Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Starosielce~

~Starosielce~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 21:24

Kasy i tak nie zwrócą. PO to tam są aby nasza kasę marnować i wmawiać nam jak aglomerację zbudowali. ( Prawda jest taka że przez te 10 lat ludność nie wzrosła ani o jedną osobę ) Czas rozliczyć za obwodnice w środku miasta z ograniczeniem dostępu do naszych nieruchomości.

Jak był Tur prezydentem to przez 10 lat oprócz kościołów nic nie powstało. A od tzw wewnętrznej obwodnicy to się odpierpapier, zapomniałeś już jak się jeździło przed kilkoma laty? A jak nie możesz dojechać do swojej nieruchomości tzn do garażu "blaszaka" to wyprowadź się do "koziej wólki" za miasto i będziesz parkował gdzie tylko chcesz!#22 ~Strateg~

~Strateg~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 22:01

Zapraszamy RIO do Supraśla. Tu burmistrz zatrudnia bez konkursu, a jak jest to ustawiony, daje mega podwyżki swoim kolego z partii plus ludzo co będą za niego robić, wydaje kase na delegacje omprezy i darmowe żarcie i wyprowdza gminne pieniadze dla zewnetrznych firm ktore piszą mu projekty unijne i programy strategiczne

#23 ~karola~

~karola~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 22:11

I tak Truskolaski jest najlepszym Prezydentem w historii tego miasta. PiSior zrobiłby całe nic.#24 ~drwal1977~

~drwal1977~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 22:15

Jankowski... niech jego prześwietlą i jego powiązania z biznesami, ptaszki ćwierkają, że sporo jest tego, co się ni jak nie uwidacznia w zeznaniach...#25 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 22:31

Skandal powinien zrezygnować z urzędu

Stosując analogię, to Szydło powinna również podać się do dymisji.#26 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 22:35

dlaczego prezydent Białegostoku łamiący prawo jest wciąż prezydentem? Czy reprezentuje interesy firmy Rogowski Development a nie mieszkańców Białegostoku? Przykład to bezprawna próba wywłaszczenia, okradzenia, oszukania i zburzenia domów mieszkańców ulicy Angielskiej i Ostrowieckiej w Białymstoku, gdzie prezydent wyręcza w budowie drogi dojazdowej do wieżowców budowanych przez developera Rogowski Development działając na szkodę Białegostoku i jego mieszkańców. 
 
Czy Rogowski Development sponsoruje Truskolaskich? Udostępniał np. pomieszczenia przy ul. Legionowej na siedzibę komitetu wyborczego Truskolaskiego.
 
Krzysztof Truskolaski który został posłem Nowoczesna.pl syn Tadeusza Truskolaskiego prezydenta Białegostoku nie odpowiada na pytania o powiązania z Rogowski Development. Skąd młody chłopak dysponował prawie milionową kwotą na kampanię wyborczą, bo wersja, że "z oszczędności" brzmi niewiarygodnie 
 
Rogowski Development próbował najpierw skupować tereny pod inwestycje w drodze negocjacji rynkowych z właścicielami, jednak zmienił strategię. Urząd Miasta w Białymstoku w drodze specustawy zaprojektował ulicę wraz z miejscami parkingowymi która nie ma charakteru inwestycji publicznej ważnej dla miasta, służyć ma tylko obsłudze komunikacyjnej zabudowy mieszkaniowej developera. 
 
Drogę i miejsca parkingowe specjalnie zaprojektowano tak by zająć jak najwięcej działek prywatnych właścicieli i zmusić ich do opuszczenia i wyburzenia istniejących domów jednorodzinnych, w trybie pilnym.
 
Koszty i przeprowadzenie tych działań zyskownych dla firmy Rogowski Development decyzjami prezydenta Tadeusza Truskolaskiego przerzucono jednak na Urząd Miasta w Białymstoku, co jest ewidentnym nadużyciem, łamaniem prawa i działaniem na szkodę mieszkańców miasta.
 
Legalizacji tego bezprawia służyły także działania poprzedniego wiceprezydenta Białegostoku Andrzeja Meyera (zmarłego gwałtownie na raka w tym roku), który został wojewodą podlaskim z mianowania PO i w trybie nadzoru nie wyłączył się np. z postępowań administracyjnych z powodu braku bezstronności. 
 

 #27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 22:37

Wstyd mieszkać w mieście posługującym się skradzionym logiem, gdzie prezydent działa na szkodę mieszkańców łamiąc prawo za to na korzyść np. swojego pracodawcy Uniwersytetu w Białymstoku czy firm budowlanych wywłaszczając mieszkańców, nieudane absurdalne inwestycje pseudo "obwodnice" przez miasto zamiast poza miastem

 

Olsztyn zrezygnował ze spalarni w zamian ma kasę na budowę tramwajów.Tallin, stolica Estonii, miasto podobnej wielkości jak Białystok, ma darmową komunikacje zbiorową: autobusy, trolejbusy i tramwaje. Roczny koszt funkcjonowania to w przeliczeniu z euro 50 mln zł, Białystok jak duża wieś ma tylko autobusy, które kosztują nas prawie 2,5 raza więcej, bo 130 mln zł rocznie.
 
Szczytem arogancji i łamania prawa jest blokowanie rejestracji stowarzyszenia osób poszkodowanych przez prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego bo powinien się wyłączyć z tej sprawy z powodu braku bezstronności.
 

 

 #28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 22:39

Czas prześwietlić poczynania supraskiego księciunia! Nieźle sobie żyje na koszt gminy.#29 ~za du-pe i do paki~

~za du-pe i do paki~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 23:08

Tu nie ma co zapraszać RIO tylko CBŚ i zestaw kajdanek.#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 23:13

Tu nie ma co zapraszać RIO tylko CBŚ i zestaw kajdanek.

Na konfeciarza i dojącego ministra? Nie przyjdą.#31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 23:37

Jak był Tur prezydentem to przez 10 lat oprócz kościołów nic nie powstało. A od tzw wewnętrznej obwodnicy to się odpierpapier, zapomniałeś już jak się jeździło przed kilkoma laty? A jak nie możesz dojechać do swojej nieruchomości tzn do garażu "blaszaka" to wyprowadź się do "koziej wólki" za miasto i będziesz parkował gdzie tylko chcesz!

Czego się drzesz, zamieszkaj przy Bialostockich obwodnicach .#32 ~Jasio~

~Jasio~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 23:44

Tama puszcza,tyle lat sie udawało.Teraz kamyczek poruszy 500 nastepnych ;(#33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 06:19

I tak Truskolaski jest najlepszym Prezydentem w historii tego miasta. PiSior zrobiłby całe nic.


I tak Truskolaski jest najlepszym Prezydentem w historii tego miasta. PiSior zrobiłby całe nic.


Uważam ze jest najgorszym bo za ta kasę która wydał można było zrobić 2x wiecej!

#34 ~Stefan~

~Stefan~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 08:06

Jak był Tur prezydentem to przez 10 lat oprócz kościołów nic nie powstało. A od tzw wewnętrznej obwodnicy to się odpierpapier, zapomniałeś już jak się jeździło przed kilkoma laty? A jak nie możesz dojechać do swojej nieruchomości tzn do garażu "blaszaka" to wyprowadź się do "koziej wólki" za miasto i będziesz parkował gdzie tylko chcesz!

 

Tur był a AWS, a jak wiadomo AWS=PO. Jak wisdzisz PO rządzi Białymstokiem tyle lat i nic się nie zmienia - tylko zadłużają miasto.

 #35 ~Jomci~

~Jomci~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 08:57

A urzednicy dalej zarabiają marne grosze. Nie myslcie ludzie ze zwykly pracownik tez dostaje. Daje tylko swoim i chwali sie wszędzie ze urzad najtańszy. Podwyzki od lat nawet na inflację nie starczaja (po 100 zl raz na 5 lat). Zalozne. Szkoda ze w tym miescie taki rynek pracy mamy bo polowa ludzi by odeszla. Wiem ze urzednik to klasa nielubiana ale jesc musi. Uwierzcie za takie pieniądze nie oczekujcie preznego urzedu - panie Prezydencie.

#36 ~Miro*~

~Miro*~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 09:11

Eh eh mendoweszki ;(#37 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 09:14

A pamietacie takie zdjęcie? Truskolaski ,Dworzański   :)  Razem dla Białegostoku czy jakos tak. Tak szybko beda odchodzić.#38 ~zróbcie coś wreszcie !~

~zróbcie coś wreszcie !~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:18

Postawić Truskolaskiemu konkretne zarzuty i wreszcie skierować sprawę do prokuratury  ! Długo jeszcze PiS będzie patyczkował się z tym " prezydentem" ? Zróbcie coś wreszcie .#39 ~PO i liński~

~PO i liński~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:58

a ja zarabiam 7800 brutto, mój szef 11900 i co to ma do rzeczy?

Trzeba było się uczyć, to byś teraz nie biadolił. Trzeba zacząć od siebie, a nie narzekać na cały świat!

 

Zgadzam się - w ciągu roku.

Jak na takiego "nauko-f-ca to dość spora kwota .

POpróbuj  zamiatać ulicę -  sądzę ,że zarobisz więcej z tym

tytułem naukowym ,POdobnym jaki miał Bartoszewski.#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 15:16

Bla, bla bla ....ponarzekacie sobie i co dalej ? A cwaniak z Kapic nadal straszy w Białymstoku i żyje jak pączek w maśle. Kiedy wreszcie PiS przejdzie od słów do czynów w tej sprawie i nada prawny tok zarzutom? Do dzieła , panowie radni . Mieszkańcy czekają na konkretne kroki prawne.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: truskawa, korupcja, prezydent, Sitwa, Klika, PO, CBA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych