Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tadeusz Romańczuk z mleczarni

mleczarnia bielmlek romaniuk

123 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:15

Czy ten człowiek pozostanie bezkarny? Masowe zwolnienia, obiecanki o lepszym jutrze, brak pieniędzy na cokolwiek, doprowadzanie zakładu do upadłości, a urządzanie imprez dla księży i całej świty wokół? Czy ktoś zrobi z nim porządek? Jest tu ktoś poszkodowany przez tego człowieka? Nie piszę w swoim imieniu, ale bliskiej mi osoby i po prostu słów mi brakuje! Nasłanie mediów na tego pana, publiczny lincz, cokolwiek? Czy coś jest w stanie zmienić jego zachowanie? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:46

Czy ten człowiek pozostanie bezkarny? Masowe zwolnienia, obiecanki o lepszym jutrze, brak pieniędzy na cokolwiek, doprowadzanie zakładu do upadłości, a urządzanie imprez dla księży i całej świty wokół? Czy ktoś zrobi z nim porządek? Jest tu ktoś poszkodowany przez tego człowieka? Nie piszę w swoim imieniu, ale bliskiej mi osoby i po prostu słów mi brakuje! Nasłanie mediów na tego pana, publiczny lincz, cokolwiek? Czy coś jest w stanie zmienić jego zachowanie? 

http://www.krs-onlin...-krs-42965.html

upadł zakład?

#3 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 18:56

napisałam doprowadzanie, bo do tego idzie

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:12

napisałam doprowadzanie, bo do tego idzie

A to ciekawe?

A co ta bliska osoba za skórę zalazła czy zwolnili? :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 08:52

I szczycą się, że są "prawdziwymi Polakami", a ten kraj do ruiny doprowadzą szybciej niż wszystkie okupacje razem wzięte. Rozgrabią, rozkradną, wyprzedadzą za bezcen i szukać winnych będą swoich działań wspólnych i w porozumieniu z klerem. Na ilu przykładach firm takich "prawdziwych Polaków" chcecie jeszcze się przyglądać. Polakami musi ktoś rządzić z zewnątrz, bo z głodu poumierają jak sami rządzą.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 12:54

barbara musi być człowiekiem strasznie zakompleksionym skoro takie żale wylewa nad człowiekiem którego prawdopodobnie nie zna. Może mąż ją zdradza albo żadna sprawa jej nie wyszła. Dlatego najlepszą formą odreagowania jest wylewanie pomyj na głowę zacnego i dobrego człowieka. Pochwal się kobieto (jeśli jesteś kobietą) czego w życiu dokonałaś, to ocenimy czy masz prawo do takiego krytykanctwa

#7 ~ja1~

~ja1~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 13:51

patrząc ile z tego zakładu zostało i kto ma w nim udziały - to można powiedzieć, że dno

#8 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 18:01

He he he. Zacny człowiek, mecenas kultury. Tylko za czyje pieniądze? Jeszcze trochę to mu pomnik postawią i karzął od ty łu całować. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 21:46

Pochwal się, że jesteś lepszy od niego i wtedy uznamy, że masz prawo krytykować tego człowieka. Umiecie tylko pomyje na cudze głowy wylewać, zakompleksiona banda, sami nic dobrego nie umiecie zrobić, to dla spokojności własnego skostniałego sumienia najlepiej obrzucić błotem kogoś tak porządnego jak Pan Tadeusz 

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 08:35

prawosławni juz rzadza tym miastem to popatrzcie co sie dzieje. W administracji zatrudniaja swoje dzieci i zony, wszedzie nepotyzm, budzet miasta spuszczony do kibla zadluzenie wykonczy nas. Co roku festiwale ruskie itd oczywiscie z kasy podatnika. Droge wyremontowali na zadupiu zeby pop mogl jezdzic na swoje ranczo. Cerkwie maja zlote kopuly.

Jeszcze kilka lat nie-rzadow tej bandy -ukow a tym miescie zostana sami emeryci

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 11:54

prawosławni juz rzadza tym miastem to popatrzcie co sie dzieje.

To Radkiewicz jest prawosławny??? oj chyba się mylisz

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 14:10

prawosławni juz rzadza tym miastem to popatrzcie co sie dzieje.

a i 2 radnych katolickich razem głosuje

#13 ~oil~

~oil~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 11:47

Obrona ojca zakładu Pana Tadeusza jest żenująca i mierzi. Atakowanie pokrzywdzonego w stylu "dziadek w wehrmachcie" świadczy o braku argumentów na zarzuty.Tutejszy obrońca chce oceniać dokonania życiowe <barbary>.Lepiej pomyśl jak zostaniesz oceniony gdy dokonasz żywota.

#14 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 18:52

NieHmm?

Pochwal się, że jesteś lepszy od niego i wtedy uznamy, że masz prawo krytykować tego człowieka. Umiecie tylko pomyje na cudze głowy wylewać, zakompleksiona banda, sami nic dobrego nie umiecie zrobić, to dla spokojności własnego skostniałego sumienia najlepiej obrzucić błotem kogoś tak porządnego jak Pan Tadeusz 

Nie neguje zasług Pana Tadzia jakoś udało mu się uterzymać tą firme w całości. Jako rolnika i byłego dostawca razi mnie tylko nepotyzm i kolesiostwo jakie zaprowadził w firmie. Córki, zięcie, wójki, szwagry zasiadają na kierowniczych stanowiskach. Jak Pan T. sponsoruje jakieś wydarzenie automatycznie spada cena za mleko. Więc kto jest sponsorem szanowny prezes czy jego współudziałowcy dostawcy. Nawet już szkoda pisać o uczciwości kierowców i instruktorów którzy zbierają dwa razy w miesiącu characz od rolników i niby robią łaskę odbierając mleko. Żal.pl

#15 ~Stefan Stimilacha~

~Stefan Stimilacha~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 05:47

prawosławni juz rzadza tym miastem to popatrzcie co sie dzieje. W administracji zatrudniaja swoje dzieci i zony, wszedzie nepotyzm, budzet miasta spuszczony do kibla zadluzenie wykonczy nas. Co roku festiwale ruskie itd oczywiscie z kasy podatnika. Droge wyremontowali na zadupiu zeby pop mogl jezdzic na swoje ranczo. Cerkwie maja zlote kopuly.

Jeszcze kilka lat nie-rzadow tej bandy -ukow a tym miescie zostana sami emeryci

Wszędzie tak jest od byle przedszkola po sąd. rodzinami pracują.  ale jak ci się nie podoba 10% bezrobocie to możesz wyjechać tam gdzie jest 15%. póki niema przepisów odpowiedzialności karnej za nepotyzm to i tak będzie. pożalić się na forum możesz za to że źle ci się żyje i szukać winnych wśród prawosławnych.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 19:28

rasista zdolnej półki

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 09:30

Niech lepiej z oczyszczalnia zrobia porzadek bo capi po wszystkich osiedlach dookoła

#18 ~wiera~

~wiera~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 20:40

idioci. odczepcie się od tego Pana. Według mnie jest w porządku i bardzo dba o rozwój Bielmleku.

#19 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 16:53

śmiesz nazywać kogoś idiotą na forum ? Gratuluję odwagi. Ktoś się zdenerwował? Romańczuk każe siebie bronić, bo co, liczy na karierę w polityce? Chyba to rozdawnictwo dla kościoła i wiadomej partii bezcelowe nie jest? Zwalnia jednych, a przyjmuje teraz innych - po znajomości. Hipokryta, złodziej i lizodup księży, takie epitety na ten moment mi się nasuwają. Może jakaś interwencja jednej z telewizji coś pomoże? 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 19:03

śmiesz nazywać kogoś idiotą na forum ? Gratuluję odwagi. Ktoś się zdenerwował? Romańczuk każe siebie bronić, bo co, liczy na karierę w polityce? Chyba to rozdawnictwo dla kościoła i wiadomej partii bezcelowe nie jest? Zwalnia jednych, a przyjmuje teraz innych - po znajomości. Hipokryta, złodziej i lizodup księży, takie epitety na ten moment mi się nasuwają. Może jakaś interwencja jednej z telewizji coś pomoże? 

Szkoda że nie jestes taka obiektywna jak baciuszki swego czasu zatrudniali swoich wiernych do pewnych instytucji finansowych w Bielsku. Młodzi nie pamiętają tego ale troszkę starsi jeszcze tak, to z cerkwi zawsze wylewała sie patologia w postaci nepotyzmu, taki ruski obyczaj, zatrudniania po znajomości nie umiejętności.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mleczarnia, bielmlek, romaniuk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych