikt nas nie wyrzuci bo emerytury raczej beda niewielkie. splacimy kredyt i bedziemy mogli pozwolic sobie ubierac sie w "normalnych" sklepach czy na inne zbytki. bo 1200 miesiecznie wiecej to jest naprawde duzo, tak samo zreszta 1200 mniej to tez sporo :P przeciez czegos sobie odmawiamy nie po to zebym mogl sobie pojechac na malediwy tylko zebysmy mieli cos swojego, cos co bedziemy mogli dzieciom przekazac,zeby one mialy lzej. to chyba kazda kobieta,matka tez chcialaby jak najlepiej dla swoich dzieci? co na starosc bedzie z tych nakupowanych ciuchow, jak w kazdej chwili beda mogli zone wyrzucic z mieszkania bo jakiemus znajomemu prezesa bedzie potrzebne? niemniej, mam nadzieje ze kazdy z nas bedzie szczesliwy w podjetych decyzjach. pozdrawiam.

p.s. ciucholandy wcale nie sa takie zle :) mozna znalezc naprawde perelki. i ani po mnie ani po mojej zonie ani po dzieciach nie widac zebysmy sie ubierali gorzej niz inni. celebryci tez sie tam ubieraja i jakos sie nie wstydza

Hm, cóż ci mam powiedzieć ? Po prostu tak wyszło mi w życiu.

#20 ~122~

~122~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 10:16

. Ale za 5 lat bede wolnym czlowiekiem z wlasnym,naprawde wlasnym mieszkaniem.

... i mając za 5 lat 70 lat, będę mógł umrzeć (jeśli dożyję :blush:  )

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych