Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

taxi łapy

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 09:42

czy moze ktoś napisać dlaczego taxówki,nie stoją na nowym miejscu,bo na starym,było by kilka miejsc dla kierowców

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 10:17

czy moze ktoś napisać dlaczego taxówki,nie stoją na nowym miejscu,bo na starym,było by kilka miejsc dla kierowców

Sałaciarze rządzą Łapami i stają gdzie chcą ,a niektórzy przyjadą PKS-em i muszą z tabołami naginać na ich ulubione miejsca postoju ! Władza nie widzi tego ,czy nie rozumie ?

#3 ~sałata~

~sałata~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:58

na starym  miejscu , trzeba postawić znak,zakazu postoju ,dla buraków to szybko się wyniosą ,a gdzie jest Policja

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:07

Sałaciarze rządzą Łapami i stają gdzie chcą ,a niektórzy przyjadą PKS-em i muszą z tabołami naginać na ich ulubione miejsca postoju ! Władza nie widzi tego ,czy nie rozumie ?

Nóżki bolą przejść się parę metrów? Nie przesadzaj ,nie wiosna ! A jak z pociągu wysiądzie z tobołami to gdzie bliżej do taxi?

#5 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:22

pytam się,to po co te puste miejsca na nowy,miescu????zlikwidować znaki TAXi

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 14:14

Widziałem tam parkujące żółte taxi.

#7 ~kolga po fachu~

~kolga po fachu~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 14:20

a te leśne ludki ???? ze starego postoju??????????? stoja jak widły w gnoju

#8 ~łapik~

~łapik~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 15:27

berty dalej j stoją na starym,i zajmują miejsca,dla kierowców

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 20:31

A to nie są tez kierowcy? Tacy sami jak ty tylko może ciut starsi. Ale tu cię pocieszę : za kilka lat ty też będziesz w ich wieku.

#10 ~lech~

~lech~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:29

A to nie są tez kierowcy? Tacy sami jak ty tylko może ciut starsi. Ale tu cię pocieszę : za kilka lat ty też będziesz w ich wieku.

tak tylko na nowym,miescu są znaki dla Taxi,i jest pusto,a tam gdzie stoją to by wpadało,udostępnić,kierowcom i nie tylko

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 18:21

tak tylko na nowym,miescu są znaki dla Taxi,i jest pusto,a tam gdzie stoją to by wpadało,udostępnić,kierowcom i nie tylko

To ty parkuj na nowym miejscu skoro tam pusto. Dzisiaj rano wszystkie miejsca były zajęte.Nikt nie przepędza kierowców.

#12 ~egzaminator~

~egzaminator~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 08:23

To ty parkuj na nowym miejscu skoro tam pusto. Dzisiaj rano wszystkie miejsca były zajęte.Nikt nie przepędza kierowców.

doczytaj kodeks drogowy,czy mozna parkować,na miejscu,gdzie stoi znak Taxi

#13 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 19:23

berety dalej stoją na starym,miejscu!!!!!!!!!!!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 21:40

Ktoś jeszcze wogole jezdzi z tymi starymi dziadami zdziercami?

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 22:16

Jechałem że szpitala na ulicę Długa osiedle koło TOSu za 14 zł super wygoda nie trzeba dzieci prosić bo w tym czasie pracują Polecam

#16 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 22:25

A ci starzy zdzierci stoją i obserwują kto podchodzi co to za jedni swoi Łapiący czy pracują za granicą czy w ogóle ruszyć z miejsca . Większości tych cwaniaków nikt nie lubi Tak starzy taryfiarze emeryturka już wam się należy odpoczynku

#17 ~Legaty~

~Legaty~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 23:54

Jechałem że szpitala na ulicę Długa osiedle koło TOSu za 14 zł super wygoda nie trzeba dzieci prosić bo w tym czasie pracują Polecam

Ciężko się przejść?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 10:50

Moja taxi jest ok, tylko zdarzyło mi się czekać na nią ponad godzinę a to o wiele za długo. Może właściciel powinien wystawić więcej taksówek w dni największego popytu?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 22:26

a PKS do  Białego 5,50 . ale którą korporację polecasz , czy liczą od kilometra , czy wydają paragony fiskalne

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 18:27

Moja Taxi... nie polecam !!!
I uważajcie na tą ćpunkę za kółkiem ..!!
Czy aby nie przyjechała po „wasze” dzieci ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych