Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Tania pralka

pralka łazienka agd sprzęt

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sontiff

Sontiff

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2013 - 09:49

Cześć. W sumie tytuł tematu mówi wszystko. Będę szukać nowej pralki, niedużej, takiej maks 5 kg wsadu, może mieć 4,5. Żeby dobrze prała, była cicha, no i co ważne, żeby dało się zmieści z kwotą tak w granicach 1000 zł. Czy za taką sumę da radę kupić coś solidnego?

#2 Sontiff

Sontiff

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2013 - 09:51

Jeszcze niechcący zgłosiłem włąsny wpis do moderacji :/ Ale mam nadzieję, że nie zostanie zdjęty :)

#3 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4487 postów

Napisano 25 październik 2013 - 10:41

Cześć. W sumie tytuł tematu mówi wszystko. Będę szukać nowej pralki, niedużej, takiej maks 5 kg wsadu, może mieć 4,5. Żeby dobrze prała, była cicha, no i co ważne, żeby dało się zmieści z kwotą tak w granicach 1000 zł. Czy za taką sumę da radę kupić coś solidnego?

Wszystko co teraz sprzedają to jedno wielkie barachło bez względu na markę. Wszyscy robią tak aby gwarancję wytrzymało, a potem jak Bóg da. Moja pralka solidnej kiedyś marki Whirlpool nie wytrzymała gwarancji. Serwis naprawiał trzy razy, gwarancji już nie ma a pralka dalej wiruje jak chce i kiedy chce. Dobrze że w ogóle wiruje bo nie wirowała. Dzisiejszy Whirlpool to Polar. NIE KUPUJ !!!

Użytkownik ~Gość~ edytował ten post 25 październik 2013 - 10:42

#4 ~eulalia~

~eulalia~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 11:35

(...)

Użytkownik Moderator edytował ten post 31 październik 2013 - 13:15
łatwo było Cię rozszyfrować kleisz reklamę a nie poradę tak jak na Współczesnej

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 16:00

Też mam pralkę marki Whirlpool, ale ładowaną od góry, żeby nie skłamać to chodzi już z 9 lat. Przez ten czas było trzeba ze 3 razy wymienić grzałkę i jakies drobne usterki. Ale tak jak piszę, pralka prosta ze zwykłym programatorem. Jeśli masz z czego dołożyć z 200 zł to za 1100-1200 zł można kupić pralkę firmy BEKO z 5 letnią gwarancją w cenie. Moim zdaniem dobra opcja. Przynajmniej jest pewność, że podziała te 5 lat. Tutaj jest lista modeli pralek objętych 'promocja' 5 letniej gwarancji:

Użytkownik Moderator edytował ten post 31 październik 2013 - 16:06
A link do sklepu po co?

#6 Smart

Smart

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 10:28

Szukkaliśmy niedawno pralki i na i innych forach doradzono nam włassnie Whirlpool

6 sense. Kupilismy tydzień temu, kosztowała 1049 zł, ma fajne programy, dobrze wiruje (pranie niemal suche bo ma 1000 obrotów) i jest cicha.

#7 lisc_debu

lisc_debu

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 12:48

My też używamy pralki Whirlpool , kupiona kilka lat temu. Stara tej samej firmy sprawowała się bardzo dobrze. Nowa niestety, rdzewieje i już 2 razy poszła grzałka ;/

#8 aniape

aniape

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 09:58

Najlepsze są sprzęty AGD sprzed 10-15 lat wtedy robili jeszcze porządnie. Ja mam starą zmywarkę od rodziców którą dostałam po tym jak moja podobno nowa zepsuła się 2 - 3 razy i nie było sensu jej kolejny raz naprawiać 

#9 Smart

Smart

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 10:23

To prawda dawniej sprzęt był trwały, teraz odnoszę wrazenie że jest robiony tak, aby po upływie czasu gwarancyjnego miał się psuć i miał być wymieniany na nowy.

#10 ~Margo~

~Margo~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 19:16

Ja wam szczerze mogę polecić pralkę Amica TAWE 6123. Pralka nie kosztuje dużo bo jedynie 1300 zł, a funkcji ma mnóstwo, programów prania także i jak dla mnie świetny wygląd. 

#11 ~Kasandra~

~Kasandra~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 20:25

I jak ci się sprawuje ta praleczka?

#12 ~neine~

~neine~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 09:19

Ja wam szczerze mogę polecić pralkę Amica TAWE 6123. Pralka nie kosztuje dużo bo jedynie 1300 zł, a funkcji ma mnóstwo, programów prania także i jak dla mnie świetny wygląd. 

Ona ma tez wymienne to łożyska?

#13 Leonidas

Leonidas

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 13:07

A może by spróbować skontaktować się z jakimś serwisem naprawiającym pralki, wydaje mi się, że ludzie którzy zajmują się naprawą sprzętu mogą powiedzieć coś na temat jakie marki, a może nawet modele często się psują. Spróbuj może z tymi większymi typu Technikan.pl czy Sir Local może będą w stanie ci pomóc, wydaje mi się, że to rozsądniejsze niż zdanie się na opinie jednej czy dwóch osób. Pozdrawiam ;)

#14 ~dominika33~

~dominika33~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:28

Sama szukałam pralki w zeszłym miesiącu, ale wybrałam bardziej "wypasioną" bo mamy 4 osoby w domu w tym dwójka dzieci więc i pralka musi być bardziej zaawansowana. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pralka, łazienka, agd, sprzęt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych