Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tak zagłosowałem za 500+ i podwyżka płacy.

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 14:11

Zagłosowałem za PIS bo mam 2 dzieci. Mając 1000zl miesięcznie dodatkowo i dobrze płatny macierzyński żony można normalnie żyć. Nie wstydzę się tego. Za PO kobieta bez pracy, która urodziła nie miała macierzyńskiego ani 500+.Tragedia naprawdę było ciężko młodym ludziom. Kradli tylko i nic człowiek z tego niemiał. Sobie wymyślajcie, że też kradną itd. Ludzie po głosowaniu widać, że myślą inaczej. Place minimalna podnieśli Brawo. Innych plusów nie będę wymieniał bo do zgorzkniałych ludzi nic nie dociera. Słyszę tylko ja wychowałem 2 dzieci i mi nikt nic nie dawał a Tobie hu..u dają!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 14:20

Zagłosowałem za PIS bo mam 2 dzieci. Mając 1000zl miesięcznie dodatkowo i dobrze płatny macierzyński żony można normalnie żyć. Nie wstydzę się tego. Za PO kobieta bez pracy, która urodziła nie miała macierzyńskiego ani 500+.Tragedia naprawdę było ciężko młodym ludziom. Kradli tylko i nic człowiek z tego niemiał. Sobie wymyślajcie, że też kradną itd. Ludzie po głosowaniu widać, że myślą inaczej. Place minimalna podnieśli Brawo. Innych plusów nie będę wymieniał bo do zgorzkniałych ludzi nic nie dociera. Słyszę tylko ja wychowałem 2 dzieci i mi nikt nic nie dawał a Tobie hu..u dają!

To czemu nie umiesz sam zarobić na dzieci i żonę, musisz brac kradzione? Cieszysz się, że nie jesteś zaradny, samodzielny i musisz wolac- daj, daj. PO kradli i PiS i każdy będzie kradł, a ty będziesz klaskał i dziękował

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 14:22

Brawo! Kraść to przeca żaden wstyd. Eldorado masz jak hu... Dobrobyt i dostatek i godność, jaką ty masz godność że kradzione bierzesz, masz godność złodzieja i dziada i cwaniaka

#4 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 14:33

Brawo! Kraść to przeca żaden wstyd. Eldorado masz jak hu... Dobrobyt i dostatek i godność, jaką ty masz godność że kradzione bierzesz, masz godność złodzieja i dziada i cwaniaka

A co PIS ukradł? Stocznie, Lot Uratował a PO chciał sprzedać. Co ukradli?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 15:19

A co PIS ukradł? Stocznie, Lot Uratował a PO chciał sprzedać. Co ukradli?

twoje pieniądze, żebyś był wdzięcznym dziadem, co się cieszy z 500

#6 ~duda pa pa~

~duda pa pa~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:07

dość dudy

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:15

Dług Polski zwanej przez Dudę Polin-em wynosi:

1/ 1 bilion dolarów/1000 milardów

2/ 3 biliony dolarów/3000 miliardów

3/ 10 bilionów dolarów/10 000 miliardów

4/ więcej

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:52

4/ więcej </p></p>

kredyty to śmierć, będziemy kolonia amerykańska, co może i lepiej, bo niewolnicy nie umieją powiedzieć stop

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:32

4/ więcej

Łżesz niegodziwy oszczerco.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:19

Łżesz niegodziwy oszczerco.

udowodnij

#11 ~dudzie nie !~

~dudzie nie !~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:39

dudzie stop

#12 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 21:38

To czemu nie umiesz sam zarobić na dzieci i żonę, musisz brac kradzione? Cieszysz się, że nie jesteś zaradny, samodzielny i musisz wolac- daj, daj. PO kradli i PiS i każdy będzie kradł, a ty będziesz klaskał i dziękował

Zatem co Pan proponuje?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 23:09

Postaraj się o dziesiątkę dzieci. Będziesz miał 5 razy większe dochody. Twoje dzieci kiedyś za to zapłacą.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 23:20

Zatem Pan proponuje?

żeby przestać pobierać 500 i być produktywnym. Wytwarzać coś, za co inni będą chcieli zaplacic. Towary, usługi konkretne rzeczy, dążyć do odsunięcia od władzy złodziei kradnących nasze pieniądze i dających te same pieniądze w socjalu, żeby wyjść na dobrych panów , wywalić masę urzędników przerzucajacych papiery i bezproduktywnych, zlikwidować ZUS i dać wolność. Jak sobie nie uzbierałes na emeryturę i rodzina ci nie pomoze, to nie masz, Wolny rynek oparty na konkurencji. Odpowiedzialność za siebie, nie odpowiedzialność zbiorowa.

#15 ~bola~

~bola~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 06:04

żeby przestać pobierać 500 i być produktywnym. Wytwarzać coś, za co inni będą chcieli zaplacic. Towary, usługi konkretne rzeczy, dążyć do odsunięcia od władzy złodziei kradnących nasze pieniądze i dających te same pieniądze w socjalu, żeby wyjść na dobrych panów , wywalić masę urzędników przerzucajacych papiery i bezproduktywnych, zlikwidować ZUS i dać wolność. Jak sobie nie uzbierałes na emeryturę i rodzina ci nie pomoze, to nie masz, Wolny rynek oparty na konkurencji. Odpowiedzialność za siebie, nie odpowiedzialność zbiorowa.

Ryzykujesz, bo jak ci interesy nie wyjdą to będziesz okradał sąsiadów, czasami mokra metodą rabował, albo żebrał pod Kościołem.

#16 ~spadaj Dudo~

~spadaj Dudo~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 06:26

młodzi nie chcą dudy

#17 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 07:23

Pracuje i jestem w trakcie budowy domu. Rocznie płacę około 50tys podatku i uważam, że 500 plus to jest zwrot dla mnie a pieniądze przeznaczam dla dzieci. Żona też pracuje. Mamy po 30 lat.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 07:41

Pracuje i jestem w trakcie budowy domu. Rocznie płacę około 50tys podatku i uważam, że 500 plus to jest zwrot dla mnie a pieniądze przeznaczam dla dzieci. Żona też pracuje. Mamy po 30 lat.

to nie jest zwrot twojego podatku, przestańcie powtarzać te banialuki. To są pieniądze ukradzione mnie i innym i tobie żebyś właśnie uważał że ci się należy bo to czy sro. Nic ci się nie należy, nic oprócz tego co wypracowałes własnymi rękoma. Nie umiesz zadbać o rodzinę, że bierzesz ten swój niby zwrot podatku,? Po co bierzesz ? Bo dajo to wezmę. Bo wszyscy , bo mi się NALEŻY. Dziadostwo złodziejstwo i misienalezytosc reprezentujesz i tłumaczysz złodziejstwo

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 07:43

to nie jest zwrot twojego podatku, przestańcie powtarzać te banialuki. To są pieniądze ukradzione mnie i innym i tobie żebyś właśnie uważał że ci się należy bo to czy sro. Nic ci się nie należy, nic oprócz tego co wypracowałes własnymi rękoma. Nie umiesz zadbać o rodzinę, że bierzesz ten swój niby zwrot podatku,? Po co bierzesz ? Bo dajo to wezmę. Bo wszyscy , bo mi się NALEŻY. Dziadostwo złodziejstwo i misienalezytosc reprezentujesz i tłumaczysz złodziejstwo

KRADZIONE swoją drogą a kasa wzieta na kredyt-konto wszystkich Polaków w żydowskich bankach.Na jaki tylko Procent? 20-40-100 a może 1000%?

#20 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:02

To skupmy się na tym ZUS-ie.

Likwidujemy ZUS, tak jak Pan proponuje.

Jan Kowalski zaczyna sam "zbierać" na swoją emeryturę.

Mam pytania w związku z tą propozycją.

1. Od którego roku życia, w Pana propozycji, Kowalski zaczyna pracować i do którego roku życia powinien pracować?
2. Jaką kwotę miesięcznie powinien Kowalski odkładać na swoją emeryturę?

3. Gdzie powinien to odkładać?

4. Ile będzie wynosiła jego emerytura miesięcznie?

5. Jak długo będzie żył i z niej korzystał?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych