Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam wiedźmy

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 08:21

SZUKAM WIEDŹMY KTÓRA POTRAFI ZDJĄĆ LUB RZUCIĆ KLĄTWĘ.
Znacie jakąś dobrą i tanią?

#2 ~stachu~

~stachu~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2011 - 11:17

Znam dobrą metodę,trzeba iść i nasrać tej osobie na wycieraczkę przed domem,bardzo skuteczna klątwa

#3 Carmell

Carmell

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 11 czerwiec 2011 - 11:23

Znam dobrą metodę,trzeba iść i nasrać tej osobie na wycieraczkę przed domem,bardzo skuteczna klątwa

Metoda dobra i tania :)

#4 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 15:56

nikt w tym mieście nie zna wiedźmy, chociaż szeptuchy, która umie zdjąć klątwę lub urok??? nikt nigdy nie korzystał? bo do Orli trochę za daleko...

#5 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 16:04

nikt w tym mieście nie zna wiedźmy, chociaż szeptuchy, która umie zdjąć klątwę lub urok??? nikt nigdy nie korzystał? bo do Orli trochę za daleko...

Ta w Orli nie rzuca klątw itp. Natomiast jest jedna kobieta niedaleko Kleszczel która dobrze zna się na owych "rzeczach"

#6 ~tymon~

~tymon~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 20:53

W Orli to chyba tylko leczy ;)

#7 ~emka~

~emka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 21:27

dokładnie tak. w Orli tylko leczy a nie rzuca klątwy.
wiec nawet nie marnuj czasu ;] a o kolejkach do niej nie wspomne.

#8 ~Analizator~

~Analizator~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 22:30

Wiedzmy? Klatwy? Bez urazy ale cos masz z bania nie tak. Moze tak najlepiej wizyta u lekarza psychiatry? Jak pojdziesz na fundusz to bedzie za friko.

#9 Carmell

Carmell

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 08:52

Klątwę może rzucić lub zdjąć wróżka, ale nie wszystkie się tym zajmują. Musisz popytać :)
Ale ja radziłabym się w to nie bawić, bo jeszcze sobie zaszkodzisz....

#10 ~`1234567~

~`1234567~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 08:54

"Jeżeli twoje dziecko pisze pierdoły na temat wiedźm i klątw na forum porannego to wiedz że coś się dzieje"

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 09:59

XXI wiek a ludzie jak ciemnogród aj daleko nam do zachodu daleko

#12 ~qqqq~

~qqqq~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 14:01

ahahahahahahahahahahaha

#13 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 16:41

Wiedzmy? Klatwy? Bez urazy ale cos masz z bania nie tak. Moze tak najlepiej wizyta u lekarza psychiatry? Jak pojdziesz na fundusz to bedzie za friko.

a wiesz dlaczego szukam kogoś kto zdejmie klątwę czy urok? może ktoś w to nie wierzy, ale są ludzie którzy lubią zatruć innym życie, tylko dlatego że trochę lepiej im się wiodło, i czepiają się wszelkich (powtarzam: wszelkich) sposobów, aby te życie im utrudnić lub zniszczyć. Jeśli byś od 8 lat nie miał stałej pracy to też byś szukał sposobów, aby wreszcie polepszyć swój nędzny żywot na tym świecie i pozbyć się tego "pecha". Jeśli macie zamiar pisać pierdoły zamiast pomóc człekowi, to wcale nie piszcie!
KOŃCZĘ TEN TEMAT! KTOŚ MOŻE GO USUNĄĆ???

#14 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 17:05

a wiesz dlaczego szukam kogoś kto zdejmie klątwę czy urok? może ktoś w to nie wierzy, ale są ludzie którzy lubią zatruć innym życie, tylko dlatego że trochę lepiej im się wiodło, i czepiają się wszelkich (powtarzam: wszelkich) sposobów, aby te życie im utrudnić lub zniszczyć. Jeśli byś od 8 lat nie miał stałej pracy to też byś szukał sposobów, aby wreszcie polepszyć swój nędzny żywot na tym świecie i pozbyć się tego "pecha". Jeśli macie zamiar pisać pierdoły zamiast pomóc człekowi, to wcale nie piszcie!

Kaja podaj maila

#15 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 15:02

k.35@o2.pl

#16 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:53

Jezu!!! Ja myślałem, że to temat załozony dla jaj, a tu się okazuję tacy ludzie naprawdę nas otaczają!!!

Wiedźmy? Co jeszcze Elfy? Wróżki? Czarnoksiężnicy? Ludzie czasy Światowidy i Kupały chyba minęły.

Zwalanie własnych nieudolności i braku zaradności na jakieś klątwy?? To chore!

Do psychiatry!

#17 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 09:08

to nie twoja wina lecz systemu który teraz panuje.Umowę o pracę dostać i to na czas nieograniczony graniczy z cudem,zamiast iść do przodu -zarabiać coraz więcej zarabiamy tyle samo co 5 lat temu.

#18 ~`123456~

~`123456~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:22

to ty wy nie wiedzieliście ze harry potter startuje do sejmu z listy PO bo obiecał dla Tuska że wyczaruje mu cud gospodarczy!

#19 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 12:30

Jezu!!! Ja myślałem, że to temat załozony dla jaj, a tu się okazuję tacy ludzie naprawdę nas otaczają!!!

Wiedźmy? Co jeszcze Elfy? Wróżki? Czarnoksiężnicy? Ludzie czasy Światowidy i Kupały chyba minęły.

Zwalanie własnych nieudolności i braku zaradności na jakieś klątwy?? To chore!

Do psychiatry!

już byłam, zadowolony? co teraz mi poradzisz? abym skoczyła do Białki to moje kłopoty się skończą?

"Mój język musi cały gniew serca mego wypowiedzieć. Jeśli go zdławię, serce mi pęknie."

Dobra ludzie kończmy ten temat, bo to zaczyna wkraczać w rejony absurdu i obelg. Proszę o niewpisywanie już żadnych komentarzy...Sorry, jeśli ktoś poczuł się urażony...

#20 ~nila~

~nila~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 07:49

Matko Boska!!! dziewczyna chciala isc do wrozki to poszla o co wam chodzi. W watku nie napisala chyba "Co sadzicie o wrozkach????", zebyscie mieli wypisywac swoje marne wypociny!!! tylko zapytala "czy ktos zna" czytac nie umiecie czy jaki grom??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych