Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tadeusz Romańczuk z mleczarni

mleczarnia bielmlek romaniuk

123 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~belzebub.~

~belzebub.~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 20:02

mawiają że Polska to taki bogaty kraj, że od 100lat go okradają i nie mogą wszystkiego rozkraść: Rosjanie, Niemcy, kolesie z SLD, postkomunisci, PO_kolesie etc. etc. itd. itp.

A jeszcze amerykanie nas  okradają.

#42 ~prawie już trup.~

~prawie już trup.~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 20:06

To co dalej z tym Romańczukiem?  Zwalnia czy zatrudnia?

Romańczuka na burmistrza, dobrze  rządzi postawi Bielsk na swoim.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 12:13

Romańczuka na burmistrza, dobrze  rządzi postawi Bielsk na swoim.

Wystarczy że rządzi w mleczarni i chwacit. Za mocno przyspawany do sukienkowych.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 10:49

a teraz już ostrzy sobie ząbki na stołek senatora, hehehe

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 15:42

Niby chciał wyrolować już prawie upadłą Spółdzielnię Inwalidów. Gadali już, że spółka z nim, ale w porę się obejrzeli, chciał spółki ale nie na papierze tylko na tzw gębę. Udany gościu bywający co niedziela w kościele.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 07:52

Niby chciał wyrolować już prawie upadłą Spółdzielnię Inwalidów. Gadali już, że spółka z nim, ale w porę się obejrzeli, chciał spółki ale nie na papierze tylko na tzw gębę. Udany gościu bywający co niedziela w kościele.

dokładnie, Jest ulubionym parafianinem Kujawy. Z resztą jeden drugiego wart. 

Do parafian: Jak tam nowe organy? Jakiś czas temu Kujawa zbierał na nowe organy. Zakupił je? 

#47 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 20:44

jakie ma szanse na senatora chyba mizerne

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 03:39

Ludzie znają go i wiedzą co to za jeden...tylko idiota na kogoś takiego by głosował, po przykrywką kościelnego kadzidła. . .

#49 ~były parafianin~

~były parafianin~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 06:34

Ludzie znają go i wiedzą co to za jeden...tylko idiota na kogoś takiego by głosował, po przykrywką kościelnego kadzidła. . .

Miejscowi go znaja i na niego nie zagłosują. Głosów wśród rolników napewno nie znajdzie. 

Pierwszy w ławce przed ołtarzem, a za uszami ma więcej niż statystyczny Polak. 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 14:19

dokładnie, Jest ulubionym parafianinem Kujawy. Z resztą jeden drugiego wart. 

Do parafian: Jak tam nowe organy? Jakiś czas temu Kujawa zbierał na nowe organy. Zakupił je? 

Po co te organy jak organistka do du.y

#51 ~Parafianin-----------były~

~Parafianin-----------były~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 15:15

Chciał przehandlować maszyny, ale tak nie mając żadnej umowy z SIP. Chciał się wzbogacić na firmie, która pada. I taki pacjent pcha się do władzy. Wybiorą cwaniaka to niczego nie będzie w tym kraju. Wszystko sprzeda, a kasę weźmie dla siebie i dla tego całego biznesmena Kujawy czy jak mu tam.

#52 ~normalny człowiek~

~normalny człowiek~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 01:17

Jak nie macie dużo do powiedzenia mądrych rzeczy to lepiej siedzcie cicho i nie wchodzcie na ta stronę

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 18:32

Pracuje w mleczarni i mogę śmiało powiedzieć ze jest dobrym prezesem. Nie wiecie o kim piszecie. Nie jest ideałem ale prezesem jest dobrym. Postawił ten zakład na nogi i ciągle go rozwija. Mam nadzieje ze zostanie senatorem.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 19:14

Pracuje w mleczarni i mogę śmiało powiedzieć ze jest dobrym prezesem. Nie wiecie o kim piszecie. Nie jest ideałem ale prezesem jest dobrym. Postawił ten zakład na nogi i ciągle go rozwija. Mam nadzieje ze zostanie senatorem.

Chyba Tylenda? Cha, cha, cha. Od inwestycji.

#55 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 06:50

tak? ja też pracuję w mleczarni , a zdanie mam inne. Jesteś jednym z jego lizodupów. Ot co.

Tu nie chodzi o dobro Polski , nawet nie o kasę. Ty idzie gra o układy.

Myślę, że nic złego nie napisałem. Pozdrawiam

#56 ~Wer~

~Wer~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 13:51

Dziś podczas mszy na 12 Kujawa dał do zrozumienia na kogo mają głosować parafianie. Po za tym pod bazyliką piontkowski rozdawał ulotki.

#57 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 15:56

Czyli była tzw "czarna msza" w wykonaniu Kujawy

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 00:09

jakie ma szanse na senatora chyba mizerne

I został senatorem! I co wy, towarzysze na to? Okazal sie chytrzejszy i lepszy od chytrusa Czykwina.Czykwin juz wystarczajaco sie nachzpal, teraz pora na innego chytruska.

#59 ~macierewicz~

~macierewicz~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 07:58

I został senatorem! I co wy, towarzysze na to? Okazal sie chytrzejszy i lepszy od chytrusa Czykwina.Czykwin juz wystarczajaco sie nachzpal, teraz pora na innego chytruska.

nachapał? tu nie chodzi o kasę ;) a o wpływy i znajomośc

Ma szczęście , że żyje jeszcze starsze społeczeństwo. Za 8-12 lat jak poumierają ludzie starsi nikt nie będzie głosowal na PIS

Bo to właśnie dzięki nim wygrało PIS 

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 12:16

Wybór był pomiędzy:

1) oszustem, wyzyskiwaczem, cwaniakiem i zakłamanym obłudnikiem, który z zakładu zrobił          prywatny folwark

2) starym komunistą

Podlaska ciemnota wybrała to co chciała i niech nie marudzi.

Wyzyskiwacz i cwaniak będzie wspierał bogatych i cwanych a biedota będzie miała jeszcze gorzej :)

Tak to jest polaczki, macie tak jak chcecie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mleczarnia, bielmlek, romaniuk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych