Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam smartfona do 1 tys.!

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ulala~

~Ulala~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:41

Witam, pomózcie mi znalezc dobry smartfon do 1 tysiaca (to mój maksymalny budzet). Chce zeby wygladal porzadnie i mial dosc dobry aparat.. moze byc chinski, moze byc jakikolwiek, ale aby byl dostepny w sklepach od reki.

#2 ~sio~

~sio~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 06:29

Witam, pomózcie mi znalezc dobry smartfon do 1 tysiaca (to mój maksymalny budzet). Chce zeby wygladal porzadnie i mial dosc dobry aparat.. moze byc chinski, moze byc jakikolwiek, ale aby byl dostepny w sklepach od reki.

Jakiś cwaniak giełdowy na forum sie wyżywa ?

#3 ~juno~

~juno~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:39

Moze byc redmi, moze byc meizu. W tej cenie dostaniesz smartfona ktory ma parametry jak te "lepsze"  od znanych producentow. Tam w srodku jest naprawde to samo :)  

#4 ~juno~

~juno~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:39

Moze byc redmi, moze byc meizu. W tej cenie dostaniesz smartfona ktory ma parametry jak te "lepsze"  od znanych producentow. Tam w srodku jest naprawde to samo :)  

#5 ~Tabaluga~

~Tabaluga~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:57

Zły MZIMU KILELE wykupił w handlową niedzielę wszystkie smartfony do 1000zł.Ni ma i nie będzie.MZIMU czuwa.

#6 ~nater~

~nater~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 15:30

Tak jak wyzej, szukaj wsrod chinskich, bo z innych marek bedziesz mial sredniaka w tej cenie, a chinskie mocno konkurencyjnie, dobrze jakosciowo

#7 ~Polskipolak~

~Polskipolak~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 14:19

Pooglądaj testy redmi note 7, wersja 4gb ramu/64gb pamięci, 899 zł. Bardzo fajny sprzęt, który myślę, że nie ma konkurencji w tym przedziale cenowym

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 11:49

Minie klika dni i zostanie wklejona oferta smartfonow przez wyzej zalozycielke posta.reklama jak nic

#9 ~Jolanda~

~Jolanda~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 15:01

Dokładnie :) Warto przed zakupem troche poczytać, żeby nie przepłacic.

#10 ~Renu~

~Renu~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 09:30

To "dobry" czy "do tysiąca"? Moim zdaniem to się wyklucza jednak :)

#11 ~kabacka~

~kabacka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 13:50

To "dobry" czy "do tysiąca"? Moim zdaniem to się wyklucza jednak :)

niekoniecznie, meizu np kupowałam ostatnio za 800 zł. huaweje podobnie chodzą cenowo. warto sprawdzac ceny

#12 ~Omen~

~Omen~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:25

@kabacka, meizu chyba nieco drożej, ale i tak maja jedne z lepszych cen rynkowych/ Warto poszperać i posrawdzać specyfikacje

#13 ~denny~

~denny~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 10:53

A są jakies modele za jakies 5/6stów? Z tych marek o których piszecie, idzie kupić coś taniej?

#14 ~wresil~

~wresil~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:12

A są jakies modele za jakies 5/6stów? Z tych marek o których piszecie, idzie kupić coś taniej?

Z Meizu w takiej kwocie kupisz coś na pewno. Pytanie na czym ci zalezy. Na pewno będą miały dość dobre foto, nie wiem jak z bateriami, ale raczej takie standardowe. Ok 5 stów już powinieneś coś znaleźć

#15 ~zen~

~zen~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:07

Z Meizu w takiej kwocie kupisz coś na pewno. Pytanie na czym ci zalezy. Na pewno będą miały dość dobre foto, nie wiem jak z bateriami, ale raczej takie standardowe. Ok 5 stów już powinieneś coś znaleźć

MEizu x8 albo m6t na pewno kupisz do 1k.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych