Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tatuaże

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~majk~

~majk~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:21

Robi ktoś w hajnówce tatuaże ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:43

Jest studio tatuazu,zasuwaj smiało-pytaj o niejakiego Słonine.

ul. Warszawska 67

#3 ~majk~

~majk~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:43

Durnowaty temat. Znalazl sie . Nie wiesz kto robi to morda w kubel i wypad do tematow wielce mądrych

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:46

Durnowaty temat. Znalazl sie . Nie wiesz kto robi to morda w kubel i wypad do tematow wielce mądrych

mi robił tak zwany jonston ,niestety wyjechał ,ale polecam-dodam ze jestem kobieta

#5 ~IRENA~

~IRENA~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 09:03

Wy to wszyscy w tym miescie wielcy znawcy jestescie w kazdym temacie.Jak ktos chce zrobic sobie tatuaz to jego sprawa i wystarczy normalnie odpoweidziec.Wiesniaki z kompleksami potraficie tylko kazdemu d.u.p.e obrobic i nic wiecej.Pol miasta chodzi z lbem zadrtym jak szlachta.Pozdrawiam

#6 ~Mr.X~

~Mr.X~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 09:21

mi robił tak zwany jonston ,niestety wyjechał ,ale polecam-dodam ze jestem kobieta

Johnston z Wyzwolenia? To go juz wypuscili po tym morderstwie?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 18:21

Johnston z Wyzwolenia? To go juz wypuscili po tym morderstwie?

tzn z lipowej ,tak siedzial ale wyszedł dawno.goiło sie super nie mam zastzrezeń

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 19:32

tzn z lipowej ,tak siedzial ale wyszedł dawno.goiło sie super nie mam zastzrezeń

Z Lipowej to Karol fainie robi ale dawno go nie widziałem.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 20:03

Z Lipowej to Karol fainie robi ale dawno go nie widziałem.

A CO TO KAROL TYLKO NA LIPOWEJ MIESZAŁ :)CHYBA WIEMGDZIE BYŁAM.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 21:40

A u kogo HIV i HCV gratis?

#11 ~stop buractwu!~

~stop buractwu!~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 22:20

W Hajnówce nie robią; najbliższy mistrz tatuażu jest na Nowej Gwinei.
Nazywa się Papuas Kanibal...

#12 ~boyakki~

~boyakki~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 23:56

tatuaże to domena patologii a marginesu społecznego

#13 ~Majk~

~Majk~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 12:02

Hejterzy,wszędzie hejterzy :D

#14 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 01 maj 2013 - 21:25

Najpierw szukasz kogoś kto Ci zrobi a za 10-15 lat gdy Ci ciało obwiśnie zaczniesz szukać kogoś kto zmaże to kupa bo właśnie zaczęlo szpecić , nie wygląda już tak jakie był w latach młodzieńczych ... więc po co szukać dwa razy? Lepiej nie zaczynaj szukać .

#15 ~Majk~

~Majk~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 22:36

Najpierw szukasz kogoś kto Ci zrobi a za 10-15 lat gdy Ci ciało obwiśnie zaczniesz szukać kogoś kto zmaże to kupa bo właśnie zaczęlo szpecić , nie wygląda już tak jakie był w latach młodzieńczych ... więc po co szukać dwa razy? Lepiej nie zaczynaj szukać .

Uj cie to obchodzi czy mi obwiśnie czy nie. nie znasz nikogo kto robi ? więc zabieraj paluchy od klawiatury

#16 ~e~

~e~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 01:10

Uj cie to obchodzi czy mi obwiśnie czy nie. nie znasz nikogo kto robi ? więc zabieraj paluchy od klawiatury

Ja robiłam w salonie na Wyszyńskiego w Białymstoku. Nie pochodzę z patologii, nie siedziałam, mam prawie 40 lat i nie żałuję że go zrobiłam. Jest śliczny, niebieski mimo, że mam go 10 lat. Bardzo współczuję tym, co myślą że tatuaże noszą tylko ci z patologii. Nie użyje brzydkich słów. Pozdrawiam

#17 ~oli~

~oli~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 07:27

chyba ktos tobi na Batorego w jakimś salonie

#18 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 02 maj 2013 - 08:22

Odpowiedź na miarę zasmarkanej gimbuski , która koniecznie chce mieć coś co mają koleżanki czyli motylek na dupsku.

#19 ~Majk~

~Majk~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 08:31

Odpowiedź na miarę zasmarkanej gimbuski , która koniecznie chce mieć coś co mają koleżanki czyli motylek na dupsku.

na dupsko to ci się stary spuszczał. Nie udzielaj się w temacie jak nie masz nic do powiedzenia. Bo nikogo to nie obchodzi co myslisz o tatuowaniu

#20 ~hana~

~hana~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 20:33

Tatuaże.. Ma je dziś chyba co druga osoba.. a jakie robi wrażenie na pacjentach klientach? co myśli pacjent o tatuażu u lekarza czy pielęgniarki lub klient u ekspedientki w sklepie czy pani pracującej w banku?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych