Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam wiedźmy

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~cyryl~

~cyryl~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 23:07

SZUKAM WIEDŹMY KTÓRA POTRAFI ZDJĄĆ LUB RZUCIĆ KLĄTWĘ.
Znacie jakąś dobrą i tanią?

Witaj jeśli naprawdę szókasz klątw to napisz jesli nie jestes pewien to nie pisz  pomoge ci jesli naprawde tego chcesz ...jesli szukasz prawdy to uwazaj bo ona zmieni twoje zycie ,jesli szókasz klamstwa to napisz do obojetnie jakiej wróżki,,,i nic nie zdzialasz ,napisz i zamien ze mną 10 slow a sie przekonasz ze nie jestem laikiem i poznasz prawde....

cyryl to moje prawdziwe imie 

#22 ~Metody~

~Metody~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 01:09

Witaj jeśli naprawdę szókasz klątw to napisz jesli nie jestes pewien to nie pisz  pomoge ci jesli naprawde tego chcesz ...jesli szukasz prawdy to uwazaj bo ona zmieni twoje zycie ,jesli szókasz klamstwa to napisz do obojetnie jakiej wróżki,,,i nic nie zdzialasz ,napisz i zamien ze mną 10 slow a sie przekonasz ze nie jestem laikiem i poznasz prawde....

Jesteś wiedźminem? I czym niby różnisz się od wróżki układającej karty i deklarującej rzucanie/zdejmowanie uroków za kasę?

#23 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 11:27

Cyryl, czy możesz podać do siebie maila?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 20:13

Proszę o pomoc , jakiś rytułał żeby mój mąż przestał wreszcie pić alkohol

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 11:33

Polecam czarodziejski Esperal a jak nie podziała to szybki rozwód bo z pijakami to nie ma życia

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2017 - 16:27

Jak sam nie zechce zerwać z nałogiem to nic nie pomoże- a on zapewne problemu nie widzi...

#27 Jabłka

Jabłka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 14:34

cyrym możesz podać @ do siebie?

#28 ~Szaman~

~Szaman~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 15:05

Wiedźma Anja na FB Akademia Ducha ,pozytywna osoba

#29 ~Szaman~

~Szaman~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 15:05

Wiedźma Anja na FB Akademia Ducha ,pozytywna osoba

#30 ~Protestant~

~Protestant~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:37

Dziewczyno po co chcesz bawić się w okultyzm...Zwróć się do kogoś kto może naprawdę zmienić Twoje życie. Do Boga i Pana Jezusa. Polecam lekturę Pisma Świętego. Nie słuchaj nikogo tylko sama czytaj i przekonaj się co tam naprawdę jest napisane.

#31 ~Wiedźmin~

~Wiedźmin~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 22:08

Tak krwawy IHWH pustynny egregor lubujący się w smrodzie palonych zwierząt,my Słowianie mamy swoich Bogów !!!

#32 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 23:14

Cyryl jesteś? Potrzebuje pomocyyy

#33 ~Major~

~Major~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 08:12

Ul Szkolna 17,mieszka tam Komunistyczna Wiedźma <( ̄︶ ̄)>

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 09:24

Jezu!!! Ja myślałem, że to temat załozony dla jaj, a tu się okazuję tacy ludzie naprawdę nas otaczają!!!
Wiedźmy? Co jeszcze Elfy? Wróżki? Czarnoksiężnicy? Ludzie czasy Światowidy i Kupały chyba minęły.
Zwalanie własnych nieudolności i braku zaradności na jakieś klątwy?? To chore!
Do psychiatry!

Nie każdy może być taki mądry, wykształcony, najlepszy z naj i jednocześnie pustakiem. Chrześcijanin taki prawdziwy jak ta cała wymyślona religia. Średniowiecze. Chrześcijaństwo to kłamstwo i najlepiej się sam zgłoś do tego psychiatry, a nie innych wysyłasz.

#35 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 09:29

Szukam wróżki, wiedzmy, która mi powie liczby w totka przy największej kumulacji... Ha, ha,ha

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych