Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szpital w łapach

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 11:47

Moim skromnym zdaniem szpital w Łapach powinien zostać zamknięty,lekarze oraz personel to jakaś tragedia w ogóle nie przykładają się do spełniania swoich obowiązków,lekceważą pacjentów.Bardzo często jest głośno o nadużyciach a wręcz błędach,których się dopuszczają?Co wy na to,może znacie jakieś przypadki takich nadużyć?

#2 ~nieznajoma~

~nieznajoma~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 11:53

Myślę,że że dobrze jest że w Łapach jest szpital :rolleyes: ,ale jak muwisz jest do bani...to poprostu powinni go wyburzyc! B)

#3 ~gog~

~gog~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 11:54

tak, ten szpital to jedna wielka patologia, personel gorszy niż na pkp, chamstwo i wyzysk nic wiecej nie mam do powiedzenia

#4 ~maro~

~maro~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 12:43

ja słyszałam o tym ze ostatnio jest duzo zgonów w łapach to podobno wykanczalnia

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 12:44

A ja uważam, że się powinno w Łapach zamknąć wszystko co się da. Jeśli właściciel czyli miasto nie potrafi niczym zarządzać, to niech się nie męczą i skasują wszystko. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi, nie będzie na co narzekać. Będzie kraina szczęśliwości, czyli ziści się wizja Kononowicza.

#6 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 13:14

tylko nie łapy lekarze łapscy to rzezniki

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 13:51

No tak , operacli lepiej niech nie przeprowadzają , bo Białystok jest blisko , ale na dom spokojnej nstarości ten budynek jest w sam raz i na pewno byłby dobrze wykorzystany .

#8 Pani Czesia

Pani Czesia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:13

tylko nie łapy lekarze łapscy to rzezniki

hmm sara wskaż mi rzeźnika z Łap? tylko z konkretnym uzasadnieniem , a nie w stylu bo ciotki znajomej koleżanka powiedziała że igłę w (...) za głęboko wbił. Ludzie moze wreszcie się opanujecie trochę , bo żal was czytać , tak patrzeć z boku to w Łapach same pijaki , chamy, wieśniaki nieudaczniki,co szczają po klatkach, rozbijają się po drogach, wydają kasę na nie to co trzeba , każdy burmistrz był/jest/będzie zły wręcz okropny, co ja mówię" beznadziejny ", ja proponuję wysiedlić wszystkich , zaorać Łapy , posadzić kwiatki i drzewka , tylko jak już zaorają i podsadzą cokolwiek na Łapach to wtedy będą mówić że drzewka brzydkie, kwiatki nie takie jak powinny być. Szpital zły, burmistrz zły, sklepy okropne, wszystko jest do pupy , łącznie z drogami i ludźmi, nawet kościół jest bee, bo remont w nim.
Co do szpitala, szpital jak szpital, jedźcie do białego np na warszawską tam dopiero burdel, co do naszego, zdarzają się nieprzyjemne osoby, fakt , ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Bo 90% personelu to normalni ludzie. a reszta to taki sam zawistny wredny naród jak ci co siedzą na forum i ględzą że to źle a to nie dobrze.
Czytając te forum to się nóż w kieszeni otwiera normalnie.
Mieszkam już kawał czasu w Łapach i w życiu bym nie zamienila tego miasteczka na inne , bo tu jest cisza i spokój ,jedynie na forum zawistnicy piszą jak to źle jak nie dobrze. bla bla bla Szpital zburzyć, urząd gminy zburzyć , kościół zburzyć , komendę zburzyć bo policja nieroby siedzą tylko i pachną, straż pożarną też zburzyć , jeszcze do nich się nie czepialiście ale znając życie łapska straż też do niczego , więc wszystko za jednym zamachem , zaorać i niech "nie będzie niczego" Amen
Chodzę po wodzie.Bo po innych trunkach leżę

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:31

hmm sara wskaż mi rzeźnika z Łap? tylko z konkretnym uzasadnieniem , a nie w stylu bo ciotki znajomej koleżanka powiedziała że igłę w (...) za głęboko wbił. Ludzie moze wreszcie się opanujecie trochę , bo żal was czytać , tak patrzeć z boku to w Łapach same pijaki , chamy, wieśniaki nieudaczniki,co szczają po klatkach, rozbijają się po drogach, wydają kasę na nie to co trzeba , każdy burmistrz był/jest/będzie zły wręcz okropny, co ja mówię" beznadziejny ", ja proponuję wysiedlić wszystkich , zaorać Łapy , posadzić kwiatki i drzewka , tylko jak już zaorają i podsadzą cokolwiek na Łapach to wtedy będą mówić że drzewka brzydkie, kwiatki nie takie jak powinny być. Szpital zły, burmistrz zły, sklepy okropne, wszystko jest do pupy , łącznie z drogami i ludźmi, nawet kościół jest bee, bo remont w nim.
Co do szpitala, szpital jak szpital, jedźcie do białego np na warszawską tam dopiero burdel, co do naszego, zdarzają się nieprzyjemne osoby, fakt , ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Bo 90% personelu to normalni ludzie. a reszta to taki sam zawistny wredny naród jak ci co siedzą na forum i ględzą że to źle a to nie dobrze.
Czytając te forum to się nóż w kieszeni otwiera normalnie.
Mieszkam już kawał czasu w Łapach i w życiu bym nie zamienila tego miasteczka na inne , bo tu jest cisza i spokój ,jedynie na forum zawistnicy piszą jak to źle jak nie dobrze. bla bla bla Szpital zburzyć, urząd gminy zburzyć , kościół zburzyć , komendę zburzyć bo policja nieroby siedzą tylko i pachną, straż pożarną też zburzyć , jeszcze do nich się nie czepialiście ale znając życie łapska straż też do niczego , więc wszystko za jednym zamachem , zaorać i niech "nie będzie niczego" Amen

Popieram panią Czesie, zaorać to miasto , co samo sie niszczy przez własna głupotę. Chociaż nie trzeba tego robić , łapiaki same się wyniszczą swoją zawiścia, nienawiścią, jadem, opluwaniem, osądzaniem, głupotą. Nie ma szans takie społeczeństwo na rozwój, ba! nawet na przetrwanie. Nie warto sobie wami nawet głowy zawracać, ja stąd spadam za granicę.

#10 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:44

A ja uważam, że się powinno w Łapach zamknąć wszystko co się da. Jeśli właściciel czyli miasto nie potrafi niczym zarządzać, to niech się nie męczą i skasują wszystko. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi, nie będzie na co narzekać. Będzie kraina szczęśliwości, czyli ziści się wizja Kononowicza.

...czego miasto ma być właścicielem ? szpitala ? to ty chyba sam się źle czujesz, szpitalem zawsze zarządzał i zarządza powiat...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 16:13

...czego miasto ma być właścicielem ? szpitala ? to ty chyba sam się źle czujesz, szpitalem zawsze zarządzał i zarządza powiat...

zarządca powiatu jest nieruchawy i mało sie nim interesuje,a starosta temu nie sprosta. :P
Zechcą sprywatyzować ten szpital.takie jest moje zdanie.

#12 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 16:39

DZien dobry a niech prywatyzuja moze lekarze i inne urzedasy docenia swoja prace a nie pracuja bardzo haotycznie ignoruja wszystko iwszystkich

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 16:42

I po to narzekanie na szpital, aby robić wodę z mózgów, żeby oddać szpital jakiemuś chytrusowi?? Głupoty piszecie, szpital jak szpital.

#14 ~kulka~

~kulka~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 17:12

widocznie nie dotknęło was to osobiście,ja zgadzam się w 100%,zero szacunku dla pacjenta.Myślą,że skoro to prowincja to błędy zostaną zatuszowane i wszystko ucichnie bez konsekwencji,ale z tego co wiem coraz więcej osób chce się wziąć za tę sprawę i może kogoś przynajmniej udupią i coś się zmieni.przykład? jeden lekarz siedzi na dyżurze kilka dni to jak on ma normalknie funkcjonować i leczyć ludzi?Trzeba o tych sprawach mówić głośno,żeby ludzi wiedzieli komu powierzają swoje życie ,a nie potem rozkładać ręce i rozpaczać.

#15 ~tosiek~

~tosiek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:55

tak dokładnie jest w łapskim szpitalu lekarze wszystko w du*** maja patrza ci w oczy i mówia ze wszystko jest wporzo mnie nikt nie powie ze sa tam specjalisci

#16 Pani Czesia

Pani Czesia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 19:14

kulka , ale powiedz mi jedno. Pomyślałaś czemu lekarz siedzi na dyżurze parę dni? i te parę dni to ile? bo wątpię że 3-4 i z własnej inicjatywy , żeby była wystarczająca ilość lekarzy to by nie musieli robić po parę zmian, ale skoro nasz rząd ma ich w du*** , tak samo jak pacjentów , to chyba nie ma co się dziwić że lekarz który siedzi parędziesiąt godzin w pracy może popełnić jakiś błąd , i wątpię że jak by popełnił to ze swojego widzi mi się , a bardziej ze zmęczenia, bo nie uwierzę w to że lekarz sobie robi wyliczankę Ene, due, rike, fake, dzisiaj ten pacjent na odstrzał bo mi sie leczyć nie chce. Nie jestem lekarzem, nie mam ich w rodzinie ale staram się też zrozumieć tych ludzi, bo zachrzaniają za psie pieniądze, a przecież lekarz nie siedzi i nie pachnie sobie , tylko pracuje, nie tyle fizycznie co umysłowo. Jak by u nas dali porządne płace dla lekarzy i pielęgniarek to by oni nie uciekali do innych krajów, ani do prywatnych szpitali czy klinik, nie po to chyba tyle lat studiowali żeby zarabiać mniej niż robotnik co rowy kopie.Tak samo z pieniędzmi na leczenie, jak mają szpitale limity na leczenie pacjentów to też lekarze muszą główkować jak zrobić żeby jakoś pacjenta wyleczyć.
Żeby nie ci "rzeźnicy" to ile ludzi już by kwiatki od dołu wąchało?
Ludzie sami pomyślcie trochę i nie wrzucajcie do jednego wora wszystkich, nauczcie się trochę odróżniać fakty. I nie przyczepiajcie Łapskiemu szpitalowi plakietki RZEŹNIA bo jeszcze może być tak że ta rzeźnia wam tyłek uratuje jak będziecie chorować .
W Łapach to żeby i nie wiem kto pracował i jak, to zawsze będzie źle, wy nie widzicie nic pozytywnego, macie klapki na oczach, tu jest nastawienie tylko na NIE BO NIE i koniec.
Widzicie wady w Łapskim szpitalu jedźcie do Białego tam ich jest więcej. A de facto w Łapach pracuje sporo personelu z Białegostoku więc.....
A najlepiej to zamknąć/zaorać/zapomnieć. nie będzie szpitala nie będzie problemu .... ale z drugiej strony jak by szpital zamknęli to ile by się ludzie nagadali że taką dobrą placówkę zlikwidowali bla bla bla i koło sie zamyka i narzekań w Łapach nie będzie końca , :blink:
pozdrawiam Dobranoc

#17 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 19:16

nie twierdzę ,że trzeba zamknąć szpital,ale potrzebna jest czystka w kadrach ,szczególnie lekarzy.Nawet nie dawno słyszałam o przypadku gdzie młoda,zdrowa ,64 chyba letnia kobieta poszła na "zabieg' usuwania kamienia i teraz drugi miesiąc leży w ziemi.Takie historie powinny być przestroga dla nas by nie powierzać swojego losu bym imbecylom.

#18 Pani Czesia

Pani Czesia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 19:41

ela ale jedna zagwostka jak znaleźć imbecyla w kadrach? bo żeby kogoś wywalić to chyba trzeba mieć jasny dowód na jego niekompetencję oraz brak uwagi/szacunku/należytego zadbania o pacjenta, ja mogę powiedzieć że dr X powinien iść w diabły ze szpitala bo mi bandaż krzywo założył albo nie tak się uśmiechnął lub nie to co ja bym chciała usłyszeć powiedział , jak kogoś usuwać to takich matołów co rażąco zaniedbują pacjenta , i są na to jasne dowody a nie tylko pomówienia i plotki , lekarz x Ci zaszkodził, jest izba lekarska i inne instytucje gdzie można się pożalić i słownie i na piśmie, a nie na forum miasta gdzie wszystko źle, jest jasna skarga to i podstawa jakaś do wywalenia.
Więc ludzie też powinni nauczyć się mówić głośno na problemy ale jawnie ,a nie forumowo wywalać brudy, które w 90% nie mają pokrycia z faktami.
A druga sprawa jak wywalą lekarzy ze szpitala to skąd wezmą nowych? Bo jakoś przez ostatnie pare lat nie zauważyłam żeby doktorki ustawiali się w kolejce do pracy w naszym grajdołku.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 23:19

Odwalcie się od szpitala. Przypomnijcie jak działał szpital za czasów dyrektorowania przez panią R. i pana P.

#20 Pani Czesia

Pani Czesia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 01:43

Odwalcie się od szpitala. Przypomnijcie jak działał szpital za czasów dyrektorowania przez panią R. i pana P.

Polać temu/tej* Panu/Pani* bo dobrze gada :lol:
*niepotrzebne skreślić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych