Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

Szorstkie dłonie

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Graża~

~Graża~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 19:59

Pracowałam sporo na działce i niestety odbiło się to na moich dłoniach. Jak przywrócić im ładny wygląd i gładkość?

#2 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 08:14

Na pewno warto porządnie złuszczyć, a potem pilnować nawilżania. Próbowałaś stosować jakąś maskę złuszczającą?

#3 m-ar-ie

m-ar-ie

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 październik 2017 - 20:27

Polecam krem z L'occitane - nie jest najtańszy ale tubka ogromna i wystarcza na długo (sa tez mini wersje do wyprobowania) :)

#4 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 20:23

Ja miałam podobny problem. Dobra maska złuszczająca powinna sobie poradzić. Ja robię epiltouch, a później używam regularnie kremów. Pomaga, więc spróbuj może takiego rozwiązania.

#5 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 18:13

Dziewczyny, gdzie najlepiej kupić taką maskę złuszczającą? Są jakieś przeciwwskazania do jej zrobienia?

#6 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 10:36

Taką maskę złuszczającą Epiltouch kupisz w Sephorze, Douglasie lub na stronie oficjalnej By Olie. Przeciwwskazań raczej nie ma - najlepiej zrób sobie taką maskę raz i sama zobacz, jaki jest efekt. Myślę, że przypadnie Ci do gustu :)

#7 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 20:42

Dzięki, zerknęłam i maja epiltouch na pewno online w sephorze. Zamówię i wypróbuję, skoro tak chwalicie. :)

#8 LenaM

LenaM

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 10:23

Można kupić maść ochronną, w aptece coś na pewno polecą. A potem krem nawilżający.

#9 Szwagierka

Szwagierka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 01:06

Może zabieg parafinowy? no i oczywiście dużo smarowania kremem nawilżającym i zmiękczającym.  

#10 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 21:17

Sama przetestowałam te rękawiczki złuszczające epiltouch i jak dla mnie to jest strzał w dziesiątkę. Pozbyłam się wszystkich zadzierających skórek, a po zabiegu dłonie są przyjemnie nawilżone i gładkie. Bałam się reakcji alergicznej, bo zdarzała mi się czasem nawet na kremy do rąk, ale po nich nic się nie działo złego. 

#11 ~Klarcia~

~Klarcia~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 23:01

Ja też ich używam, ale najpierw maluje paznokcie co mi się pomalowane skóreczki też złuszczą i wyglądają idealnie :)

#12 wladka

wladka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 07:48

Muszę wypróbować takie rękawiczki, a też mam prblem z zadzierającymi się skórkami i szortkimi dłońmi. Zawsze używałam tylko jakiś kremów, ale widać to nie wystarczy. 

relaks, relaks

#13 zakonnica

zakonnica

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:15

Pomocne w takich przypadkach okazują się również kosmetyki dla dzieci. Są delikatniejsze i nie powodują jakichkolwiek niepożądanych efektów. Taki choćby oilatum baby krem: https://www.aptekami...krem-50-ml.html

#14 zmotoryzowany

zmotoryzowany

początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 14:42

Co jakiś czas zrób peeling z cukru a później maseczkę z oliwy.

#15 Pola27

Pola27

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 28 luty 2018 - 23:04

Szorstkie dłonie najlepiej zredukować peelingiem, który sprawdza się idealnie pod wieloma względami.

#16 ~Adelica~

~Adelica~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 23:52

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam sobie pierwszy raz tę maskę Epiltouch byOlie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Mam bardzo gładkie ręce, ale tak się zastanawiam, czy będę mogła powtórzyć ten zabieg, jak będę miała hybrydy na pazurach? 

#17 ~rebeka~

~rebeka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 11:47

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam sobie pierwszy raz tę maskę Epiltouch byOlie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Mam bardzo gładkie ręce, ale tak się zastanawiam, czy będę mogła powtórzyć ten zabieg, jak będę miała hybrydy na pazurach? 

tak, możesz śmiało robić przy hybrydach, nic się lakierowi nie stanie :) ja robię te maseczki co tydzień a hybrydy noszę non stop i jest ok

#18 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:05

Skąd to znam. Też lubię działkę, ale fakt dla dłoni to czasem problem. Staraj się cały czas o nie dbać. Wystarczy dobry krem i tarka na dłoniach zniknie. Stosuję krem enilome z doz.pl Dobrze nawilża i na długo wystarcza.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 11:46

chiba słaby giszeft sień kręci

#20 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 01:37

Mi się najlepiej sprawdzają kosmetyki botame, co prawda można je tylko dostać w doz, ale na prawdę warto, jak się nie chce stać w kolejkach to można zamówić on line.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych