Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szrot w lapach

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 13:40

Czy jest w lapach kasacja aut oprocz. Konopy

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 05:00

Nie w łapach tylko on może konduktor ci skasuje spróbuj

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 06:48

Recykling samochodów to wielkie legalne oszustwo ja ostatnio musiałem się pozbyć auta u Konopy było 500 zł wstawiłem na olx i dostałem 1200 zł Oczywiście na umowę

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 18:31

Samochód  kiedys kupiony staje sie wrakiem Tacy jak Konopa z tego zyja Ja nie rozumie tylko czemu złomowany samochod ma ma byc kompletny

#5 ~Konoplyanka~

~Konoplyanka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 18:40

Samochód kiedys kupiony staje sie wrakiem Tacy jak Konopa z tego zyja Ja nie rozumie tylko czemu złomowany samochod ma ma byc kompletny

Po to żeby konopa zarobił więc przed oddaniem go bijesz wszystkie szyby lampy i blacharke by nie zarabiał na czymś co powinno trafić do Huty

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 10:11

To nie wina konopy ze auto zlomuje tylko ustawa o zlomowaniu jest zrobiona pod ludzi typu konopa auto na szrocie warte 500 a częściach 5 tys

#7 ~afds~

~afds~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 10:22

To nie wina konopy ze auto zlomuje tylko ustawa o zlomowaniu jest zrobiona pod ludzi typu konopa auto na szrocie warte 500 a częściach 5 tys

To zalezy jakie auto trafia na zlom jesli prawdziwie wysluzony egzemplarz i dosc stary z niechodliwymi czesciami to wszystko trafia do rozbiorki i nikt tego wiecej nie kupuje. Ale jak na szrot przyjedzie auto ponizej 10lat po lekkim dzwonie to juz konop zrobi wszystko by wycisnac z tego jak najwiecej.

#8 ~Majki~

~Majki~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 07:36

Ma facet robote I zatrudnia ludzi? Czemu w lapach kazdy kazdego sie czepia, przecierz nikt Nie karze Ci oddac auta na wodociagowa.

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 01:21

Majki święta racja ludzie się wszystkiego czepiają nic nie pasuje A to ten złodziej tamten oszust , ludzie dajcie na luz

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 11:09

To nie wina konopi że auto na szrot ma być kompletne a wina ustawy często jest tak że za brakujące kilogramy samochodu obniżają cenę nawet 10 zł za kilogram

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 12:13

To nie wina konopi że auto na szrot ma być kompletne a wina ustawy często jest tak że za brakujące kilogramy samochodu obniżają cenę nawet 10 zł za kilogram

Mi obniżył cenę o 50zł, pomimo że auto było kompletne. Nie było tłumaczenia, że dostał opony prawie nowe czy też wnętrze w bdb stanie. Powiedział, że auto Stare, to pewnie skorodowane i kilogramy zgubiło na drodze.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 14:06

Jest jeszcze Hals kolonia Koplany, trochę dalej

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 16:08

Tacy sami cwaniacy zalegalizowane oszustwo Moim zdaniem że swoją własnością powinienem zrobić to co uważam sam mogę sprzedać silnik kola osprzęt a to co mi nie potrzebne oddać na zlom i w ten sposób wyrejestrować pojazd Nie jest tajemnicą że nie które pojazdy niby zlom a są rejestrowane

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych